Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Kochamy zwierzęta - nasze hobby

Moda na bicykle jest aktualnie nadzwyczaj duża - jak wyszukać atrakcyjny model?

 • Posted on: 11 October 2019
 • By: addmean
Rower
Author: Mareike Liese
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie dominuje bardzo duża moda na ekologię i zdrowy tryb funkcjonowania. Wyraża się to w najprostszych postępowaniach ludzi, takich jak segregacja śmieci, kupowanie eko żywności czy też rezygnowania z przemieszczania się autem. Ludzie coraz to nagminniej przesiadają się na rowery, które w metropoliach są najbardziej komfortowym środkiem komunikacji.

Szybki wypad w niższe góry

 • Posted on: 7 October 2019
 • By: addmean
Bieszczady
Author: Pawel
Source: http://www.flickr.com
Weekend w Bieszczadach to idealne rozwiązanie dla każdego. W jaki sposób je zaplanować? Możemy obrać dwie możliwości - spontaniczną oraz dobrze zorganizowaną. Każdy plan musi brać pod uwagę kwatery Bieszczady, które będą spełniać nasze wymagania. Samodzielny wyjazd nie potrzebuje wiele – starczy nam łóżko do spania i toaleta.

Repliki broni – czy warto się nimi zainteresować i z jakiego powodu? Czy warto mieć hobby polegające na ich gromadzeniu?

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
broń replika
Author: Program Executive Office Soldier
Source: http://www.flickr.com
Zapewne każdy z nas ma co pewien czas ochotę, by przeżyć prawdziwą przygodę i aby poczuć nieco adrenaliny. Nasze życie jest na co dzień zwykle spokojne, ułożone, pozbawione silniejszych wrażeń. Ale warto przynajmniej co jakiś czas coś odmienić, odstresować się. Tyczy się to szczególnie mężczyzn, którzy mają przecież w naturze zakodowaną potrzebę wykazania się, współzawodnictwa, czy także walki.

Rock,Metal,Hip-hop,Rap to różne gatunki muzyczne, które mają wielu wielbicieli

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
Author: RossinaBossioB
Muzyka zalicza się do najstarszych form sztuki na świecie, więc trudno byłoby dziwić się temu, że w chwili obecnej jest ona już niezwykle wręcz rozwinięta – możemy w niej znaleźć całe mnóstwo interesujących stylów, które powstały dopiero w ciągu ostatnich dekad. Fakt, muzyka taka jak przykładowo rap nie cieszy się raczej szczególnym uznaniem wśród osób należących do starych pokoleń, ale mimo wszystko jak najbardziej warto zainteresować się nimi trochę bliżej, i to z szeregu najróżniejszych powodów
.

W obecnych czasach uczenie się języków innych krajów jest obligatoryjne

 • Posted on: 19 September 2019
 • By: addmean
Nauka z komputerem
Author: Goleudy Photography
Source: http://www.flickr.com
Zdecydowanie warto uczyć się języków, choćby ze względu na fascynującą przygodę, która umożliwia nam poznanie konkretnego obszaru kulturowego, obyczaje, wierzenia, kulturę czy historię. Znajomość języków to również dużo większa szansa na znalezienie lepszej posady. Według różnych, niezależnych badań zwiększa się w Polsce udział ludzi posługujących się znajomością co najmniej jednego języka obcego. Pośród młodych zdecydowana większość osób dobrze mówi po angielsku, wśród starszych język rosyjski jest najbardziej popularny.

Na które elementy należy zwrócić uwagę przy stawianiu altanki?

 • Posted on: 13 September 2019
 • By: addmean
strzelanie z łuku
Dużymi krokami przybliżają się do nas ciepłe miesiące. Nadejście znaczących temperatur będzie niewątpliwie powiązane z dużym odczuciem naszego komfortu, na czym najbardziej nam zależy. W związku z takim stanem spraw będziemy i spędzać coraz to większą liczbę czasu na orzeźwiającym powietrzu. Praktyka ukazuje nam wyraźnie, że w trakcie gorących dni uwielbiamy siedzieć w naszym domowym ogródku.

Zdjęcia dla każdego, czyli nie potrzebny jest drogi aparat, aby wykonywać piękne zdjęcia

 • Posted on: 13 September 2019
 • By: addmean
fotografia
Author: Doug Jones
Source: http://www.flickr.com
Piękna fotografia to nie tylko ekskluzywny aparat fotograficzny. Na dobrą sprawę nie potrzeba mieć wyjątkowej lustrzanki, aby wykonać zdjęcie, które wygra w konkursach i zobaczy je cały świat. Każdy z nas jest w pewnym stopniu fotografem, bo w dzisiejszych czasach robi się zdjęcia zawsze i praktycznie wszędzie.

Akcesoria do kómórki, czyli co w obecnych czasach jest dostępne w sklepach branżowych.

 • Posted on: 7 September 2019
 • By: addmean
komórka
Author: tripleigrek
Source: http://www.flickr.com
W teraźniejszych czasach komórki dominują w naszym życiu. Bardzo rzadko można poznać kogoś, kto nie używa z tego urządzenia. Komórki mają zarówno dorośli jak i najmłodsi. Współcześnie dostęp do telefonów jest bardzo szeroki. W metropolii można znaleźć wiele punktów, w których można kupić urządzenie. Nie koniecznie wiąże się to z zawieraniem umowy, co dla niektórych jest sporym udoskonaleniem.

Strzelanki na komputer

 • Posted on: 4 August 2019
 • By: addmean
xbox
Author: Eric Holsinger
Source: http://www.flickr.com
Nasz sklep ma wieloletnie doświadczenie. Jest w stanie skutecznie sprostać przewidywaniom oraz potrzebom nawet najbardziej wybrednych klientów. Naszym celem jest uśmiech każdego klienta. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony WWW. Na naszej stronie www znajdziesz bardzo szeroką ofertę gier.

Nowatorskie sposoby filmowania są osiągalne dla wszystkich. Powinniśmy z nich korzystać, żeby poprawić wizerunek swojej działalności

 • Posted on: 3 August 2019
 • By: addmean
widok z lotu ptaka
Author: Giuseppe Milo
Source: http://www.flickr.com
Niemniej jednak z dnia na dzień technika fotograficzna oferuje nam coraz lepsze możliwości, dzięki jakim jesteśmy w stanie zapisywać całe przedsięwzięcie. Chociaż dla dużej części może to wydawać się zupełnie zagadkowe, to jednak współczesne technologie na stałe wpisują się w powszechne zastosowanie. Jako klienci zdołamy je bez kłopotu zastosować, o ile zdecydujemy się na zapisywanie w postaci cyfrowej naszej uroczystości lub też innej imprezy okolicznościowej. Z jakimi współczesnymi metodami fotografowania i filmowania wskazane jest się tym samym zapoznać, jeśli zależy nam na uwiecznieniu naszych wspomnień w najlepszej możliwie formie?

Zbliżający się okres nauki niesie spore wydatki

 • Posted on: 2 August 2019
 • By: addmean
nauczyciel i uczniowie
Author: www.audio-luci-store.it
Source: http://www.flickr.com
Szkoła dzisiaj to już nie to samo, co kiedyś. Kiedyś, przed erą Internetu nauczyciel darzony był większym szacunkiem, niż dziś, był w pewien sposób mentorem, posiadającym wiedzę, która nie jest łatwa do opanowania w krótkim czasie. Dzisiaj zaś wystarczy wyszukać hasło i już mamy odpowiedź na nurtujące nas pytanie. Ta sytuacja nie jest ani pozytywna, ani negatywna, ma bowiem kilka zalet i kilka wad.

Warszawa - eventy w 2015 roku

 • Posted on: 31 July 2019
 • By: addmean
fajerwerki na niebie
Author: Gold Braun
Source: http://www.flickr.com
Nietuzinkowe imprezy tematyczne cieszą się wyjątkową popularnością. Możemy brać w nich udział z całymi rodzinami oraz z przyjaciółmi. To świetna okazja do tego, by wśród codzienności wyszukać doskonałą okazją na poczucie wartościowej rozrywki.

Jak wybrać jedne z najlepszych podręczników branżowych

 • Posted on: 31 July 2019
 • By: addmean
programy komputerowe
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Komputerowy sprzęt, stojący w wielu zakładach pracy i domach, spełniać może różnorodne zadania. Rzecz jasna istnieje duża liczba użytkowników, dla jakich liczyć się będą tylko gry, i na ich użytkowaniu będą spędzać każdą wolną chwilę. Z kolei w firmach oraz biurach komputery będą używane głównie do pracy, posiadają zainstalowane programy użytkowe, z których pracownicy będą korzystać podczas realizowania swoich zajęć.

Pages