Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Przyrządy, które dobrze mieć w miejscu zamieszkania

  • Posted on: 21 October 2021
  • By: addmean
Często występują takie przypadki, że jakiś sprzęt wymaga naprawy albo konserwacji. Przede wszystkim dom jest takim otoczeniem, w którym przydatny jest określony zapas narzędzi i przedmiotów, które od czasu do czasu są bardzo pomocne. Uprawa działki, czyszczenie i naprawa auta czy odświeżanie farby w pomieszczeniu to czynności, wymagające określonego sprzętu. W większości mieszkań są pomieszczenia dobre do przechowywania tych przyrządów. Mogą to być wszelkiego rodzaju schowki, komórki, a także piwnica i strych. Ponadto jeżeli ogrzewanie w określonym wnętrzu przebiega z użyciem opału, węgiel czy drewno także muszą być gdzieś składowane, a i potrzebne są inne akcesoria, jak na przykład siekiery do rąbania drewna, łopata do węgla lub wiadra do transportowania opału.


Przyrządy do pielęgnacji ogrodu

Narzędzia budowlane
Author: geishaboy500
Source: www.flickr.com
Ogródek na posesji jest miejscem, o które należy szczególnie dbać. Zależnie od tego, co tam jest, wymagane mogą być rozmaite narzędzia. Do pielęgnacji sadzonek i krzewów owocowych może się przydać przykładowo drabina (sprawdź: drabiny) i piły do drewna, by móc co jakiś czas skracać gałęzie. W przypadku kwiatów czy warzyw narzędzia są inne. Przydadzą się grabie, motyka czy szpadel do przekopywania ogródka. Do grabienia liści oprócz grabi przydatne będą duże worki foliowe na śmieci. Większa część osób również dba o trawniki. Konieczne jest więc kupno kosiarki.

Czy potrzebujesz następnej dawki takich wiadomości przedstawianych w równie przystępny sposób? Żaden problem - kliknij ten link - zalecam tę stronę (https://www.artimbo.pl/zadaszenia-lukowe,g43.html)!

Do skracania gałęzi krzewów i żywopłotów przydatny jest sekator. Zobacz


Remont domu

Narzędzia do napraw
Author: David Mulder
Source: http://www.flickr.com
W sytuacji remontu domu lub mieszkania dobrze jest, kiedy spostrzega się, że w domu jest część potrzebnych akcesoriów. Nie trzeba wówczas wszystkiego kupować. (Zobacz ) Do konserwacji niektórych sprzętów, jak również do wielu rozmaitych czynności wiążących się z remontem bardzo przydatne będą rękawice ochronne, chroniące dłonie przed działaniem niebezpiecznych substancji i czynników. Wałki i pędzle będą pomocne podczas malowania i odświeżania ścian i sufitów. Do tej samej czynności potrzebna będzie folia malarska, za pomocą której można ochronić meble warsztatowe i inne elementy przed zachlapaniem farbą. Wszelkiego rodzaju kleje i zaprawy, jak również takie akcesoria jak szpachelki, będą przydatne przy odnawianiu pomieszczeń. Czytaj