Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Maszyny budowlane - jak dokonać dobrego wyboru? Radzimy i opisujemy typowe problemy

  • Posted on: 26 April 2022
  • By: addmean
Fakt zakupu maszyn budowlanych to duża inwestycja. Na co zwrócić uwagę w czasie poszukiwania i podpisywania umowy? Jako priorytet należy uwzględnić, położyć nacisk na fakt, że w zależności od marki, wersji sprzętu i kilku pozostałych powodów, kwota może całkiem często wynieść aż kilkaset tysięcy złotych. Jest to bardzo znacząca suma pieniędzy. Zwyczajną jest więc koncepcja, że jej wykorzystanie wymaga dokładnej analizy.


koparka
Author: Simon Bierwald
Source: http://www.flickr.com
Na europejskim rynku dostępny jest zarówno nowy, jak i używany sprzęt budowlany. Jaką decyzję podjąć? Niezależnie od tego, czy kupujesz maszynę nową czy używaną, zwróć uwagę na markę.

Ciągle masz znaczne kłopoty z wyszukaniem interesującej oferty? Nie przejmuj się - sprawdź te propozycje (http://warynski.pl/blog/siedziba-firmy-w-mieszkaniu/), one na pewno Cię nie zawiodą.

Nie mamy zamiaru podpowiadać na jaką – to powinien być Twój własny wybór. W każdym razie, wcześniej zorientuj się, która marka jest według Ciebie najlepsza (na przykład ze względu niewielkie oddalenie serwisu) oraz, która ma najlepszą reputację wśród Twojej branży. Nie bój się poświęcić dużej ilości czasu na rozmowy, wertowanie, czytanie.

Będzie to czas owocnie wykorzystany. Dobry wybór gwarantuje Ci mniejszą ilość i częstotliwość awarii, a w dalszej kolejności faktu, że nie w czasie nadwątlonej przez zakup płynności finansowej kosztów napraw, ani nie będziesz musiał narażać się na kary za niedotrzymanie terminu. Jeśli decydujemy się na zakup nowego urządzenia, powinniśmy szczegółowo przemyśleć sprawę finansowania inwestycji. Bywa że nie nie unikniemy kredytu lub leasingu. W wypadku sprzętu używanego – należy go dokładnie sprawdzić.
Autor Łódź


koparka
Author: d.s.p
Source: http://www.flickr.com
Nie obawiajmy się poprosić o radę eksperta – nawet jeżeli jego usługi są kosztowne, na pewno korzystniej wyjdziemy na pewności, że nabyliśmy maszynę bez ukrytych usterek. Mające miejsce potem w czasie użytkowania ewentualne naprawy () mogą przynieść nam sporo nerwów i kłopotów. Skontrolujmy także dokładnie dokumentację urządzenia, aby upewnić się, że nie pochodzi z nielegalnego źródła. Często z placów budowy kradzione są koparki, więc tym maszynom przyglądajmy się uważniej. Zresztą każdemu urządzeniu czy to wywrotka, czy koparka.