Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Kochamy zwierzęta - nasze hobby

Nadchodzi lato, pomyśl o sportach motorowodnych!

 • Posted on: 30 June 2022
 • By: addmean
jacht-obrazek
Source: pixabay.com
Jeżeli uwielbiasz spędzać wolny czas blisko zbiorników wodnych, na pewno nieraz z zazdrością patrzyłeś na osoby, które pływają we własnych motorówkach. Słońce świeci, ty i twoja żona opalacie się sącząc orzeźwiające napoje, wiatr uderza w żagiel, woda uroczo szumi - ciężko wyobrazić sobie bardziej przyjemny sposób spędzania weekendów. Zważywszy jeszcze, że w okolicy praktycznie każdego miasteczka można spotkać jakieś duże jezioro. Nabrałeś chęci na zrealizowanie swojego marzenia? Bardzo dobrze, gdyż kupno jachtu jest łatwiejsze niż myślisz!

Warszawa - eventy w 2015 roku

 • Posted on: 30 June 2022
 • By: addmean
fajerwerki na niebie
Author: Gold Braun
Source: http://www.flickr.com
Niesamowite imprezy tematyczne cieszą się ogromną popularnością. Można w nich uczestniczyć z całymi rodzinami oraz z przyjaciółmi. To świetna okazja do tego, aby wśród codzienności wyszukać świetną okazją na zaznanie wartościowej rozrywki.

Jakie są najlepsze upominki dla dzieci, czyli z jakich powodów gry planszowe od lat cieszą się taką popularnością.

 • Posted on: 29 June 2022
 • By: addmean
prezent
Source: morguefile.com
Kupno prezentów nie należy przeważnie do łatwych działań. Głównie dlatego, że potencjalny obdarowany raczej nie podsunie gotowej listy z życzeniami. No, drobnym wyjątkiem są listy od najmłodszych do Świętego Mikołaja, niestety i ten wspaniały czas, gdy wie się bezbłędnie co zadowoli malca, szybko przeminie. Potem jest już znacznie trudniej. A okazji do obdarowywania prezentami jest przecież wiele.

Jeśli nie dawno zostałeś świeżo upieczonym, młodym kierowcą, lub ulokowałeś pieniądze w zupełnie nowy model i markę - należy zdobyć podstawową wiedzę w kwestii motoryzacji i znać swoje prawa i udogodnienia

 • Posted on: 23 June 2022
 • By: addmean
fotografijka - samochód
Author: roovuu
Source: http://www.flickr.com
Rynek motoryzacyjny w Polsce cieszy się dużym powodzeniem. Wszelki, standardowy obywatel państwa polskiego śni o ulubionym modelu samochodu, a jednocześnie sprawnym środku przemiejscawiania się.

Czemu gadżety usprawniają nam monotonne życie?

 • Posted on: 17 June 2022
 • By: addmean
Zabawka
Author: Freakysita
Source: http://www.flickr.com
W tym materiale będę omawiać koronne punkty odnośnie do tego jak i czemu gadżety mogą znacznie poprawić nasze życie. Gadżety są łatwe. Przede wszystkim gadżety są niesłychanie fajne i wywołują nam uśmiech na buzi, na ich widok wolno powiedzieć: wow, to jest świetne!

Na które elementy należy zwrócić uwagę przy stawianiu altanki?

 • Posted on: 11 June 2022
 • By: addmean
strzelanie z łuku
Dużymi krokami zbliżają się do nas ciepłe miesiące. Nadejście sporych temperatur będzie z pewnością połączone z dużym odczuciem naszego komfortu, na czym w największym stopniu nam zależy. Z uwagi na taki stan spraw będziemy i spędzać coraz to większą liczbę czasu na orzeźwiającym powietrzu. Praktyka ukazuje nam ewidentnie, że w ciągu gorących dni kochamy siedzieć w naszym lokalnym ogródku.

W jaki sposób współczesne aparaty fotograficzne ułatwiają pracę fotoreporterom profesjonalistom i tym, którzy amatorsko zajmują się robieniem zdjęć

 • Posted on: 3 June 2022
 • By: addmean
fotograf
Każdy fotografik z prawdziwego zdarzenia jest zmuszony dysponować odpowiednim sprzętem, czyli takim, który umożliwi mu całkowicie profesjonalne wykonywanie zdjęć. Od jakości sprzętu zależy nie tylko wygląd poszczególnych ujęć, lecz nade wszystko ukontentowanie samych usługobiorców.

Gdzie pójść, aby mieć odjazdową fryzurę na cosobotnią potańcówkę.

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
fryzjer
Author: Mainstream
Source: http://www.flickr.com
Kosmetyki, zupełnie jak okrycia wierzchnie czy buty, należą do towarów bardzo często kupowanych przez kobiety, a troska o młodzieńczy wygląd bywa tą czynnością, której poświęcamy się jak najchętniej. Aby jednak być profesjonalną domową specjalistką od wyglądu, trzeba posiadać na regale w łazience tak samo dobrego gatunku kosmetyki. A te jesteśmy w stanie kupić w drogeriach i dobrze zaopatrzonych hipermarketach.

Korzystnie mieć swoje hobby. To najkorzystniejszy sposób na interesujące życie, to też dobre, żeby przerwać monotonie życia

 • Posted on: 24 May 2022
 • By: addmean
sklep kolekcjonerski
Author: seekingfireflies
Source: http://www.flickr.com
Życie nie koniecznie musi być nudne i pozbawione barw. Czasami do szczęście potrzeba bardzo niewiele, żeby było lepiej i bardziej ekscytująco. Czasami nasze życie jest zmieniane przez innych, czasami dzieje się tak, kiedy zmieniamy pracę lub miejsce zamieszkania. Emigracja do innego kraju również może mieć wpływ na życie, jakie wiedziemy. Czasem dobrym pomysłem jest przygarnięcie pod dach jakiegoś zwierzaka: psa albo kota. Najlepszy zaś sposób jest jednocześnie najtrudniejszy i najłatwiejszy.

Wyjątkowość fotografii przygotowywanych obecnie przez fachowców

 • Posted on: 24 May 2022
 • By: addmean
fotografia
Author: Thomas Frost Jensen
Source: http://www.flickr.com
Proponowane obecnie rozwiązania fotograficzne stają się rewelacyjne. Jest to uwarunkowane tym, że profesjonaliści decydują się na wyjątkowe metody przygotowywania fotografii. Zdjęcia są w każdym przypadku dopasowane w sposób indywidualny, do wskazanych przez klienta potrzeb.

Jaki polecacie niczego sobie punkt muzyczny?

 • Posted on: 21 May 2022
 • By: addmean
Młodzież, pokój młodzieżowy
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Co winien zawierać dobry sklep muzyczny? Najważniejsze, co przychodzi na myśl: płyty CD, winylowe, karety na koncerty. Powinni tam trudnić się ludzie znający się na muzyce, potrafiący doradzić. To samo tyczy się sklepów stacjonarnych, jak również internetowych. Co dodatkowo musi się w nich znaleźć?

Trening na siłowni, ćwiczenia na masę – najlepszy sposób na rozwiązywanie problemów z nadwagą oraz na prowadzenie aktywnego stylu życia.

 • Posted on: 18 May 2022
 • By: addmean
Siłownia
Author: Morten Skovgaard
Source: http://www.flickr.com
Rozwój gospodarczy i ekonomiczny w znacznym stopniu przyczyniły się do polepszenia sytuacji wielu społeczeństw. Szczególnie społeczeństwa wzbogaciły się, przez co mogą one aktualnie pozwolić sobie na zakup sporej ilości artykułów, które jeszcze nie tak dawno uważane były za ekskluzywne. Również same towary są o wiele bardziej dostępne dla jednostek niż w latach poprzednich.

Repliki broni – czy warto się nimi zainteresować i z jakiego powodu? Czy warto mieć hobby polegające na ich gromadzeniu?

 • Posted on: 13 May 2022
 • By: addmean
broń replika
Author: Program Executive Office Soldier
Source: http://www.flickr.com
Niewątpliwie każdy z nas ma co pewien czas ochotę, by przeżyć prawdziwą przygodę i aby poczuć więcej adrenaliny. Życie wielu z nas jest na co dzień zazwyczaj spokojne, ułożone, pozbawione silniejszych wrażeń. Ale warto chociaż co jakiś czas coś odmienić, nie stresować się. Tyczy się to zwłaszcza mężczyzn, którzy mają z reguły w naturze zakodowaną potrzebę wykazania się, współzawodnictwa, a nawet walki.

Jak spędzić mini-urlop w Polsce? Wyjazd na weekend!

 • Posted on: 10 May 2022
 • By: addmean
weekend z przyrodą
Author: sszdl
Source: http://www.flickr.com
W Polsce jest ogrom miejsc, w które można wyskoczyć jedynie na kilka dni, ale także na dłuższy pobyt. W dowolnym zakamarku naszego kraju można dobrze wypocząć i naładować akumulatory po trudach codzienności, pod warunkiem, że dostosujemy miejsce do własnych upodobań. Ofert jest całe mnóstwo, zwłaszcza w okresie letnim.

Pages