Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Sprzedaż nowoczesnych mieszkań w stolicy.

  • Posted on: 7 October 2020
  • By: addmean
Ruszyła sprzedaż apartamentów w dwóch warszawskich dzielnicach - Praga Południe i Warszawa Bemowo. Kupić można nowoczesne i komfortowo zaprojektowane mieszkania z garażami. Osiedle zawiera zespół pięciu budynków. Komfortowe osiedle położone jest nieopodal od serca stolicy, w cichej scenerii.

Ulokowanie osiedla z jednej strony zapewnia spokój, z drugiej zaś strony dostarcza wszystko czego potrzeba. Nieopodal osiedla są mnogie sklepy spożywcze, apteki, szpitale oraz placówki oświatowe.sprawdź serwis bth import stal sp. z o. o. bth import stal sp. z o. o.

apartamenty
Author: Manav Sharma
Source: http://www.flickr.com
Nowe mieszkania na Pradze Południe oferują wysoką jakoś wykonania z mądrze zrealizowaną przestrzenią tworząc przy tym niebywale komfortowe warunki bytowe - nieruchomości ProfBud. Wszystkie lokale mieszkalne, w zależności od kondygnacji na której się znajdują, mają wliczone w cenę ogromne balkony loggie lub działki przydomowe. We wszystkich apartamentach zastosowano też wielkie okna uzyskując przy tym najlepsze z możliwych doświetlenie pomieszczeń, ze specjalnym uwzględnieniem kuchni.


Wizytówką mieszkań są szerokie i przestronne klatki schodowe oraz delikatne, gipsowe fasady pomalowane w świetlistych pastelowych barwach. Sprzedaż mieszkań w dzielnicy Warszawa Bemowo znajduje się na osiedlu u zbiegu ulic Górczewskiej i Lazurowej. To jedna z najbardziej znanych lokalizacji w Warszawie. Niewątpliwym plusem tego usytuowania jest doskonała komunikacja miejska. Bez problemu można dostać się w każdy zakątek miasta. W pobliżu osiedla usytuowane jest metro oraz liczne linie tramwajowe i linie autobusowe.

Apartament
Author: Mark Hogan
Source: http://www.flickr.com
O wyjątkowym obliczu osiedla decyduje interesująca kompozycja barw oraz naturalne materiały użyte do wykończeń elewacji. Każdy lokal posiada balkon.

Zainteresowały Cię informacje zawarte w naszym wpisie? Z pewnością przyda Ci się także dodatkowe czytanie (http://www.domymax.pl/projekty-domow/od-80-m2-do-130-m2/). Nie czekaj zatem i przejdź do nowej witryny.

Mieszkania na parterze posiadają przydomowe działki, a te na ostatnich piętrach - obszerne tarasy, z których rozpościera się bajeczna sceneria na stolicę. Projekt łączy w sobie wygodę z praktycznością, proponując w podziemiach budynku miejsca postojowe.

Sprzedaż lokali w rejonie Warszawa Bemowo i Praga Południe już ruszyła.
Nowe mieszkania na Pradze Południe i w Bemowie oddane zostaną do użytkowania w kwietniu 2016 roku.
Wielkość lokali wynosi od 25 do 105 m².
Cena za m² wynosi od 7400 - 7800 zł.
Obydwa osiedla są obramowane, z dozorem i chronione przez 24 godziny na dobę przez uznaną firmę ochroniarską.

Oferta ta skierowana jest dla najbardziej wymagających klientów.