Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Kochamy zwierzęta - nasze hobby

Nowatorskie sposoby filmowania są osiągalne dla wszystkich. Powinniśmy z nich korzystać, żeby poprawić wizerunek swojej działalności

 • Posted on: 21 October 2020
 • By: addmean
widok z lotu ptaka
Author: Giuseppe Milo
Source: http://www.flickr.com
Niemniej jednakże z dnia na dzień technologia fotograficzna oferuje nam coraz lepsze możliwości, dzięki którym jesteśmy w stanie zapisywać całe przedsięwzięcie. Chociaż dla dużej części może to wydawać się całkowicie zagadkowe, to natomiast dzisiejsze technologie na stałe wpisują się w powszechne wykorzystanie. Jako klienci zdołamy je bez kłopotu zastosować, jeżeli zdecydujemy się na zapisywanie w postaci cyfrowej naszego spotkania bądź też innej imprezy okolicznościowej. Z którymi dzisiejszymi metodami fotografowania i filmowania wskazane jest się w takim razie zaznajomić, jeżeli zależy nam na utrwaleniu naszych wspomnień w najlepszej możliwie postaci?

Piękna oraz luksusowa porcelana Zakładów Ceramicznych „Bolesławiec”

 • Posted on: 12 October 2020
 • By: addmean
Porcelanowa zastawa
Author: Vittore Comforto
Source: Vittore Comforto
Porcelana na pewno posiada swój nieodparty urok, cechuje się nie tylko fenomenalną jakością i solidnością, lecz równocześnie pięknym, gustownym wizerunkiem. Naczynia skonstruowane z porcelany mogą posiadać rozmaite wzory, kolory oraz motywy, dlatego wybór jest istotnie duży, w szczególności, że zdobienie ceramiki zdoła odbywać się na sporo przeróżnych sposobów.

Jakich języków uczymy się bardzo chętnie i dlaczego tak istotnie jest?

 • Posted on: 11 October 2020
 • By: addmean
Włochy
Author: Luca Serazzi
Source: http://www.flickr.com
W okresie komunizmu prawie nikt (poza nielicznymi wyjątkami) nie władał językiem angielskim. Zamiast tego wielka ilość ludzi potrafiła się dogadać w języku rosyjskim. Rosyjski był w każdym miejscu: na studiach, w szkole, nie było innej możliwości, trzeba było się go uczyć, ponieważ nasz „bratni” sąsiad kontrolował uważnie także na nasze kształcenie. Jednocześnie, nasza gospodarka była uzależniona od ZSRR, więc trochę nielogicznym byłoby się uczyć innych języków obcych, no chyba, że dla własnych ambicji. Taki stan nagle odmienił się w latach dziewięćdziesiątych.

Jak dokładnie są nagrywane utwory muzyczne, najważniejsze wyposażenie dobrego studia nagraniowego.

 • Posted on: 9 October 2020
 • By: addmean
Studio muzyczne
Author: Chris Marchant
Source: http://www.flickr.com
Muzyka jest z nami na każdym kroku, tak naprawdę obecna jest ona w zasadzie wszędzie. Można zresztą przyjrzeć się przechodzącym obok ludziom, duża ich część będzie miała na głowie słuchawki i czegoś słucha. Muzyka używana jest także komercyjnie, przykładowo w spotach promocyjnych oraz reklamowych.

Co należy obejrzeć w Mikołajkach?

 • Posted on: 9 October 2020
 • By: addmean
odpoczynek nad jeziorem
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
Urlop to okres, który zazwyczaj planujemy z sporym wyprzedzeniem i niecierpliwie na niego czekamy. Nierzadko jest to jedyna okazja w ciągu, dzięki której możemy całkowicie wypocząć i odzyskać energię. Funkcjonuje przekonanie, że chwalimy cudze, a swojego nie znamy. Warto więc mieć świadomość, że również w naszym kraju znajduje się naprawdę mnóstwo cudownych miejsc, które z pewnością warto odwiedzić.

Nowinki mogą każdego zaskoczyć - zobacz o dobrych książkach

 • Posted on: 8 October 2020
 • By: addmean
książka
Author: Richard, enjoy my life!
Source: http://www.flickr.com
Jeśli pragniemy posiadać gwarancję, że do naszych rąk trafiają najnowsze oraz jednocześnie również te najfajniejsze książki, to bez wątpienia musimy systematycznie oglądać listy z nowościami wydawniczymi. Co istotne, to należy również patrzeć na te gatunki, które zazwyczaj nas nie przyciągają, bo przecież nigdy nie wiemy, co akurat tym razem może przyciągnąć naszą uwagę.

Sklep z dronami oferuje nam profesjonalny sprzęt

 • Posted on: 5 October 2020
 • By: addmean
Dron
Author: Diriye Amey
Source: http://www.flickr.com
Sklep z dronami proponuje nam wszystko co konieczne
Kiedy namyślamy się nad tym, by otworzyć działalność, która będzie oferowała filmiki z przeróżnych masowych imprez, które będą rejestrowane z lotu ptaka, to musimy w pierwszej kolejności nawiedzić pobliski sklep z dronami. Będziemy mieli okazję się w nim dowiadywać jak wiele kosztuje sprzęt, który będzie nam niezbędny do przeprowadzenia takiego zadania, a też dowiemy się, jak on działa i co musimy jeszcze do niego dokupić.

Rozchwytywane najbardziej obecnie akcesoria dla dzieci w różnym przedziale wiekowym.

 • Posted on: 4 October 2020
 • By: addmean
Puzzle, problem
Author: http://www.freeimages.com
Source: http://www.freeimages.com
Rozchwytywane najbardziej w tym czasie gadżety dla najmłodszych w różnym wieku to te, które pozostają po prostu najczęściej zakupione. Na tej bazie od paru już lat dystrybutorzy gadżetów dla dzieci wytyczają ścieżki co do tego, jakie zabawki są w największym stopniu cenione przez dzieci i ich opiekunów.

Czy warto grać w obecne gry komputerowe?

 • Posted on: 3 October 2020
 • By: addmean
gry online
Author: Cheon Fong Liew
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj trudno się obyć bez komputera bądź innego mobilnego sprzętu z dostępem do sieci. Sprzęty elektroniczne nie służą tylko do pracy, ale także w znacznym stopniu do zabawy. Jedną z bardzo cenionych rozrywek są gry internetowe. Czy dobrze jest zostać ich fascynatem i dlaczego tak wiele osób je lubi?

Sklep dla cywila i żołnierza, czyli jakie rzeczy kupimy w militariach online?

 • Posted on: 2 October 2020
 • By: addmean
gadżety militarne
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Pasja strzelecka jest jedną z najstarszych aktywności ludzkich. Strzelanie kojarzymy przede wszystkim z wojną, ale te jakkolwiek nie koncentruje się wyłącznie na walce, szczególnie w czasie stabilnego pokoju. Strzelectwo to także wszelkie rytuały związane z polowaniami, ale i konkurencją sportową oraz aktywną turystyką. Na jakie wyposażenie możemy natknąć się w propozycjach sklepów z militariami online?

Nie wiesz, jak spędzić walentynki? W tym roku zaskocz swoją ukochana czymś wyjątkowym. Jeśli trochę się postarasz, to nawet na pozór zwykła kolacja walentynkowa może stać się niezwykłym wydarzeniem.

 • Posted on: 21 September 2020
 • By: addmean
walentynki
Author: Janderson.L
Source: http://www.flickr.com
Walentynki to bardzo sympatyczne święto. U nas celebrowane jest ono coraz chętniej. Od niedawna zaczęło dotyczyć nie tylko zakochanych, ale też dobrych znajomych i członków rodziny. To dzień, w którym ludzie próbują wyrazić swoją miłość. Zakochane pary szczególnie starają się uczynić ten dzień wyjątkowym. Czasem brakuje im jednak pomysłu. A walentynki lada chwila…

Od łóżeczka do quada - zainteresowania malucha się zmieniają

 • Posted on: 11 September 2020
 • By: addmean
Zabawka dla dzieci
Author: d.s.p
Source: http://www.flickr.com
Chyba każdy z rodziców wie, jak trudno upilnować malucha, gdy ten nauczy się już chodzić. Mając bezpieczne zabawki, które uczą i bawią, można być jednak spokojnym. Dziecko wsiada na jeździk i może się odpychać nogami, dzięki czemu może po domu przejechać sporo kilometrów. Właściwe zabezpieczenia oraz solidne ośki wykonane ze stali mogą zapewnić poczucie pewności, że dziecku podczas zabawy nic złego się nie stanie. Szczególnie interesującym rozwiązaniem jest interaktywna kierownica z melodyjkami.

Pages