Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Nieco nostalgicznie o ogłoszeniach gazetowych

  • Posted on: 18 December 2021
  • By: addmean
Nie tak dawno temu, z 10, może 15 lat temu, innymi słowy nie pełne jedno pokolenie wstecz, kiedy nie byłem już na szczęście nastolatkiem czytało się gazety. Pamiętam, że jako dziewięciolatek zaprenumerowałem swą pierwszą gazetę. Mało kto już zapewne pamięta „Świat Młodych”, prekursora współczesnej prasy dla młodych. Poczułem się bardzo dorośle. I tak już zostało, aż do czasów kiedy papierowa gazeta ustąpiła pola swej młodszej siostrze w formie elektronicznej.
nowe piękne mieszkanie do odbioru
Author: Gunnar Grimnes
Source: http://www.flickr.com
Coś wszakże się nie zmieniło - w dalszym ciągu drukuje się pod końcówkę gazety ogłoszenia o nieruchomościach, publikowane w dodatkach lokalnych. Niewątpliwie najwięcej dziś jest w tychże ogłoszeniach propozycji z hasłem typu Wrocław mieszkania deweloperskie. Czytelnik może wyszukać w tymże dziale gazety kwatery w popularnych ostatnimi czasy osiedlach zamkniętych, ogrodzonych wielgachnym płotem, z zamkiem na szyfr, ochroniarzem.

Przejdź do artykułu, który umieściliśmy pod tym linkiem i czytaj jeszcze (https://ingas.pl/oferta/system-wczesnej-detekcji-dymu/) na ten temat, który widocznie Cię zaciekawił. Nie wahaj się!

Zasadniczo samowystarczalne - z własnymi ogrodami, sklepami itd.. Więcej na temat: oferty mieszkań bulwar drobnera.


Mnie takowe miejsca troszkę przerażają. Kojarzą mi się one z zakazanymi miastami w dawno już minionej epoce. Nie bardzo chcę żeby zamienił się w nie Wrocław Mieszkania deweloperskie nie są naturalnie czymś złym, niepokoi mnie jedynie moda na separację.

Czy taka tematyka zwróciła Twoją uwagę? Jeśli tak, to dodatkowo zobacz ofertę drabina 7 stopni, która odnosi się do omawianej kwestii, zatem niewątpliwie także Cię zaintryguje.

Rzecz jasna wpisanie w naszej internetowej gazecie słów: ogłoszenia nieruchomości Wrocław przynosi wyniki nie jedynie w chronionych enklawach lecz także w tradycyjnych, uroczych dzielnicach miasta, gdzie możemy odkryć miejsca w których jakby czas się zatrzymał, a historia uśmiecha się do nas spokojnie co jej się dosyć nieczęsto zdarza. Czuć w owych miejscach puls życia dawnych i dzisiejszych generacji. Zobacz więcej: .
ogłoszenia
Author: Forrestal_PL
Source: http://www.flickr.com
Naturalnie dziś gros z nas - jeśli czegoś poszukuje - siada do peceta a nie do gazety, mnie tymczasem trochę żal porannej, papierowej gazety, śniadanka z czarną kawą i świeżą kajzerką. Ale być może jestem stetryczałym czterdziestolatkiem, jaki powoli szuka straconego czasu. Zresztą, nie jestem chyba w tym osamotniony, ponieważ modne robią się ostatnio powroty do czasów PRL-u, czego przykładem mogą być kafeterie, restauracje zaaranżowane tak aby przywodzić na myśl lokale owych czasów, naturalnie ze stosem papierowych gazet do przejrzenia.