Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Kochamy zwierzęta - nasze hobby

W jaki sposób właściwie pielęgnować nasz samochód? Wiesz, jak sposób o niego dbać?

 • Posted on: 24 March 2020
 • By: addmean
auto
Author: Ben McShea
Source: http://www.flickr.com
Motoryzacja to jedna z dyscyplin życia powszedniego, która otacza nas na wyjątkowo rozległą skalę. Posiadanie przez nas przeróżnych środków transportu jeszcze w żadnym wypadku dotychczas nie miało miejsca w takiej ilości, jak ma to miejsce w dzisiejszych czasach. Na taki stan rzeczy bez wątpienia ma wpływ podwyższenie dostępu do kupna pojazdów używanych, jakie pochodzą z zagranicznych rynków.

Kulturysta latem – czyli jak ćwiczyć, aby doskonale wyglądać letnią porą

 • Posted on: 23 March 2020
 • By: addmean
Siłownia
Author: torbakhopper
Source: http://www.flickr.com
Marzy Ci się świetny wygląd w letnich koszulkach? Chciałbyś bez obaw ściągnąć bluzkę na plaży i oszołomić swoją wybrankę rewelacyjną sylwetką? Już dzisiaj zacznij robić ćwiczenia na biceps, a będziesz pozytywnie zdumiony rezultatami, które zdobędziesz.

Od łóżeczka do quada - zainteresowania malucha się zmieniają

 • Posted on: 20 March 2020
 • By: addmean
Zabawka dla dzieci
Author: d.s.p
Source: http://www.flickr.com
Chyba każdy z rodziców wie, jak ciężko upilnować malucha, gdy ten potrafi już chodzić. Posiadając zabezpieczone zabawki, które uczą i bawią, można zachować spokój. Dziecko wsiada na jeździk i odpycha się nogami, dzięki czemu może po domu przejechać niemało kilometrów. Doskonałe zabezpieczenia i solidne ośki wykonane ze stali zapewniają poczucie pewności, że dziecku podczas zabawy nic złego się nie stanie. Szczególnie interesującym rozwiązaniem jest interaktywna kierownica z melodyjkami.

Sklep dla cywila i żołnierza, czyli jakie rzeczy kupimy w militariach online?

 • Posted on: 6 March 2020
 • By: addmean
gadżety militarne
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Hobby strzeleckie to jedno ze starszych aktywności ludzkich. Strzelanie utożsamiamy nade wszystko z wojną, ale te jakkolwiek nie koncentruje się tylko na walce, szczególnie w czasie stabilnego pokoju. Strzelectwo to również całe rytuały związane z polowaniami, ale i konkurencją sportową oraz czynną turystyką. Na jakie wyposażenie możemy natknąć się w propozycjach sklepów z militariami online?

Jakiego rodzaju zabawki powinny być najlepsze dla maluchów?

 • Posted on: 5 March 2020
 • By: addmean
Kostka edukacyjna
Author: Snooze baby
Source: http://solobebe.pl
Kiedy musisz nabyć jakiś podarunek dla małego dziecka, wtedy kategorycznie powinieneś pogadać z jego rodzicami. Czasami zdarza się, że nie znasz świetnie danego dziecka, a kupowanie mu zabawki, którą przykładowo już ma, na pewno mija się z celem. Na dodatek taki prezent na pewno nie ucieszy dziecka, przez co będzie ono nieco rozczarowane. Jeśli znasz dobrze rodziców tego dziecka, wtedy niewątpliwie powinieneś zawczasu z nimi pogadać być może będą w stanie powiedzieć Ci, o czym teraz takie dziecko myśli i co chciałoby dostać.

Do wyboru na rynku jest wiele możliwości na prezent

 • Posted on: 5 March 2020
 • By: addmean
opakowanie na prezenty
Author: drcw
Source: http://www.flickr.com
Ciekawe rozwiązania są przydatne, kiedy chodzi o kreatywne idee na prezent. Doskonałe możliwości podarunków, które wpiszą się perfekcyjnie w obecne oczekiwania zamawiających, są wciąż dodawane na stronę w sieci. Rozwiązań jak pomysł na prezent nie brakuje, natomiast każdy z użytkowników ma szansę dołożyć tu coś od siebie. Możliwości do wyboru jest cały ogrom, ale decydujące będzie na pewno to, czym kieruje się w swoich wyborach obdarowywana osoba.

Co należy obejrzeć w Mikołajkach?

 • Posted on: 21 February 2020
 • By: addmean
odpoczynek nad jeziorem
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
Urlop to czas, który często planujemy z dużym wyprzedzeniem i niecierpliwie na niego czekamy. Czasami jest to jedyna okazja w przeciągu roku, dzięki której możemy całkowicie wypocząć i naładować baterie. Istnieje przekonanie, że chwalimy cudze, a swojego nie znamy. Warto więc nie zapominać, że również w naszym kraju znajduje się naprawdę wiele wspaniałych miejsc, które z pewnością warto odwiedzić.

Moda na bicykle jest aktualnie nadzwyczaj duża - jak wyszukać atrakcyjny model?

 • Posted on: 19 February 2020
 • By: addmean
Rower
Author: Mareike Liese
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj panuje niezwykle duża moda na ekologię i zdrowy tryb życia. Objawia się to w najprostszych zachowaniach ludzi, jak na przykład segregacja odpadów, kupowanie eko żywności czy też rezygnowania z podróżowania autem. Ludzie coraz nagminniej przesiadają się na rowery, jakie w miastach okazują się być idealnym środkiem komunikacji.

Marzysz o doprawdy luksusowym pobycie nad Bałtykiem? Zdecyduj się na luksusowy ośrodek SPA!

 • Posted on: 18 February 2020
 • By: addmean
Hotel SPA
Author: Anna
Source: http://www.flickr.com
Bałtyk szczyci się powodzeniem u urlopowiczów o dowolnej porze roku. Oczywiście najwięcej turystów przyjeżdża tu w wakacyjnym okresie, gdyż można zakosztować kąpieli i plażowania, mimo wszystko nie brak osób, które chcą odwiedzać polskie wybrzeże zimą, jesienią albo wiosną. Panuje wówczas cisza oraz spokój, można pooddychać świeżym powietrzem podczas przechadzek, a hotele zapewniają korzystne cenniki.

Interesujące artykuły elektronicznie, jakie dziś można bez problemu znaleźć w lubelskich sklepach

 • Posted on: 16 February 2020
 • By: addmean
model samolotu
Source: pixabay.com
Lublin, tak samo jak każde inne duże miasto Polski, posiada w swojej ofercie dość dużą ilość nowoczesnych galerii handlowych, jakie stają się aktualnie prawdziwą mekką dla wytrawnych konsumpcjonistów, których w polskim społeczeństwie jest coraz więcej.

Teraźniejsze mody na rynku 3D: skanowanie i figurki

 • Posted on: 8 February 2020
 • By: addmean
Figurka 3d
Author: Steve Jurvetson
Source: http://www.flickr.com
Nasze czasy obfitują w nowomodne urządzenia, które mają rozległe przeznaczenie. Jedne służą nauce, inne pracy, jeszcze inne rozrywce. Do takich urządzeń można przede wszystkim zaliczyć wielofunkcyjną maszynę do drukowania i skanowania, która czyni to w formacie 3D. Ludzie mocno fascynują się tym przedmiotem, bo wciąż jest to nowina na naszym rynku, a jej ewentualności są nieograniczone.

Repliki broni – czy warto się nimi zainteresować i z jakiego powodu? Czy warto mieć hobby polegające na ich gromadzeniu?

 • Posted on: 7 February 2020
 • By: addmean
broń replika
Author: Program Executive Office Soldier
Source: http://www.flickr.com
Niewątpliwie każdy z nas ma raz na jakiś czas ochotę, aby przeżyć prawdziwą przygodę i by poczuć nieco adrenaliny. Nasze życie jest na co dzień na ogół spokojne, ułożone, pozbawione silniejszych wrażeń. Ale warto chociaż co jakiś czas coś odmienić, nie stresować się. Dotyczy to zwłaszcza mężczyzn, którzy mają przecież w naturze zakodowaną potrzebę wykazania się, współzawodnictwa, a nawet walki.

Nadchodzi lato, pomyśl o sportach motorowodnych!

 • Posted on: 6 February 2020
 • By: addmean
jacht-obrazek
Source: pixabay.com
Jeśli uwielbiasz spędzać osobisty czas niedaleko zbiorników wodnych, na pewno często z zawiścią spoglądałeś na persony, które pływają we własnych łódkach. Słońce świeci, ty i twoja żona odpoczywacie pijąc zimne napoje, wiatr dmie w żagiel, woda uroczo szumi - trudno wyobrazić sobie mocniej relaksujący sposób spędzania wolnego czasu. Zważywszy jeszcze, że w okolicy praktycznie każdego miasta można spotkać jakieś duże jezioro. Nabrałeś ochoty na zrealizowanie swojego snu? Bardzo dobrze, gdyż kupno jachtu jest prostsze niż myślisz!

Jakich języków uczymy się bardzo chętnie i dlaczego tak istotnie jest?

 • Posted on: 5 February 2020
 • By: addmean
Włochy
Author: Luca Serazzi
Source: http://www.flickr.com
W czasie komunizmu prawie nikt (poza nielicznymi wyjątkami) nie posługiwał się angielskim. Zamiast tego wielka ilość ludzi posługiwała się językiem rosyjskim. Język ten był w każdym miejscu: na studiach, w szkole, nie było innej opcji, trzeba było się go uczyć, bo nasz „bratni” sąsiad spoglądał uważnie także na nasze kształcenie. Jednocześnie, nasza gospodarka była uzależniona od ZSRR, więc trochę nielogicznym byłoby się uczyć innych języków obcych, no chyba, że dla własnych ambicji. Taki stan nagle odmienił się w latach dziewięćdziesiątych.

Pages