Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób wybrać właściwą i uczciwą firmę deweloperską

  • Posted on: 1 December 2022
  • By: addmean
Przed rozpoczęciem budowy czy renowacji domu wielorodzinnego powinniśmy skonsultować się z projektantem. Chodzi tu o osobę posiadającą wykształcenie architekta lub też stopień inżyniera. Przy okazji nie zaszkodzi zdać się także na opinię osoby zajmującej się wnętrzami.
Lepiej nie skąpić na ekspertach, jeśli w grę wchodzi kupienie nowego mieszkania. Fachowiec oceni planowaną przestrzeń, przyległą okolicę, doradzi w sprawie przyszłych zagrożeń, a także dostrzeże wszelakie niejasności, które dla nieobeznanego w temacie byłyby niezauważalne. Wykształcony doradca przygotuje początkowy zarys kosztów prac budowlanych oraz odpowie na wszelkie niejasne pytania.

Gdy przekonasz się, że omawiany w tym serwisie wpis jest godny uwagi, kliknij ten link, a przeczytasz więcej domki letniskowe analogicznych tekstów!

Koszty, które muszą ponieść potencjalni kupcy mieszkania, jak również wydatki związane z późniejszą adaptacją wybranej przez nas przestrzeni do zamieszkania, tudzież opłaty standardowe, bywają dość nierównomierne. Odbiegają od siebie w zależności od oferty inwestycyjnej. Podobnie jest również na Dolnym Śląsku. Jeżeli interesuje nas nowe mieszkanie we Wrocławiu obfituje w dobre jakościowo propozycje i wykwalifikowane spółki.


deweloper wroclaw
Author: homestilo
Source: http://www.flickr.com


Nie zapominajmy, że dobrym posunięciem jest osobiste spotkanie z przedstawicielem dewelopera, albo główną osobą zarządzającą samą inwestycją. Warto wypytać o dotychczasowe projekty, historię osiągnięć, liczbę posiadanych pracowników, inne przyznane atesty, zgody, gwarancje, a także zajmowaną pozycję na rynku inwestycji budowlanych więcej ciekawostek.
Nie obawiajmy się pytać o szczegóły dewelopera. Istotne może być wszystko, co jeszcze sobie w trakcie rozmowy przypomnimy. Po podpisaniu umowy nie będzie już na to czasu. Nie warto więc narażać się na niepotrzebne ryzyko.