Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Kochamy zwierzęta - nasze hobby

Interesujące artykuły elektronicznie, jakie dziś można bez problemu znaleźć w lubelskich sklepach

 • Posted on: 9 March 2021
 • By: addmean
model samolotu
Source: pixabay.com
Lublin, tak samo jak każde inne duże miasto Polski, posiada w swojej ofercie bardzo dużą ilość nowoczesnych galerii handlowych, jakie stają się dziś prawdziwą mekką dla wytrawnych konsumpcjonistów, których w polskim społeczeństwie jest coraz więcej.

Jeżeli nie zaaranżowałeś jeszcze swych wakacji i marzysz o wyczekiwanym wypoczynku – zainwestuj czas i pieniądze we wczasy w górach.

 • Posted on: 7 March 2021
 • By: addmean
Tatry
Author: Szift
Source: www.flickr.com
Dużymi krokami zbliżają się wakacje Nadchodzą te lepsze – upalne dni. Każdy dorosły już myśli o upragnionym urlopie. Młodsi czekają na zakończenie roku szkolnego. W każdej wolnej chwilce, wyobrażasz sobie swoją osobę wraz z rodziną na łonie natury, daleko od miasta i smutnej rzeczywistości. Jeżeli nie cierpisz leżeć bezczynnie na piasku i preferujesz aktywny odpoczynek – wybierz się na wczasy w górach.

Nadchodzi lato, pomyśl o sportach motorowodnych!

 • Posted on: 6 March 2021
 • By: addmean
jacht-obrazek
Source: pixabay.com
Jeżeli uwielbiasz spędzać wolny czas blisko zbiorników wodnych, z pewnością często z zazdrością spoglądałeś na persony, które pływają we własnych łódkach. Słońce przygrzewa, ty i twoja żona odpoczywacie sącząc zimne napoje, wiatr dmie w żagiel, woda przyjemnie pluska - trudno wymarzyć sobie bardziej przyjemny sposób spędzania wolnego czasu. Zważywszy jeszcze, że w pobliżu właściwie każdego miasteczka można spotkać jakieś większe jezioro. Nabrałeś ochoty na urzeczywistnienie swojego marzenia? Bardzo dobrze, gdyż kupno jachtu jest łatwiejsze niż myślisz!

Sklep dla cywila i żołnierza, czyli jakie rzeczy kupimy w militariach online?

 • Posted on: 4 March 2021
 • By: addmean
gadżety militarne
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Hobby strzeleckie to jedno z najstarszych aktywności człowieka. Strzelanie utożsamiamy nade wszystko z wojnami, ale te jakkolwiek nie ogranicza się tylko do walki, szczególnie w czasie stabilnego pokoju. Strzelectwo to też wszelkie rytuały związane z polowaniami, ale i konkurencją sportową oraz czynną turystyką. Na jakie sprzęty natkniemy się w ofertach sklepów z militariami online?

Przed od dawna oczekiwanym koncertem należy się świetnie przygotować

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
koncert
Source: http://www.morguefile.com/
Tak, sukces, myślisz dość donośnie, ponieważ wszyscy towarzysze spoglądają na ciebie z zaskoczeniem. Olewasz to, gdyż twoje emocje tryskają jak gorąca para i chciałyby teraz być tam, gdzie znajdziesz się za parę dni. Tak, wybierasz się na swój wymarzony imprezę, zobaczysz tam swoich ulubionych wykonawców, spotkasz grupy, którzy odczuwają to, co ty.

Marzysz o doprawdy luksusowym pobycie nad Bałtykiem? Zdecyduj się na luksusowy ośrodek SPA!

 • Posted on: 1 March 2021
 • By: addmean
Hotel SPA
Author: Anna
Source: http://www.flickr.com
Morze szczyci się powodzeniem u urlopowiczów o dowolnej porze roku. Naturalnie najwięcej turystów przyjeżdża tutaj w letnim sezonie, bo można skosztować kąpieli i plażowania, mimo wszystko nie brakuje osób, które wolą przyjeżdżać na polskie wybrzeże zimą, jesienią lub wiosną. Panuje wówczas cisza i spokój, można dotlenić się świeżym powietrzem w czasie przechadzek, a ośrodki oferują korzystne cenniki.

O jakiego rodzaju kwestiach należy pamiętać, kiedy projektujemy ubiór dla wojska? Jakiego rodzaju czynniki mogą na to wpływać?

 • Posted on: 17 February 2021
 • By: addmean
militaria
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Mimo coraz większego nasycenia różnego rodzaju nowymi środkami wykrywania, kamuflaż chroniący sprzęt oraz żołnierzy przed wzrokiem przeciwnika nadal jest bardzo popularny. Świadczą o tym z pewnością wciąż ogłaszane konkursy na nowej generacji wzory maskujące i wysokobudżetowe projekty badawcze, które są przeprowadzane jednocześnie przez armie, jak również firmy prywatne. Wybór ubiorów z kamuflażem to na pewno przedmiot wielu dyskusji na forach graczy ASG, jak również fanów outdooru. Zaś pośród toczonych sporów argumenty całkiem merytoryczne przeplatają się z indywidualnymi gustami oraz modą.

Wakacje poza miastem

 • Posted on: 6 February 2021
 • By: addmean
Jeziora Mazurskie
Author: Saskia van de Nieuwenhof
Source: http://www.flickr.com/
Planując urlop albo eskapadę na dwa dni, należy brać pod uwagę wycieczkę w region Pilicy. rzeka ta to jeden z dopływów Wisły, wijący się przez województwa łódzkie, śląskie, świętokrzyskie i mazowieckie. Zwiedzając ten rejon warto porzucić auta i wsiąść na rowery lub kajaki. Pilica ma ponad 300 kilometrów i na sporej części jej nurtu znakomicie nadaje się na spływy, a przepastne obszary parków krajobrazowych zapraszają do rowerowych przejażdżek.

Jak się przebrać na imprezę przebieraną?

 • Posted on: 4 February 2021
 • By: addmean
przebranie
Author: H. Michael Karshis
Source: http://www.flickr.com
Imprezy przebierane o wyjątkowym charakterze na ogół organizuje się w karnawale. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by przebrać się także z innej okazji. Imprezy przebierane warto bowiem urządzać przez cały rok – bez względu na okazję. Wystarczy jedynie wymyślić dobry temat i trochę zaangażowania.

Co interesującego mogą zaproponować wczasowiczom kraje wchodzące w skład Karaibów, zalety wypoczynku na Dominikanie.

 • Posted on: 4 February 2021
 • By: addmean
ciepłe kraje
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Mimo że rejon naszego kraju może dużo zaproponować turystom, to jednak duża ich część zdecydowanie bardziej będzie wolała wyruszyć do któregoś z ciepłych krajów. Niestety lata w Polsce bywają ogromnie kapryśne, aura przeważnie nie jest przewidywalna, i jeśli będzie się planować urlop z paromiesięcznym wyprzedzeniem, to nie ma żadnej pewności, że w tym czasie nie będzie przez cały czas padał deszcz. A przy egzotycznych krajach ma się taką pewność, bo są miejsca, w których pogoda będzie w stu procentach gwarantowana.

Jaki polecacie niczego sobie punkt muzyczny?

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
Młodzież, pokój młodzieżowy
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Co winien zawierać dobry sklep muzyczny? Najważniejsze, co przychodzi do głowy: płyty CD, winylowe, wejściówki na występy. Winni tam trudnić się obsługa znający się na muzyce, potrafiący doradzić. Podobne tyczy się sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Co jeszcze musi się w nich znajdować?

Pasja to cel naszego życia, to coś najważniejszego dla wielu z nas. Życie z pasją jest bardziej interesujące, jest bardziej bogate i łatwiej odnaleźć w nim sens

 • Posted on: 28 January 2021
 • By: addmean
odzież militarna
Source: http://www.sxc.hu/
Pasja nadaje sens naszemu życiu. Wielu ludzi jest z tego powodu bardziej zadowolonych z życia, właśnie z posiadania pasji. Dzięki zainteresowaniom i pasjom bowiem mamy coś dodatkowego i wartościowego poza pracą i innymi obowiązkami, mamy coś, czemu możemy się oddać i w czym możemy się doskonalić. Ilu ludzi, tyle różnych zainteresowań, nie da się raczej tego zaklasyfikować do jakichś grup, bo to raczej byłoby trochę bez sensu. Każda pasja jest bowiem wyjątkowa.

Do wyboru na rynku jest wiele możliwości na prezent

 • Posted on: 26 January 2021
 • By: addmean
opakowanie na prezenty
Author: drcw
Source: http://www.flickr.com
Interesujące rozwiązania są szczególnie niezbędne, jeżeli chodzi o kreatywne idee na prezent. Wyjątkowe propozycje podarunków, które wpasowują się idealnie w obecne oczekiwania zamawiających, są wciąż dodawane na stronę www. Rozwiązań jak pomysł na prezent nie brak, natomiast każdy z użytkowników może dodać tu coś od siebie. Rozwiązań do wyboru jest niemało, lecz decydujące będzie z pewnością to, czym kieruje się w swych wyborach obdarowywana osoba.

Szybki wypad w niższe góry

 • Posted on: 23 January 2021
 • By: addmean
Bieszczady
Author: Pawel
Source: http://www.flickr.com
Wakacje w Bieszczadach to świetne rozwiązanie dla każdego. Jak to zrobić? Możemy obrać dwie opcje- spontaniczną lub dokładnie zorganizowaną. Każdy plan musi brać pod uwagę kwatery Bieszczady, które będą spełniać nasze wymagania. Samodzielny weekend nie potrzebuje dużo – konieczne nam łóżko noclegowe i łazienka.

Spędzenie wakacji w porze zimowej na Mazurach jako forma aktywności na którą decyduje się o wiele większa ilość turystów

 • Posted on: 23 January 2021
 • By: addmean
mazurskie jezioro
Author: James St. John
Source: http://www.flickr.com
W latach ubiegłych w trakcie wakacji zimowych było zdecydowanym się przede wszystkim na to, by jechać do miejscowości położonych w górach. W dniu dzisiejszym znacznie więcej osób decyduje się na spędzanie wakacji w porze zimowej na Mazurach, bo to opcja która kojarzy się z czymś innym, czego dotąd nie spróbowano. A faktycznie, osoby na to się decydujące powinny wiedzieć, iż będzie to jedna z ich trafniejszych decyzji.

Pages