Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Jakie zalety i wady mają lokale mieszkalne z rynku pierwotnego i wtórnego, w jaki sposób ich najlepiej szukać.

  • Posted on: 4 August 2022
  • By: addmean
Zakup nowego lokum to dla wielu ludzi bardzo poważna decyzja. Wiąże się przecież z tym, że w zakupionym mieszkaniu zamieszka się na następne kilkadziesiąt lat. Zapomnieć też nie można o finansach, niewiele osób kupuje mieszkanie płacąc gotówką, tylko raczej posiłkuje się kredytem, a te również są brane na kilkanaście czy kilkadziesiąt lat. Z tego też powodu planując zakup nowego domu albo mieszkania trzeba dobrze wszystko przemyśleć, zastanowić się dokładnie, czego się oczekuje i jakie będzie się miało finansowe możliwości i dopiero na tej podstawie znalezienie odpowiedniego lokum.


widok z Wrocławia
Author: Alexander Johmann
Source: http://www.flickr.com
We wszystkich większych miastach oferta mieszkań jest dość duża, do dyspozycji będą albo mieszkania nowe, wprost od developerów, albo używane, kupowane z rynku wtórnego. Obie te możliwości mają swe wady i zalety, są ludzie, którzy wolą kupić nowe mieszkanie i od początku go umeblować, lecz takie rozwiązanie jest nieco kosztowniejsze. Kupno starszego mieszkania to z kolei konieczność skazania się na to, co ktoś wcześniej w nim wykonał, albo też kłopotliwego i niestety także kosztownego remontu. Zobacz: nieruchomości we Wrocławiu.

O tym, czy kupowane mieszkanie będzie nowe, czy też używane, każdy sam powinien zdecydować. Rynek nieruchomości Wrocław jest tak duży, że w zasadzie na większości osiedli można będzie znaleźć i lokale starsze, i nowe, wybudowane niedawno. Poszukując mieszkania w pierwszej kolejności można przeglądać oferty w internecie. W zasadzie każde biuro nieruchomości jakąś stronę posiada, jest też kilka większych, o zasięgu ogólnopolskim serwisów, w jakich można znaleźć ogłoszenia ze wszystkich miejscowości. Więcej w tym temacie: .


Wrocław
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Ogłoszenia są podzielone na rynek wtórny i pierwotny, więc jeśli kogoś interesować będą gotowe mieszkania wrocław, to musi szukać w tej właśnie kategorii. Dobrym sposobem na wyszukanie wyśnionego mieszkania (ceny mieszkań) może też być rozwieszenie ogłoszeń w okolicy, która kogoś interesuje. W epoce internetu wielu osobom się wydaje, że tego typu sposoby zupełnie nie zdadzą egzaminu, jednak w rzeczywistości może się okazać, że często są one bardzo skuteczne, bo dzięki nim natrafić można na osoby bezpośrednio chcące sprzedać swoje mieszkanie.