Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Mechaniczne ustawienie wysokości temperatury

  • Posted on: 11 May 2022
  • By: addmean
Jeżeli nadchodzi czas zimowy chcemy żeby w naszych domach było ciepło. Ale czasem może być za gorąco. Dlatego tak istotne jest, żeby ustawiać właściwą temperaturę we wszystkich pokojach. Wiadomo, że w pokoju łazienkowym musi być trochę wyższa temperatura aniżeli w kuchni. Poza tym temperatura w ciągu dnia w mieszkaniu może być trochę wyższa niż nocą.

domowy grzejnik
Author: Alex D Stewart
Source: http://www.flickr.com
Tak, więc żeby nad tym wszystkim zapanować konieczny okazuje się regulator temperatury. Dzięki niemu można doprowadzić do tego, że temperatura w domu będzie odpowiednia i to każdym pomieszczeniu. Dodatkowo tego rodzaju regulator można też zamontować w biurach. Bo i w biurach powinniśmy zadbać o to, by nasi pracownicy się nie przegrzali. To istotne, bo też sprzęt komputerowy o ile taki posiadamy w miejscu pracy też powinien stać w niezbyt nagrzanym miejscu i należy do tego nie zapominać o odpowiedniej wilgotności powietrza.

Zapewne przysłuży Ci się najnowsza wiadomość. Więc wejdź w ten link i raduj się wpisem, który z radością dla Ciebie przygotowaliśmy.

Bo to również wpływa na pracę urządzeń oraz oczywiście nas – ludzi.

Sprawdź też -Termostaty w mieszkaniu i nie tylko Każdy z nas ma świadomość jak strasznie możemy się przeziębić, kiedy przebywamy w klimatyzowanych pomieszczeniach, a potem trzeba iść na zewnątrz. Niestety katar będziemy mieli na sto procent, do czasu nasz organizm trochę nie przywyknie. Tak samo jest w czasie zimy. Okazuje się, że w naszych mieszkaniach jest niesłychanie ciepło, a na zewnątrz są ujemne temperatury i niestety różnice w stopniach są tak duże, że nawet wyjście na żwawy spacer zamiast nas zahartować rozkłada nas na łopatki.
grzejnik
Author: GollyGforce - Living My Worst Nightmare
Source: http://www.flickr.com

Dlatego dobrą opcją jest termostat. Warto jest, bowiem mieć pod kontrolą temperaturę w swoich czterech kątach. Oczywistością jest, że nie będziemy ustawiali sobie 5 stopni na plus, gdy za oknem są ujemne temperatury, ale na pewno nie powinniśmy mieć poustawianych 30 stopni na grzejnikach. Przez, to, że będziemy używać termostatów będziemy mogli trochę oszczędzić na opłatach w sezonie grzewczym i co najistotniejsze nasz organizm będzie nam wdzięczny. Dlatego dobrze zakupić albo 1 termostat, którym możemy regulować temperaturę w każdym pomieszczeniu, albo wziąć pod uwagę przy wszystkich kaloryferach, by był w stanie sam za pomocą pokrętła uregulować temperaturę w pokoju.

Źródło artykułu - .jumo.pl/