Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Kochamy zwierzęta - nasze hobby

Czy kłopot z wykonaniem dobrych fotografii polega na braku dostatecznej wiedzy technicznej czy też odpowiedniego aparatu?

 • Posted on: 18 January 2020
 • By: addmean
fotografowanie
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Nasze byt pędzi cały czas do przodu. Coraz szybciej i szybciej nie dając nam czasu na rozkoszowanie się cudownymi momentami czy urokami krajobrazów wokół nas. Także w czasie wakacji niejednokrotnie nie możemy się zatrzymać i nacieszyć cudem w koło nas. Dlatego za wszelką cenę staramy się chwycić te magiczne momenty.

W obecnych czasach uczenie się języków innych krajów jest obligatoryjne

 • Posted on: 18 January 2020
 • By: addmean
Nauka z komputerem
Author: Goleudy Photography
Source: http://www.flickr.com
Warto uczyć się języków obcych, choćby ze względu na fascynującą przygodę, która umożliwia nam poznanie konkretnego obszaru kulturowego, obyczaje, wierzenia, kulturę czy historię. Znajomość języków to również znacznie większa szansa na pracę na wyższym stanowisku. Według rożnych badań rośnie w Polsce odsetek ludzi posługujących się znajomością co najmniej jednego języka obcego. Pośród młodych zdecydowana większość osób umie język angielski, wśród starszych na pierwszym miejscu jest rosyjski.

Użyteczny organizer do szuflady oraz patera na ciasto przydadzą się w każdym domu

 • Posted on: 8 January 2020
 • By: addmean
szuflada z majtkami
Author: osseous
Source: http://www.flickr.com
Szuflada to miejsce, w jakim utrzymanie ładu przychodzi nam niezmiernie trudno. Szuflady z reguły nie zawierają żadnych drobniejszych przegródek, w szczególności szuflady w biurku, wobec tego rzeczy, które w nich trzymamy częstokroć mieszają się ze sobą, powodując ogólny chaos.

Znakomite i bezproblemowe przepisy na apetyczne dania dla całej Twojej rodziny

 • Posted on: 7 January 2020
 • By: addmean
obiad
Author: Ruth Hartnup
Source: http://www.flickr.com
Nie masz pomysłu co przyrządzić na obiad? Pragnąłbyś zaskoczyć czymś swoją rodzinę i sporządzić coś faktycznie smacznego i sensacyjnego? W Internecie zdołasz odkryć sporo ciekawych przepisów na wyjątkowe dania dla całej rodziny.

W jaki sposób współczesne aparaty fotograficzne ułatwiają pracę fotoreporterom profesjonalistom i tym, którzy amatorsko zajmują się robieniem zdjęć

 • Posted on: 3 January 2020
 • By: addmean
fotograf
Każdy fotograf z prawdziwego zdarzenia jest zmuszony dysponować właściwym sprzętem, czyli takim, który umożliwi mu całkowicie profesjonalne wykonywanie zdjęć. Od jakości sprzętu zależy nie tylko wygląd poszczególnych ujęć, ale nade wszystko ukontentowanie samych klientów.

Korzyści, jakie niosą za sobą kursy językowe. Dlaczego warto uczyć się języków obcych?

 • Posted on: 18 December 2019
 • By: addmean
Szkoła języków obcych
Author: The LEAF Project
Source: http://www.flickr.com
Jak wiadomo, znajomość języków obcych jest dziś niezmiernie przydatna tak samo w życiu prywatnym, jak także zawodowym. Podczas gdy sporo naszych znajomych, jak też klientów poszczególnych firm włada jedynie językiem angielskim, albo niemieckim, bez wątpienia wypada popracować nad swoimi zdolnościami władania językiem obcym. Choć wiele osób decyduje się na naukę indywidualną, powinniśmy zdawać sobie sprawę, iż o wiele efektywniejszym sposobem na przyswajanie poszczególnych zwrotów jest udział w specjalistycznych zajęciach językowych.

Teraźniejsze mody na rynku 3D: skanowanie i figurki

 • Posted on: 4 December 2019
 • By: addmean
Figurka 3d
Author: Steve Jurvetson
Source: http://www.flickr.com
Nasze czasy obfitują w nowomodne urządzenia, które posiadają wielofunkcyjne przeznaczenie. Jedne służą nauce, inne pracy, jeszcze inne rozrywce. Do takich urządzeń można głównie zaliczyć wielozadaniową maszynę do drukowania i skanowania, która czyni to w formacie 3D. Ludzie mocno fascynują się tym przedmiotem, dlatego że w dalszym ciągu jest to nowina na naszym rynku, a jej sposobności są nieograniczone.

Pasja to cel naszego życia, to coś najważniejszego dla wielu z nas. Życie z pasją jest bardziej interesujące, jest bardziej bogate i łatwiej odnaleźć w nim sens

 • Posted on: 26 November 2019
 • By: addmean
odzież militarna
Source: http://www.sxc.hu/
Pasja to coś, dlaczego warto żyć, to sens i cel życia. Wielu ludzi jest z tego powodu bardziej zadowolonych z życia, właśnie z posiadania pasji. Dzięki zainteresowaniom i pasjom bowiem poza pracą mamy coś dodatkowego i innymi obowiązkami, mamy coś, czemu możemy się oddać i doskonalić. Ilu ludzi, tyle różnych pasji, nie da się raczej tego sklasyfikować w grupach, bo to raczej byłoby nieco pozbawione sensu. Każda pasja jest bowiem wyjątkowa.

Miejsce do zabaw stworzone specjalnie dla naszej pociechy

 • Posted on: 5 November 2019
 • By: addmean
zabawka
Author: d.s.p
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli urządzamy pokój dla dziecka bądź inne miejsce, którym będzie przechowywało własne zabawki możemy skorzystać z dużej liczby rozwiązań oferowanych na rynku. Nieduże mebelki, wielofunkcyjne zabawki to przedmioty, które na pewno będą nadawały się do pokoju dla dziecka.

Pomysł na spędzenie ferii w górach, czyli hotele w Szklarskiej Porębie.

 • Posted on: 5 November 2019
 • By: addmean
Często się zdarza, że nie masz planu na zorganizowanie świetnego weekendu dla rodziny. Szukasz w Internecie świetnego pomysłu, ale nic Ci nie odpowiada. Mamy dla Ciebie doskonały rozwiązanie jakim jest wyjazd do Szklarskiej Poręby. Zapraszamy do jednego z najpiękniejszych zakątków naszego państwa.

Rozchwytywane najbardziej obecnie akcesoria dla dzieci w różnym przedziale wiekowym.

 • Posted on: 5 November 2019
 • By: addmean
Puzzle, problem
Author: http://www.freeimages.com
Source: http://www.freeimages.com
Cieszące się największą popularnością obecnie gadżety dla najmłodszych w różnym wieku to te, jakie są najzwyczajniej z największą częstotliwością kupowane. Na takiej podstawie od paru już lat twórcy zabawek wytyczają trendy odnośnie tego, jakie gadżety będą w największej mierze doceniane przez maluchów oraz ich opiekunów.

Niespodziewany urlop, który warto wykorzystywać najlepiej, jak tylko będzie to możliwe.

 • Posted on: 24 October 2019
 • By: addmean
Wczasy w Grecji
Author: Alessandro Bonvini
Source: http://www.flickr.com
Aktualne realia w licznych dyscyplinach są takie, iż tak naprawdę wykonuje obowiązki się na stuprocentowych obrotach i niektórzy nie mogą niestety rozplanować swojego wyjazdu wakacyjnego w taki sposób, jak by im na tym zależało. Szybki urlop, jaki warto wykorzystywać najlepiej, jak tylko będzie to możliwe nie jest już dla nikogo niczym dziwnym.

Sklep dla cywila i żołnierza, czyli jakie rzeczy kupimy w militariach online?

 • Posted on: 22 October 2019
 • By: addmean
gadżety militarne
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Pasja strzelecka jest jedną ze starszych aktywności ludzkich. Sklep militarny utożsamiamy zwłaszcza z wojną, ale te jakkolwiek nie koncentruje się tylko na walce, szczególnie w czasie pokojowego współistnienia. Strzelectwo to także całe rytuały związane z polowaniami, ale i konkurencją sportową oraz aktywną turystyką. Na jakie wyposażenie możemy natknąć się w propozycjach sklepów z militariami online?

Moda na bicykle jest aktualnie nadzwyczaj duża - jak wyszukać atrakcyjny model?

 • Posted on: 11 October 2019
 • By: addmean
Rower
Author: Mareike Liese
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie dominuje bardzo duża moda na ekologię i zdrowy tryb funkcjonowania. Wyraża się to w najprostszych postępowaniach ludzi, takich jak segregacja śmieci, kupowanie eko żywności czy też rezygnowania z przemieszczania się autem. Ludzie coraz to nagminniej przesiadają się na rowery, które w metropoliach są najbardziej komfortowym środkiem komunikacji.

Szybki wypad w niższe góry

 • Posted on: 7 October 2019
 • By: addmean
Bieszczady
Author: Pawel
Source: http://www.flickr.com
Weekend w Bieszczadach to idealne rozwiązanie dla każdego. W jaki sposób je zaplanować? Możemy obrać dwie możliwości - spontaniczną oraz dobrze zorganizowaną. Każdy plan musi brać pod uwagę kwatery Bieszczady, które będą spełniać nasze wymagania. Samodzielny wyjazd nie potrzebuje wiele – starczy nam łóżko do spania i toaleta.

Pages