Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Jak szybko sprzedać własne mieszkanie? Działamy – sami albo przez agenta.

  • Posted on: 26 November 2021
  • By: addmean
Kiedy podejmujemy decyzję o sprzedaży mieszkania należy podjąć ważną decyzję – czy postaramy się je sprzedać samodzielnie, czy będziemy korzystać z usług pośrednika w sprzedaży nieruchomości. Tak się niestety składa, że sporadycznie się zdarza, iż spotyka się naprawdę rozsądnych pośredników. Pojawiło się przekonanie, że to przede wszystkim młodzi ludzie, którzy sobie dorabiają oraz, że agent przestaje się nami interesować, gdy okazuje się, że prowizja ze sprzedaży będzie niewysoka lub iż osoba kupująca jednak nie uzyska środków na jego kupno.

mieszkanie na sprzedaż
Author: Gunnar Grimnes
Source: http://www.flickr.com
Swoje mieszkanie możemy sprzedać sami i szybko wyszukać konkretnego kupca, ale należy właściwie się za to zabrać. Przede wszystkim dobrze napisane ogłoszenie - sprzedam mieszkanie bez pośredników (skupmieszkanszczecin.pl/skup_mieszkan_szczecin.htm). Szczegółowe, lecz konkretne – bez za wielu zbędnych informacji, opatrzone ładnymi fotografiami, z dodanym planem i wymiarami. Ale przede wszystkim prawdziwe. Wiele ludzi ma złe doświadczenia z agentami, więc poszukuje ogłoszeń, jakie mają słowa sprzedam mieszkanie bez pośredników. Umieśćmy ogłoszenie na kilku czy kilkunastu portalach i oczekujmy na telefony.

Nie wystarcza Ci ten zdawkowy artykuł zamieszczony w tym serwisie? Nie przejmuj się i sprawdź więcej (http://www.effector.com.pl/pl/aluminiowe-listwy-wykonczeniowe---effect-standard/) tutaj, znajdziesz tam dodatkowe informacje.

Drugi krok – rozpuśćmy wici wśród rodziny i znajomych. Poczta pantoflowa bywa bardzo pomocna w rozgłoszeniu informacji o sprzedaży mieszkania. Jeśli nasze mieszkanie mieści się przy ulicy, dobrze jest w oknie albo na balkonie zawiesić banner. „mieszkanie sprzedam Szczecin”. Jego wydrukowanie to koszt kilkudziesięciu zł, lecz „zwrot z inwestycji” może być szybszy, niż się spodziewamy - czytaj tutaj więcej. Dobrze jest mieć osobny nr telefonu i umieścić go w naszym ogłoszeniu lub na bannerze. Jeżeli nie mamy czasu żeby pokazywać mieszkanie zainteresowanym, dobrze jest powierzyć to działanie agencji.szczecin
Author: a.fiedler
Source: http://www.flickr.com
Bardzo ważne, by trafić na bardzo solidną firmę, która zatroszczy się o nas kompleksowo, a nie ograniczy się tylko do tego, co potrafilibyśmy wykonać sami, czyli opublikowaniu ogłoszenia typu „mieszkanie sprzedam Szczecin” i oprowadzania po mieszkaniu osób zainteresowanych. Miejmy na uwadze to, że pośrednik zdobywa prowizję, więc musi bardziej się starać.

Jeśli demonstrowana tutaj problematyka to Twoje hobby - wyraź opinię (http://www.gormetal.com.pl/kategorie/item/38-obrobka-aluminium) na jej temat. Twoje zdanie z pewnością dla redaktora się będzie liczyć.

W sprzedaży mieszkania istotnych jest wiele pojedynczych elementów. Kondycja mieszkania, ładna lokalizacja, sąsiedztwo, cena, lecz czasem nawet sąsiedzi lub wygląd klatki schodowej.