Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Kochamy zwierzęta - nasze hobby

Klocki lego technic – doskonały prezent na Mikołaja dla każdego dziecka

 • Posted on: 15 September 2021
 • By: addmean
Lego
Author: geraldford
Source: http://www.flickr.com
Nadchodzące święta to czas, gdy zaczynamy zastanawiać się nad pomysłami na prezenty dla naszych najbliższych. Pragniemy dostrzec radość w ich oczach, toteż rozważamy, aby zakupić coś, o czym faktycznie one marzą. Dzieciaki bez wątpienia będą cieszyć się z zabawek, ale trzeba zatroszczyć się o to, by były to zabawki wpływające na ich pomysłowość i właściwy rozwój. Doskonałym pomysłem są klocki Lego Technic. Dlaczego?

Wakacje poza miastem

 • Posted on: 14 September 2021
 • By: addmean
Jeziora Mazurskie
Author: Saskia van de Nieuwenhof
Source: http://www.flickr.com/
Planując wakacje albo wyprawę na dwa dni, należy wziąć pod uwagę wycieczkę w rejon Pilicy. rzeka ta to lewy dopływ Wisły, płynący przez kilka województw. Zwiedzając ten rejon poleca się zostawić auta i przesiąść się na dwa kółka lub kajaki. Pilica ma ponad 300 kilometrów i na znacznej części jej nurtu wyśmienicie nadaje się na spływy, a przepastne tereny parków krajobrazowych zachęcają do rowerowych eskapad.

Wzbogać swoje posiłki smaczną herbatą, wybierając własne ulubione rodzaje oraz smaki

 • Posted on: 4 September 2021
 • By: addmean
Herbata
Author: ESSIAC®
Source: ESSIAC®
Na całym globie nie brak miłośników spożywania herbaty, pysznego naparu, który można przygotować na sporo sposobów. Warto zaznaczyć, że poza walorami smakowymi herbata ma do zaoferowania też dobroczynne składniki, jakie doskonale oddziałują na kondycję ciała i nastrój.

Powieści okazują się wejściem do świata wyobraźni, należy czytać, żeby ulepszać swoją fantazję i poszerzać wiedzę

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
Książki
Author: Sela Yair
Source: http://www.flickr.com
Na temat czytania w naszym kraju wciąż prowadzone bywają różne analizy, jakie przynoszą zróżnicowane rezultaty. Pewne badania przerażają tym, że w części polskich mieszkań nie ma nawet jednej powieści, inne radują wysokim zainteresowaniem młodych ludzi słowem drukowanym. Bez względu na otrzymane wyniki, wniosek nasuwa się jeden. Należy sięgać po książki, ponieważ lektura świetnie oddziałuje na rozwój i samopoczucie człowieka.

Czy warto grać w obecne gry komputerowe?

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
gry online
Author: Cheon Fong Liew
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie ciężko się obyć bez komputera bądź innego mobilnego urządzenia z dostępem do sieci. Urządzenia elektroniczne nie służą jedynie do pracy, lecz również w ogromnym stopniu do zabawy. Jedną z nader popularnych rozrywek są gry internetowe. Czy dobrze jest zostać ich miłośnikiem i dlaczego tak wiele ludzi za nimi przepada?

Korzyści, jakie niosą za sobą kursy językowe. Dlaczego warto uczyć się języków obcych?

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
Szkoła języków obcych
Author: The LEAF Project
Source: http://www.flickr.com
Jak wiemy, umiejętność władania językami obcymi jest dzisiaj szczególnie przydatna podobnie w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Podczas gdy wielu naszych znajomych, jak i klientów poszczególnych firm włada jedynie językiem angielskim, czy niemieckim, bez dwóch zdań wypada popracować nad swoimi zdolnościami posługiwania się językiem obcym. Chociaż wiele osób wybiera naukę indywidualną, warto mieć świadomość, że o wiele skuteczniejszym sposobem na przyswajanie wiedzy jest udział w profesjonalnych zajęciach językowych.

Niebywała sprawa dla wszystkich fanów różnej muzyki - plakaty i obrazy własnych idoli

 • Posted on: 24 August 2021
 • By: addmean
Author: RossinaBossioB
Dla wielu ludzi niezrozumiałe, dla innych osób całkiem normalne. Co to jest miłość do gwiazdy fascynacja i pociąg do gwiazdy: aktora czy muzyka, jak daleko sięga granica tej fascynacji, i czy można traktować to jako coś normalnego? Naturalnie, ale w pewnym wieku może przybrać to ogromne rozmiary, wręcz histerii, nieograniczonego, bezkrytycznego uwielbienia. Do takiego kogoś nie docierają racjonalne sygnały, pojedzie za swoją gwiazdą wszędzie, będzie go bronić zawsze, tak jakby ta osoba była idealna.

Sprawunki i zakupy w stolicy Śląska czyli co interesującego mogą zaoferować dwie najpopularniejsze handlowe galerie w tym mieście.

 • Posted on: 19 August 2021
 • By: addmean
Wnętrze sklepu
Katowice od długiego czasu są uważane za stolicę Śląska, zresztą potwierdza to obecny układ administracyjny, w jakim Katowice stanowią stolicę województwa śląskiego. W samych Katowicach mieszka ponad 300 tysięcy stałych mieszkańców, bardzo dużo w okolicznych miejscowościach, trudno się więc dziwić, że w tym regionie w dynamiczny sposób rozwija się zorganizowany handel. Oczywiście podstawę stanowią tu duże markety, na terenie Katowic działają chyba każdej liczącej się w kraju firmy.

Portal muzyczny oferuje rozrywkę

 • Posted on: 6 August 2021
 • By: addmean
dla melomanów
Author: Beverley Goodwin
Source: http://www.flickr.com
Doskonała jakość tworzonej teraz w kraju muzyki to owoc tego, że do jej przygotowywania podchodzi się w sposób kompleksowy. Używane są najdoskonalsze urządzenia, które są systematycznie udoskonalane przez specjalistów. Dostępność muzyki w internecie nie jest niczym wyjątkowym, natomiast portal muzyczny dba o dawanie niezbędnej użytkownikom muzyki.

Od łóżeczka do quada - zainteresowania malucha się zmieniają

 • Posted on: 5 August 2021
 • By: addmean
Zabawka dla dzieci
Author: d.s.p
Source: http://www.flickr.com
Chyba każdy z rodziców wie, jak trudno upilnować brzdąca, gdy ten nauczy się już chodzić. Posiadając zabezpieczone zabawki, które uczą i bawią, można być jednak spokojnym. Dziecko wsiada na jeździk i odpycha się nogami, dzięki czemu może po domu przejechać niemało kilometrów. Odpowiednie zabezpieczenia i mocne ośki wykonane ze stali gwarantują poczucie pewności, że maluchowi w trakcie zabawy nic złego się nie stanie. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest interaktywna kierownica z melodyjkami.

Gry zespołowe - dlaczego są tak popularne? Interesujące rozgrywki dla profesjonalistów, jak i amatorów!

 • Posted on: 4 August 2021
 • By: addmean
Karty
Author: Steven Depolo
Source: http://www.flickr.com
Gry grupowe niewątpliwie gwarantują wspaniałą zabawę i skuteczną integrację. Chociaż razem z pojawieniem się gier komputerowych mnóstwo gier towarzyskich na moment odeszło w niepamięć, dziś znowu jesteśmy w stanie zauważyć zainteresowanie grą w karty, albo w szachy. Rozgrywki towarzyskie stanowią wspaniałą rozrywkę, jaka uczy nas analitycznego myślenia, jak i pomaga polepszyć kontakty ze znajomymi.

Organizowanie wakacji – jakimi kryteriami trzeba się współcześnie kierować wybierając wygodny dla siebie nocleg?

 • Posted on: 4 August 2021
 • By: addmean
wakacje
Author: Eder Fortunato
Source: http://www.flickr.com
Wakacje to dla kategorycznej większości Polaków czas relaksu, na który mogą pozwolić sobie jedynie raz w roku. Z tego powodu, warto odpowiednio zorganizować swój wyjazd, aby zyskać pewność, że będzie on naprawdę udany.

W przypadku, jeśli zamierzasz zakupić wyposażenie militarne, trzeba odnaleźć właściwy punkt

 • Posted on: 29 July 2021
 • By: addmean
nóż
Author: SOG
Source: http://www.flickr.com
Towary militarne szczycą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem, co skutkuje otwieraniem coraz to nowszych obiektów handlowych z takim wyposażeniem. W podobnych sklepach kupują zarówno miłośnicy militariów, którzy kolekcjonują różne wyposażenie oraz elementy garderoby, jak również osoby, które przygotowują się do wyjazdu na urlop czy obóz i pragną nabyć dobrej jakości ciuchy i wyposażenie. Asortyment sklepów z militariami bywa bardzo szeroki oraz proponuje wiele interesujących przedmiotów.

Prawdy oraz mity dotyczące z najpopularniejszymi portalami towarzyskimi.

 • Posted on: 21 July 2021
 • By: addmean
Para w wesołym miasteczku
Author: kevindooley
Source: http://www.flickr.com/
Samotne osoby nie często chcą się z kimś wiązać. Poznawanie innych ludzi jest tak naprawdę dla nich ciężką kwestią, bo przywykły się do życia samodzielnego. Dla takich ludzi doskonałym sposobem jest portal towarzyski. Pewnie, spokojnie mogą poznać kogoś siedząc w domu. Z kawą na biurku chcą usiąść przed laptopem, zarejestrować się na portalu randkowym i zacząć dialog z interesującymi osobami.

Pages