Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Żyjemy w klimacie niebywale zmiennym, kiedy to raz jest niebywale gorąco, a w kolejnym czasie przychodzą wielkie mrozy. W takich sytuacjach konieczne jest albo wychłodzenie pomieszczenia, albo jego dogrzanie.

  • Posted on: 28 May 2019
  • By: addmean
Pogoda potrafi płatać figle i do słuszności tego powiedzenia nie trzeba nikogo przekonywać. Niejeden z nas ma w pamięci poprzednie pory letnie z zjawiskami do tego czasu nieznanymi w naszej strefie klimatycznej jak trąby powietrzne .
ogląd - dom
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
landszaft - dom
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
Globalne ocieplenie ma znaczny wpływ na zmiany w pogodzie i pomału czas zacząć myśleć o tym, jak dopasować się do zmiennych warunków . Pora letnia jest w stanie zaskoczyć nadmiernymi i niepodziewanie dużymi temperaturami i tego właśnie doświadczyliśmy wszyscy w ubiegłym roku. Temperatura powietrza przekraczająca trzydzieści pięć stopni w cieniu nie jest dla nas codziennością i po paru dniach trzeba było podjąć próbę walki. Uniemożliwiała bowiem różnorodną pracę a nawet normalny odpoczynek w mieszkaniu . Należałoby mieć na uwadze że dla dużej liczby osób jest ona też groźna dla życia .Duża liczba z nas więc decyduje się na to, by mieszkanie wyposażyć w klimatyzację. To niesłychanie właściwe wyjście , ponieważ w znaczącym stopniu polepszy przeżycie tych ciężkich dni ,a co ważne klimatyzatory montaż nie odbywa się długo i jest coraz tańszą inwestycją . Progresywne klimatyzatory ścienne w pełni zaspokoją nasze zapotrzebowania i ułatwią przetrzymanie najgorętszego czasu. Zupełnie tak samo potrzeba ponadprogramowych urządzeń wygląda w niesłychanie mroźne dni. Kilkanaście stopni poniżej zera nie robi na nikim wrażenia, lecz gdy mróz dobiega do trzydziestu stopni poniżej i trwa parę dni wtedy rozpoczynamy rozmyślać o nadprogramowym ogrzaniu. W tym miejscu wspaniałym rozwiązaniem wydaje się specjalistyczna nagrzewnica. Wyróżniamy dwa rodzaje: jest to nagrzewnica olejowa gdzie czynnikiem cieplnym jest olej oraz na gaz. Mają one bardzo szerokie wykorzystanie. Wykorzystuje się je do docieplania bardzo zróżnicowanych pomieszczeń począwszy od samochodów, przez magazyny, hale i masę innych wielkich powierzchni. Sprawdź też okienne klimatyzatory.

Wskazane jest ująć, że ich niebywałą dobrą stroną jest prostota użycia, nieskomplikowana dostępność i proste serwisowanie. Należyw tym roku nie dać się zaskoczyć pogodzie i być przygotowanym na jej niespodzianki.