Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Jak wyremontować łazienkę, by była praktyczna i bardzo dobrze się prezentowała?

  • Posted on: 3 August 2022
  • By: addmean
Łazienka to pomieszczenie bardzo ważne w każdym domu. Z jednej strony przygotowujemy się w niej do wyjścia, robimy makijaż, fryzurę, spełniamy wiadome potrzeby fizjologiczne, a z drugiej strony oddajemy się w niej maksymalnemu odprężeniu. O ile na własną rękę projektowanie domu ma to do siebie, że mamy możliwość oddania się fantazji i zapewnienia sobie łazienki o dużej powierzchni, o tyle w zwykłych mieszkaniach, a także wielu domach, łazienki często mają niewielką powierzchnię.

łazienka
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
Dobrze jest więc, urządzając łazienki, zastosować rozwiązania, dzięki którym optycznie staną się one większe. Przede wszystkim musimy postawić na jasne barwy. Warto wybrać kremowe bądź białe płytki. Wybór pomiędzy prysznicem a wanną wielu z nas spędza sen z powiek. Prysznic daje możliwość szybkiego i wygodnego odświeżenia się, a wanna to rozwiązanie, z którego korzystamy, gdy chcemy się odprężyć, odpocząć. Nie ma przecież nic lepszego niż relaksacyjna kąpiel w blasku świec. Gdy nie dysponujemy wystarczającym metrażem, możemy postawić na wannę prysznicową, czyli opcję dwa w jednym. Osoby preferujące prysznic zaoszczędzą sporo przestrzeni wybierając odwodnienia liniowe. Rezygnacja z brodzików to spora oszczędność przestrzeni. Oczywiście na rynku nie brakuje małych wanien, które bez wątpliwości wpiszą się w wytyczne i wymagania osób, które mają do zagospodarowania niewielkie pomieszczenie Dopasowywanie mebli do łazienki to również podstawowa kwestia. Postarajmy się, by nie było ich zbyt wiele.łazienka
Source: flickr.com
Ponadto, zadbajmy o to, by szafki i półki były na tyle odpowiednio skonstruowane, że wszystkie nieduże przedmioty będą mogły zostać w nich schowane. Im więcej drobiazgów na wierzchu, tym mniej przestronnie będzie wyglądać łazienka. Szczególnie w małym pomieszczeniu nie poleca się zbytnio „zagracać” przestrzeni.

Nie uważasz, że to jest bardzo dobry czas, aby uzyskać zupełną pewność, że opublikowane informacje są zgodne z prawdą? Jeżeli tak, to ten zweryfikuj tekst (http://www.domymax.pl/projekty-domow/domy-do-80-m2/) tutaj.

Szafka wyposażona w lustra, które niemal każdej łazience są w stanie dodać stylowości, nowoczesności, ekskluzywności, to także rozwiązanie godne polecenia i uwagi. W łazience najlepiej postawić na chłodniejsze światło. Dzięki niemu łazienka będzie wydawała się przestronniejsza, czystsza i świeższa.