Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Kochamy zwierzęta - nasze hobby

Oferty dostępne dzięki zakupom grupowym, jako świetny pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu. Parę ciekawych pomysłów

 • Posted on: 16 January 2022
 • By: addmean
wino
Poszukujemy idealnego prezentu z okazji rocznicy ślubu, ale jak zwykle mamy ten sam problem, nie mamy pojęcia co kupić. Nic w tym dziwnego, wiele osób ma ten sam problem. Na szczęście z pomocą przychodzą coraz to ciekawsze oraz bardziej interesujące oferty zakupów grupowych. Możemy przebierać wśród naprawdę wielu ofert. Oto parę z takich propozycji.

Moda na bicykle jest aktualnie nadzwyczaj duża - jak wyszukać atrakcyjny model?

 • Posted on: 16 January 2022
 • By: addmean
Rower
Author: Mareike Liese
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie dominuje niezmiernie duża moda na ekologię i zdrowy tryb funkcjonowania. Wyraża się to w najprostszych zachowaniach ludzi, jak na przykład segregacja odpadów, kupowanie eko żywności czy też rezygnowania z przemieszczania się autem. Ludzie coraz to nagminniej przesiadają się na bicykle, które w miastach bywają najwygodniejszym środkiem komunikacji.

Zakup biletów na spotkania siatkówki

 • Posted on: 13 January 2022
 • By: addmean
mecz siatkówki
Author: Todd Ryburn
Source: http://www.flickr.com
Za sprawą świetnej gry naszych siatkarzy, sport ten stał się w Polsce sportem narodowym. Każdy mecz krajowej drużyny to widowisko sportowe. Ilość kibiców tej dyscypliny ciągle się powiększa. Dotyczy to zarówno spotkań drużyny narodowej, jak też ligowych. Siatkówka dla kibiców jest najistotniejsza i za swoimi zawodnikami pojadą na koniec globu.

W jaki sposób współczesne aparaty fotograficzne ułatwiają pracę fotoreporterom profesjonalistom i tym, którzy amatorsko zajmują się robieniem zdjęć

 • Posted on: 9 January 2022
 • By: addmean
fotograf
Każdy reportażysta z prawdziwego zdarzenia musi dysponować właściwym sprzętem, czyli takim, który umożliwi mu w pełni profesjonalne wykonywanie zdjęć. Od jakości sprzętu zależy nie tylko wygląd konkretnych ujęć, ale przede wszystkim zadowolenie samych usługobiorców.

Sklep z dronami oferuje nam profesjonalny sprzęt

 • Posted on: 6 January 2022
 • By: addmean
Dron
Author: Diriye Amey
Source: http://www.flickr.com
Co ma szansę nam zaoferować sklep z dronami?
Jeżeli zastanawiamy się nad tym, aby otworzyć firmę, która będzie proponowała filmy z przeróżnych masowych wydarzeń, które będą nagrywane z lotu ptaka, to musimy w pierwszej chwili nawiedzić pobliski sklep z dronami. Będziemy mieli szansę się w nim dowiadywać jak wiele kosztuje sprzęt, który będzie nam potrzebny do wykonania takiego przedsięwzięcia, a też dowiemy się, jak on pracuje oraz co powinniśmy jeszcze do niego posiadać.

Jakich języków uczymy się bardzo chętnie i dlaczego tak istotnie jest?

 • Posted on: 6 January 2022
 • By: addmean
Włochy
Author: Luca Serazzi
Source: http://www.flickr.com
W czasie socjalizmu nikt (poza paroma wyjątkami) nie władał angielskim. Zamiast tego wielka ilość ludzi posługiwała się językiem rosyjskim. Język ten był wszędzie: na studiach, w szkole, nie było innej możliwości, trzeba było się go uczyć, bo nasz „bratni” sąsiad spoglądał czujnie także na nasze kształcenie. Jednocześnie, nasza gospodarka była uzależniona od ZSRR, tak więc błędem byłoby się uczyć innych języków obcych, no chyba, że dla własnych ambicji. Taki stan nagle odmienił się w latach dziewięćdziesiątych.

Czy kłopot z wykonaniem dobrych fotografii polega na braku dostatecznej wiedzy technicznej czy też odpowiedniego aparatu?

 • Posted on: 6 January 2022
 • By: addmean
fotografowanie
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Nasze życie pędzi cały czas do przodu. Coraz prędzej i prędzej nie dając nam chwili na rozkoszowanie się pięknymi momentami czy urokami krajobrazów wokół nas. Również w czasie wakacji nieraz nie możemy się zatrzymać i nacieszyć cudem wokół nas. Dlatego za wszelką cenę staramy się złapać te magiczne momenty.

Czemu gadżety usprawniają nam monotonne życie?

 • Posted on: 6 January 2022
 • By: addmean
Zabawka
Author: Freakysita
Source: http://www.flickr.com
W tym artykule będę omawiać główne punkty odnośnie do tego jak oraz czemu gadżety mogą o wiele polepszyć nasze życie. Gadżety są łatwe. Przede wszystkim gadżety są wybitnie fajne i wywołują nam uśmiech na twarzy, na ich widok wolno powiedzieć: wow, to jest świetne!

Znakomite i bezproblemowe przepisy na apetyczne dania dla całej Twojej rodziny

 • Posted on: 3 January 2022
 • By: addmean
obiad
Author: Ruth Hartnup
Source: http://www.flickr.com
Nie masz pomysłu co sporządzić na obiad? Pragnąłbyś zaskoczyć czymś swoją rodzinę i sporządzić coś naprawdę smacznego i sensacyjnego? W Internecie możesz znaleźć sporo intrygujących przepisów na nadzwyczajne dania dla całej rodziny.

Posiadasz za dużo niezajętego czasu? Więc nie siedź apatycznie

 • Posted on: 2 January 2022
 • By: addmean
płyta blu-ray
Author: Robert
Source: http://www.flickr.com
Często narzekamy na małą ilość czasu, ale wbrew pozorom, kiedy mamy go bardzo dużo zaczynamy się nudzić. Nie umiemy znaleźć sobie miejsca, jesteśmy w pogotowiu i czekamy chyba na jakiś impuls, który napędzi nas do działania. Tymczasem istnieje mnóstwo pomysłów na spędzenie wolnego czasu, oto kilka z nich.

Spędzenie wakacji w porze zimowej na Mazurach jako forma aktywności na którą decyduje się o wiele większa ilość turystów

 • Posted on: 1 January 2022
 • By: addmean
mazurskie jezioro
Author: James St. John
Source: http://www.flickr.com
W latach ubiegłych w trakcie urlopu zimowego było zdecydowanym się nade wszystko na to, żeby wyjeżdżać w góry. W chwili obecnej znacznie więcej ludzi decyduje się na spędzanie wakacji w porze zimowej na Mazurach, gdyż to forma aktywności która kojarzy się z czymś innym, czego dotychczas nie spróbowano. I faktycznie, osoby na to się decydujące powinny orientować się, iż jest to przykładowa z ich trafniejszych decyzji.

Najlepsze możliwości wirtualnej rozrywki

 • Posted on: 29 December 2021
 • By: addmean
Pad, gry na kolsolę
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Szeroko rozumiana komputerowa zabawa stanowi w obecnych czasach tak wszechstronną tematykę, że dosłownie każdy z nas będzie mógł znaleźć w niej coś rzeczywiście dla siebie ciekawego, bez względu nawet na to, jakie właściwie są jego indywidualne wymagania. Z pewnością warto w takim razie zapoznać się z całym tym tematem trochę bliżej, gdyż całe mnóstwo ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak dużo atrakcyjnych możliwości oferuje cała ta dziedzina.

Książki to najprawdziwsza przyjemność. Jeśli jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy, być może powinieneś odkryć jaką maja wartość

 • Posted on: 29 December 2021
 • By: addmean
regały z książkami w księgarni
Author: brewbooks
Source: http://www.flickr.com
Przyjemności potrafią być różnemożemy mieć jednak pewnośćkażdy z nas dąży do tego, żeby było ich najwięcejCo bowiem w tym świecie jest równie pociągającego jak drobne, codzienne przyjemności? Ciężko znaleźć odpowiedź, choć na pewno nie warto myśleć nad tym zbyt długo jeśli lubisz jeść, to z pewnością robisz to ponieważ lubisz delektować się smakiem? Na tym właśnie polega doświadczanie przyjemności. Lubisz słuchać muzyki bo to sprawia ci przyjemność.

Dlaczego gadżety dla harcerzy należy zamawiać w sklepach internetowych?

 • Posted on: 26 December 2021
 • By: addmean
harcerz
Author: Leslie Science & Nature Center
Source: http://www.flickr.com
We współczesnych czasach harcerstwo jest kompletnie oldschoolowe i niesamowicie wyjątkowe. Niewiele osób kojarzy harcerzy w własnym sąsiedztwie, ponieważ faktycznie nie ma wiele osób, którzy to robią. Harcerstwo uważane jest za coś staromodnego, z tego właśnie powodu niewiele dzieci czy młodego osoby pragną przystąpić do harcerstwa. Jednakże istnieje trochę ludzi, którzy chcą być harcerzami i prawie w każdej miejscowości jest chociażby jedna grupa harcerska.

Pages