Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Kochamy zwierzęta - nasze hobby

Teraźniejsze mody na rynku 3D: skanowanie i figurki

 • Posted on: 4 December 2019
 • By: addmean
Figurka 3d
Author: Steve Jurvetson
Source: http://www.flickr.com
Nasze czasy obfitują w nowomodne urządzenia, które posiadają wielofunkcyjne przeznaczenie. Jedne służą nauce, inne pracy, jeszcze inne rozrywce. Do takich urządzeń można głównie zaliczyć wielozadaniową maszynę do drukowania i skanowania, która czyni to w formacie 3D. Ludzie mocno fascynują się tym przedmiotem, dlatego że w dalszym ciągu jest to nowina na naszym rynku, a jej sposobności są nieograniczone.

Pasja to cel naszego życia, to coś najważniejszego dla wielu z nas. Życie z pasją jest bardziej interesujące, jest bardziej bogate i łatwiej odnaleźć w nim sens

 • Posted on: 26 November 2019
 • By: addmean
odzież militarna
Source: http://www.sxc.hu/
Pasja to coś, dlaczego warto żyć, to sens i cel życia. Wielu ludzi jest z tego powodu bardziej zadowolonych z życia, właśnie z posiadania pasji. Dzięki zainteresowaniom i pasjom bowiem poza pracą mamy coś dodatkowego i innymi obowiązkami, mamy coś, czemu możemy się oddać i doskonalić. Ilu ludzi, tyle różnych pasji, nie da się raczej tego sklasyfikować w grupach, bo to raczej byłoby nieco pozbawione sensu. Każda pasja jest bowiem wyjątkowa.

Miejsce do zabaw stworzone specjalnie dla naszej pociechy

 • Posted on: 5 November 2019
 • By: addmean
zabawka
Author: d.s.p
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli urządzamy pokój dla dziecka bądź inne miejsce, którym będzie przechowywało własne zabawki możemy skorzystać z dużej liczby rozwiązań oferowanych na rynku. Nieduże mebelki, wielofunkcyjne zabawki to przedmioty, które na pewno będą nadawały się do pokoju dla dziecka.

Pomysł na spędzenie ferii w górach, czyli hotele w Szklarskiej Porębie.

 • Posted on: 5 November 2019
 • By: addmean
Często się zdarza, że nie masz planu na zorganizowanie świetnego weekendu dla rodziny. Szukasz w Internecie świetnego pomysłu, ale nic Ci nie odpowiada. Mamy dla Ciebie doskonały rozwiązanie jakim jest wyjazd do Szklarskiej Poręby. Zapraszamy do jednego z najpiękniejszych zakątków naszego państwa.

Rozchwytywane najbardziej obecnie akcesoria dla dzieci w różnym przedziale wiekowym.

 • Posted on: 5 November 2019
 • By: addmean
Puzzle, problem
Author: http://www.freeimages.com
Source: http://www.freeimages.com
Cieszące się największą popularnością obecnie gadżety dla najmłodszych w różnym wieku to te, jakie są najzwyczajniej z największą częstotliwością kupowane. Na takiej podstawie od paru już lat twórcy zabawek wytyczają trendy odnośnie tego, jakie gadżety będą w największej mierze doceniane przez maluchów oraz ich opiekunów.

Niespodziewany urlop, który warto wykorzystywać najlepiej, jak tylko będzie to możliwe.

 • Posted on: 24 October 2019
 • By: addmean
Wczasy w Grecji
Author: Alessandro Bonvini
Source: http://www.flickr.com
Aktualne realia w licznych dyscyplinach są takie, iż tak naprawdę wykonuje obowiązki się na stuprocentowych obrotach i niektórzy nie mogą niestety rozplanować swojego wyjazdu wakacyjnego w taki sposób, jak by im na tym zależało. Szybki urlop, jaki warto wykorzystywać najlepiej, jak tylko będzie to możliwe nie jest już dla nikogo niczym dziwnym.

Sklep dla cywila i żołnierza, czyli jakie rzeczy kupimy w militariach online?

 • Posted on: 22 October 2019
 • By: addmean
gadżety militarne
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Pasja strzelecka jest jedną ze starszych aktywności ludzkich. Sklep militarny utożsamiamy zwłaszcza z wojną, ale te jakkolwiek nie koncentruje się tylko na walce, szczególnie w czasie pokojowego współistnienia. Strzelectwo to także całe rytuały związane z polowaniami, ale i konkurencją sportową oraz aktywną turystyką. Na jakie wyposażenie możemy natknąć się w propozycjach sklepów z militariami online?

Moda na bicykle jest aktualnie nadzwyczaj duża - jak wyszukać atrakcyjny model?

 • Posted on: 11 October 2019
 • By: addmean
Rower
Author: Mareike Liese
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie dominuje bardzo duża moda na ekologię i zdrowy tryb funkcjonowania. Wyraża się to w najprostszych postępowaniach ludzi, takich jak segregacja śmieci, kupowanie eko żywności czy też rezygnowania z przemieszczania się autem. Ludzie coraz to nagminniej przesiadają się na rowery, które w metropoliach są najbardziej komfortowym środkiem komunikacji.

Szybki wypad w niższe góry

 • Posted on: 7 October 2019
 • By: addmean
Bieszczady
Author: Pawel
Source: http://www.flickr.com
Weekend w Bieszczadach to idealne rozwiązanie dla każdego. W jaki sposób je zaplanować? Możemy obrać dwie możliwości - spontaniczną oraz dobrze zorganizowaną. Każdy plan musi brać pod uwagę kwatery Bieszczady, które będą spełniać nasze wymagania. Samodzielny wyjazd nie potrzebuje wiele – starczy nam łóżko do spania i toaleta.

Repliki broni – czy warto się nimi zainteresować i z jakiego powodu? Czy warto mieć hobby polegające na ich gromadzeniu?

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
broń replika
Author: Program Executive Office Soldier
Source: http://www.flickr.com
Zapewne każdy z nas ma co pewien czas ochotę, by przeżyć prawdziwą przygodę i aby poczuć nieco adrenaliny. Nasze życie jest na co dzień zwykle spokojne, ułożone, pozbawione silniejszych wrażeń. Ale warto przynajmniej co jakiś czas coś odmienić, odstresować się. Tyczy się to szczególnie mężczyzn, którzy mają przecież w naturze zakodowaną potrzebę wykazania się, współzawodnictwa, czy także walki.

Rock,Metal,Hip-hop,Rap to różne gatunki muzyczne, które mają wielu wielbicieli

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
Author: RossinaBossioB
Muzyka zalicza się do najstarszych form sztuki na świecie, więc trudno byłoby dziwić się temu, że w chwili obecnej jest ona już niezwykle wręcz rozwinięta – możemy w niej znaleźć całe mnóstwo interesujących stylów, które powstały dopiero w ciągu ostatnich dekad. Fakt, muzyka taka jak przykładowo rap nie cieszy się raczej szczególnym uznaniem wśród osób należących do starych pokoleń, ale mimo wszystko jak najbardziej warto zainteresować się nimi trochę bliżej, i to z szeregu najróżniejszych powodów
.

W obecnych czasach uczenie się języków innych krajów jest obligatoryjne

 • Posted on: 19 September 2019
 • By: addmean
Nauka z komputerem
Author: Goleudy Photography
Source: http://www.flickr.com
Zdecydowanie warto uczyć się języków, choćby ze względu na fascynującą przygodę, która umożliwia nam poznanie konkretnego obszaru kulturowego, obyczaje, wierzenia, kulturę czy historię. Znajomość języków to również dużo większa szansa na znalezienie lepszej posady. Według różnych, niezależnych badań zwiększa się w Polsce udział ludzi posługujących się znajomością co najmniej jednego języka obcego. Pośród młodych zdecydowana większość osób dobrze mówi po angielsku, wśród starszych język rosyjski jest najbardziej popularny.

Na które elementy należy zwrócić uwagę przy stawianiu altanki?

 • Posted on: 13 September 2019
 • By: addmean
strzelanie z łuku
Dużymi krokami przybliżają się do nas ciepłe miesiące. Nadejście znaczących temperatur będzie niewątpliwie powiązane z dużym odczuciem naszego komfortu, na czym najbardziej nam zależy. W związku z takim stanem spraw będziemy i spędzać coraz to większą liczbę czasu na orzeźwiającym powietrzu. Praktyka ukazuje nam wyraźnie, że w trakcie gorących dni uwielbiamy siedzieć w naszym domowym ogródku.

Zdjęcia dla każdego, czyli nie potrzebny jest drogi aparat, aby wykonywać piękne zdjęcia

 • Posted on: 13 September 2019
 • By: addmean
fotografia
Author: Doug Jones
Source: http://www.flickr.com
Piękna fotografia to nie tylko ekskluzywny aparat fotograficzny. Na dobrą sprawę nie potrzeba mieć wyjątkowej lustrzanki, aby wykonać zdjęcie, które wygra w konkursach i zobaczy je cały świat. Każdy z nas jest w pewnym stopniu fotografem, bo w dzisiejszych czasach robi się zdjęcia zawsze i praktycznie wszędzie.

Akcesoria do kómórki, czyli co w obecnych czasach jest dostępne w sklepach branżowych.

 • Posted on: 7 September 2019
 • By: addmean
komórka
Author: tripleigrek
Source: http://www.flickr.com
W teraźniejszych czasach komórki dominują w naszym życiu. Bardzo rzadko można poznać kogoś, kto nie używa z tego urządzenia. Komórki mają zarówno dorośli jak i najmłodsi. Współcześnie dostęp do telefonów jest bardzo szeroki. W metropolii można znaleźć wiele punktów, w których można kupić urządzenie. Nie koniecznie wiąże się to z zawieraniem umowy, co dla niektórych jest sporym udoskonaleniem.

Pages