Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Jesteś ogromnie operatywny i niejeden stawia za wzór Ciebie i Twoją działalność

  • Posted on: 6 September 2021
  • By: addmean
Prowadząc działalność gospodarczą wskazane jest być osobą "mocno stąpającą po ziemi". właściciel bywa narażony na masę nieprzewidzianych wydarzeń, z którymi powinien umieć szybko sobie radzić.


Masz kłopot z nieuczciwym klientem? Dostał towar, termin płatności faktury dawno minął, a on wykręca się ze spełnienia umowy? Twoje żądania nie robią na nim wrażenia, zatem wiesz idealnie, że została Ci jedynie cesja wierzytelności (całkiem pomocna strona, mądrze jest odwiedzić).


drzwi do garażu
Author: Kurtis Garbutt
Source: http://www.flickr.com


Prawo pozwala Ci na tę możliwość zmiany wierzyciela bez zgody dłużnika i w Twoim wypadku okazuje się to najlepsze rozwiązanie. Nie masz przecież czasu na okrągło wysyłać ponagleń i żądań zapłaty, a płynność finansową przecież musisz utrzymać.


Masz kilka nieruchomości (Royal - domy na sprzedaż koszalin) na sprzedaż. Są położone niezwykle atrakcyjnie i zdajesz sobie sprawę, że mógłbyś za nie uzyskać naprawdę bardzo duże pieniądze, ale nie masz czasu osobiście się tym zająć.

Czy jakiś komentarz z witryny zainspirował Cię do pozostawienia swej opinii? Niezmiernie nam przyjemnie. W takim razie nie zwlekaj i napisz coś!

Najlepszym rozwiązaniem w tym momencie okaże się po prostu pełnomocnictwo (całkiem przydatna strona, warto zajrzeć). Wystarczy, by pełnomocnik dysponował odpowiednim umocowaniem, a przeprowadzi to dla Ciebie w sposób jak najbardziej korzystny.
cesja wierzytelności
Author: Baumit
Source: Baumit


Ty możesz w tym czasie zająć się kupnem surowców niezbędnych do produkcji, w tym jesteś przecież arcymistrzem, a ceny określonych towarów we wszelkich hurtowniach znasz zwyczajnie na pamięć. Nie ma możliwości, abyś cokolwiek przepłacił. To z tej przyczyny dowcipkują o Tobie, iż jeśli chodzi o ceny netto brutto kalkuLator (sporo więcej zobaczysz na www) masz po prostu w głowie i przenigdy nie nabywasz materiałów po nieatrakcyjnej cenie. Bywasz w tym zwyczajnie niezastąpiony.


Dzięki Twojej zaradności firma świetnie prosperuje, a wszelakie kłopoty rozwiązujesz na bieżąco dzięki temu, że przepisy prawa nie pozostają Ci nieznane.