Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Podczas remontu trzeba pamiętać o najmniejszych elementach

  • Posted on: 31 October 2020
  • By: addmean
Każdy, kto choć raz znalazł się na budowie, bądź sam zabrał się za wybudowanie domu, czy innego budynku doskonale wie jak dużo ma się przy tym pracy. Każda drobnostka może zaważyć na tym, że efekt końcowy nie będzie taki, jakiego oczekiwaliśmy.
dom - landszaft
Author: Erika Augusto
Source: http://www.flickr.com


pejzaż - sprzęt
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com


Aby tego uniknąć musimy każdą czynność wykonywać krok po kroku z niezwykłą dbałością o wszystkie elementy.


Jako przykład możemy wziąć chociażby garaż, który ma zostać dobudowany przy stojącym już domu.

Chcemy Cię namówić do równie ciekawych wpisów, które stworzyliśmy dla Ciebie z radością. Więc kliknij stronę koleba samowyładowcza i przeglądaj to, na co masz chęć.

Wyłączając wszystkie inne, lecz nie mniej ważne aspekty, musimy na początku zadbać o podłogę. Dlaczego niektóre posadzki mocniej łapią wilgoć, szybciej ulegają zniszczeniom, czy są nierówne? Powód jest prosty - nie zostało wykonane szlifowanie betonu. Z pozoru może się to wydawać błahostką, lecz żadna firma oferujące tego typu prace nie może pozwolić na to, aby pozostawić wylany beton w takiej formie, w jakiej sam się ułoży. Byłaby to sprawa nieakceptowalna, a cała robota stanowiłaby zwykłą fuszerkę. Szlifowanie betonu umożliwia przede wszystkim wygładzenie powierzchni wylanego surowca. Jest też metodą na to, by powierzchnię odtłuścić, żeby w następnym etapie płytki, bądź panele dobrze do niej przylegały. Chyba nikt nie chce po kilku tygodniach mieć w nowym garażu powyrywanych elementów posadzki, które nie tylko prezentują się nieestetycznie, ale też stwarzają dla nas realne zagrożenie. Zwykle jesteśmy w tym pomieszczeniu o późnych godzinach, albo szukamy konkretnych rzeczy przy nieodpowiednim oświetleniu. Łatwo się domyślić - wypadek nie jest tutaj niemożliwą sprawą. Podłoga właściwie wyszlifowana nie będzie takich problemów generować.
Wszystkie prace budowlane wymagają nie lada cierpliwości, oraz właściwego planowania i zarządzania czasem. Nie chcemy narażać się na wydatki wynikające z nieprawidłowości, które powstały już na etapie budowy.

Zainteresowały Cię dane zawarte w tym opisie? Jeśli tak, to bezpośrednio z tego źródła (http://www.bestem.com.pl/) możesz przenieść się do bardziej precyzyjnych treści, które ukryliśmy w linku pod spodem.

Na to trzeba jednak sumiennie zapracować.