Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Pokarmy dla ukochanych zwierząt domowych

  • Posted on: 10 June 2020
  • By: addmean
Przedsiębiorstwo Bosch -Tiernahrung tworzy karmy dla zwierzaków już od 1960 roku. Jest to niemiecka marka, słynąca z doskonałej jakości wyrobów pośród hodowców piesków na całym świecie. Filozofią firmy jest idealne poznanie potrzeb pokarmowych zwierząt i zapewnienie im planów żywieniowych pozbawionych surowców sztucznych i niepożądanych dla prawidłowego odżywiania. Karmy marki Bosch nie włączają niczego, czego zwierzę nie wymaga. Świadomie odstąpiono z materiałów kolorujących, zapachowych i smakowych, jak też z białka sojowego.
kot
Author: denebola2025
Source: http://www.flickr.com
Żadna z karmy marki Bosch nie posiada chemicznego przeciwutleniacza BHT, a kontrolę cennych kwasów tłuszczowych umożliwia prawdziwy tocopherol, wspierany poprzez witaminę C i niedużą wielkość propylgallatu, otrzymywanego z nasion buku. Kuweta i żwirek, którym należy ją wypełnić, to jedne z zasadniczych zakupów, które musi poczynić każdy początkujący posiadacz kota. Żwirków w sklepach zoologicznych jest parę gatunków, a oprócz tego zarówno właściciel, jak i sam kociak, mogą mieć co do żwirku własne upodobania.
pies
Author: Mindy Gerecke
Source: http://www.flickr.com
Żwirek zbrylający dla kota jest niesłychanie właściwym wyborem, gdyż jest mało wymagający dla właściciela kotka. Odkąd znaleziono żwirki higieniczne dla kotów domowych, bytowanie ich samych i ich właścicieli stało się łatwiejsze. Żwirki zbrylające dla kota zezwalają radzić sobie z zwykłymi wymogami tych zwierzaków, bez zbytecznych trudności, tym bardziej, że w jakiś tajemniczy sposób kociaki wiedzą, do czego żwirek ma im służyć.


Wszelka kuweta wymaga zasypania zgodnego z gustami zarówno kota, jak i posiadacza. Porządnie przystosowany żwirek zbrylający dla kota pochłania praktycznie wszystkie nieprzyjemne wonie, toteż w domu nie będzie w ogóle czuć swoistego aromatu kociego moczu.Niebezcelowe jest tu znacznej jakości podkład, oraz regularne porządkowanie kuwety. Żwirek zbrylający dla kota jest nadzwyczaj atrakcyjny, ponieważ znacząco ułatwia utrzymanie higieny w kuwecie, jest również funkcjonalny i ekonomiczny, wystarczy zabrać powstałą grudkę, bez przymusy wymiany całego podłoża.
Tags: