Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Kochamy zwierzęta - nasze hobby

Czy to już koniec tradycyjnych książek?

 • Posted on: 17 December 2022
 • By: addmean
Sterta książek
Author: weisserstier
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie prognozy mówią, iż już zmierza ku końcowi era książek papierowych, nadchodzi kres książek, czasopism i gazet, a w zamian dostaniemy cyfrowe wydawnictwa. Ten trend już się rozpoczął i postępuje coraz szybciej, zdaje się wydawać, że nie mamy ani siły, ani chęci, aby ten stan rzeczy zmienić.

Miejsce do zabaw stworzone specjalnie dla naszej pociechy

 • Posted on: 15 December 2022
 • By: addmean
zabawka
Author: d.s.p
Source: http://www.flickr.com
Gdy projektujemy pokój dla dziecka bądź inne miejsce, którym będzie przechowywało własne zabawki możemy skorzystać z dużej liczby rozwiązań dostępnych na rynku. Nieduże mebelki, wielofunkcyjne zabawki to produkty, które na pewno nadadzą się do dziecięcego pokoju.

Składnica harcerska jako sklep z militariami? Sprawdź co oferuje centrala w Warszawie

 • Posted on: 8 December 2022
 • By: addmean
w składnicy harcerskiej
Author: Star Wars
Source: http://www.flickr.com
Regularni turyści górscy, przedstawiciele mundurowych od żołnierzy na harcerzach i zuchach kończąc, ale też pasjonaci łowienia ryb, paintball i szeroko pojmowanego survivalu. Co łączy wszystkich, którzy przynależą do wymienionych (nierzadko kilku) grup? Wyposażenie i sprzęt, który jest niezbędny do uprawiania każdej z przytoczonych form aktywności. Gdzie kupimy interesujące nas sprzęty podróżnicze, broń i mundury?

Interesujące artykuły elektronicznie, jakie dziś można bez problemu znaleźć w lubelskich sklepach

 • Posted on: 6 December 2022
 • By: addmean
model samolotu
Source: pixabay.com
Lublin, tak samo jak każde inne większe miasto Polski, posiada w swojej ofercie rzeczywiście dużą ilość atrakcyjnych galerii handlowych, jakie stają się dziś prawdziwą mekką dla zaawansowanych konsumpcjonistów, których w polskim społeczeństwie jest coraz więcej.

Marzysz o doprawdy luksusowym pobycie nad Bałtykiem? Zdecyduj się na luksusowy ośrodek SPA!

 • Posted on: 5 December 2022
 • By: addmean
Hotel SPA
Author: Anna
Source: http://www.flickr.com
Bałtyk cieszy się powodzeniem u urlopowiczów o dowolnej porze roku. Naturalnie najwięcej turystów zjawia się tu w letnim sezonie, ponieważ można skosztować kąpieli oraz plażowania, jednakże nie brakuje osób, które wolą przyjeżdżać na polskie wybrzeże zimą, jesienią lub wiosną. Panuje wówczas cisza i spokój, można dotlenić się rześkim powietrzem podczas spacerów, a hotele oferują korzystne cenniki.

Jak dokładnie są nagrywane utwory muzyczne, najważniejsze wyposażenie dobrego studia nagraniowego.

 • Posted on: 30 November 2022
 • By: addmean
Studio muzyczne
Author: Chris Marchant
Source: http://www.flickr.com
Muzyka towarzyszy nam na każdym kroku, tak naprawdę jest ona obecna praktycznie wszędzie. Można zresztą przyglądnąć się spacerującym obok ludziom, duża ich grupa będzie miała na głowie słuchawki i słucha jakiś piosenek. Muzyka używana jest także w zastosowaniach komercyjnych, na przykład w spotach promocyjnych oraz reklamowych.

Jakie atrakcje zaproponować może dla odwiedzających Szczyrk, noclegi i kwater w tym mieście.

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
Beskidy
Author: Greg_Men
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób mówiąc o Śląsku myśli przede wszystkim o zadymionych kopalniach i hałdach wydobywczych. A przecież rejon ten może bardzo dużo zaproponować także dla turystów, bo raptem niecałe sto kilometrów na południe rozciąga się zupełnie inna kraina, niż przemysłowe fabryki i kopalnie.

Zbliżający się okres nauki niesie spore wydatki

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
nauczyciel i uczniowie
Author: www.audio-luci-store.it
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejsza szkoła jest inna, niż była kiedyś. Kiedyś, przed erą Internetu nauczyciel znaczył więcej niż dzisiaj, był w pewien sposób mentorem, posiadającym wiedzę, której nie da się łatwo przyswoić. Dzisiaj zaś wystarczy wpisać hasło do wyszukiwarki i już odpowiedź na intrygujące nas pytanie. Ta sytuacja nie jest ani pozytywna, ani negatywna, ma bowiem kilka zalet i kilka wad.

Jakich języków uczymy się bardzo chętnie i dlaczego tak istotnie jest?

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
Włochy
Author: Luca Serazzi
Source: http://www.flickr.com
W okresie komunizmu nikt (poza nielicznymi wyjątkami) nie posługiwał się angielskim. Zamiast tego wielka ilość ludzi potrafiła się dogadać w języku rosyjskim. Język ten był w każdym miejscu: na studiach, w szkole, nie było innej możliwości, obowiązkiem było się go uczyć, gdyż nasz „bratni” sąsiad kontrolował uważnie także na nasze kształcenie. Jednocześnie, nasza gospodarka była uzależniona od ZSRR, tak więc trochę nielogicznym byłoby się uczyć innych języków, no chyba, że dla własnych ambicji. Taki stan nagle zmienił się w latach dziewięćdziesiątych.

Akcesoria do kómórki, czyli co w obecnych czasach jest dostępne w sklepach branżowych.

 • Posted on: 21 November 2022
 • By: addmean
komórka
Author: tripleigrek
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach telefony komórkowe górują w naszym życiu. Bardzo sporadycznie można poznać kogoś, kto nie pożytkuje z tego urządzenia. Telefony posiadają zarówno dorośli jak i dzieci. Obecnie dostęp do komórek jest bardzo rozmaity. W mieście można wynaleźć wiele punktów, w których można zakupić urządzenie. Nie koniecznie łączy się to z podpisywaniem umowy, co dla niektórych jest sporym udogodnieniem.

Jak niezwykle istotny jest cel w życiu. Niekiedy to jedynie dla niego jeszcze mocniej się staramy

 • Posted on: 13 November 2022
 • By: addmean
kolekcjonowanie
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Dobrze jest mieć cel w życiu, żyć dla kogoś, cieszyć się przeróżnymi rzeczami i dążyć do zakwitnięcia swojego charakteru Też czujesz podobnie czy jest Ci to obce? Jeśli to czujesz, na pewno cenisz ten wspaniały stan. Jeśli tego nie doświadczasz to nic nie stoi na przeszkodzie, byś zaczął żyć w ten sposób. Co jest do tego potrzebne? Tak naprawdę mało i dużo zarazem, bo jak zmierzyć i zważyć wiarę w siebie samego? To ciężkie do zrealizowania. Warto jednak trudzić się, by to odnaleźć u siebie.

Kino to doskonała zabawa dla każdego

 • Posted on: 12 November 2022
 • By: addmean
kino
Author: DuPont™
Source: DuPont™
Sztuka na pewno pełni niesamowicie wręcz istotną rolę w życiu właściwie każdego z nas – ponadto z czystym sercem możemy powiedzieć, że wywarła ona ogromny wręcz wpływ na rozwój właściwie każdej cywilizacji na świecie. Równocześnie jednak trudno byłoby zaprzeczyć temu, że w przypadku takich jej gatunków jak chociażby literatura sporo zależy wyłącznie od naszego gustu; niektórzy ludzie zwyczajnie nie lubią takich rzeczy i w żaden sposób nie da się tego zmienić. Jednocześnie istnieją takie odmiany sztuki, które są uwielbiane właściwie przez wszystkich ludzi.

Korzystanie z aparatu dobrej jakości to gwarancja atrakcyjnych fotografii

 • Posted on: 9 November 2022
 • By: addmean
aparat fotograficzny
Robienie zdjęć to coraz bardziej rozpowszechnione hobby. Można wymienić rozmaite powody tej sytuacji. W pierwszej kolejności należałby zatem doszukiwać się ich w modzie. Ciężko byłoby chyba znaleźć osobę, jaka nie wiedziałaby czym jest szczególnie ostatnio popularne selfie. Co więcej sprzęt fotograficzny często nie ma już bardzo wysokich cen.

Szybki wypad w niższe góry

 • Posted on: 7 November 2022
 • By: addmean
Bieszczady
Author: Pawel
Source: http://www.flickr.com
Wakacje w górach to doskonałe rozwiązanie dla każdego. Jak to zrobić? Możemy wybrać dwie możliwości - spontaniczną albo dobrze zaplanowaną. Każdy plan powinien brać pod uwagę kwatery Bieszczady, które będą rozpisane pod nasze wymagania. Samotny wyjazd nie wymaga wiele – starczy nam łóżko noclegowe i kawałek łazienki.

Pages