Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Wyższe wykształcenie to przymus

  • Posted on: 24 November 2022
  • By: addmean
W ciągu ostatnich paru lat byliśmy o tym przekonywani stale. Ten przekaz dotarł wprost do młodych ludzi, którzy tę edukację zaczęli bardzo licznie kontynuować.


To jasne, to bardzo dobrze, gdyż wykształcenie okazuje się bardzo ważne, ale łatwo jest też dostrzec, iż są tak samo dobre jak i złe tego strony.
Kominek elektryczny
Author: Optiflame
Source: Optiflame


brama


prąd


Niewątpliwie w naszym społeczeństwie znajduje się wielu ludzi doskonale wykształconych, zajmujących odpowiedzialne stanowiska. To doskonali profesjonaliści w bardzo wielu sferach. To dobrze, ale z drugiej strony już teraz zauważamy brak podstawowych umiejętności u młodszego pokolenia. Brakuje specjalistów od spawania, mechaników, kucharzy, pracowników budowy. Jak wielu młodych ludzi wie dzisiaj, jakim sposobem przygotować wysokiej jakości tynk, na czym polega spawanie, czy w jaki sposób naprawić samochód? To przykre, ale, niewielu. To jest dokładnie ta druga,ciemniejsza strona . Jeżeli ten trend w dalszym ciągu będzie funkcjonował, kto będzie budował nam mieszkania, jeżeli młodzi nie będą wiedzieć nawet jak fachowo położyć tynk? Co z wszelkimi awariami hydraulicznymi? Przecież my po studiach wyższych nigdy sobie z tym nie poradzimy.

Jeżeli zaciekawił Cię ten wpis, to przejdź na adres tego serwisu (https://assystem.com.pl/remonty-i-wykonczenia/) i pod nim odkryjesz dużo więcej szczegółowych informacji.

Grozi nam zatem paraliż takich usług?Jak łatwo zauważyć, na dłuższą metę to się nie sprawdzi. Jasne że bardzo dobrego wykształcenia nie mamy prawa negować - takich osób społeczeństwo ogromnie potrzebuje, lecz konieczni są również fachowcy niższego szczebla, tego nie da się ukryć.
Taka równowaga w społeczeństwie normalnie musi być zachowana.


Współczesne czasy wyraźnie pokazują, iż niekiedy bardziej ważne okazują się konkretne umiejętności niż studia wyższe.