Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Przybory do domu – co winniśmy mieć w przydomowym warsztacie

  • Posted on: 15 November 2020
  • By: addmean
Bez względu na to, czy mieszkamy w garsonierze, czy też w wielkim domu, co jakiś czas trzeba sobie radzić z cieknącym kranem, zawieszeniem nowego obrazu lub wywierceniem otworka w ścianie. Które przybory będą nam do tego konieczne? Naprowadzamy bez czego nie może się obejść domowa tak zwana złota rączka. Na początek, wbijak. Rejestr narzędzi inicjują te oczywiste, które przychodzą nam na myśl w początkowej kolejności, m.in. młotek. Wystarczy jeden, jednak za to wielozadaniowy, o typowej główce oraz trzonku z drewna, długości 20–35 cm.


sklep.salontechniczny.pl/produkty/las-dom-ogrod/pilarki-lancuchowe/spalinowe,2,40678
Author: David Mulder
Source: http://www.flickr.com
Kluczowe, by nie był za ciężki. Przy okazji dobrze jest także wyekwipować się w podstawowy komplet ćwieków różnej wielkości. W domowych warunkach starczy nam parę rozmiarów gwoździ budowlanych o długości od 25 do 125 mm. Jeżeli zaś będziemy musieli stary bądź źle wbity gwóźdź wyciągnąć, może okazać się, iż nie poradzimy sobie bez metalowych obcęg stolarskich, jakie z sukcesem wykorzystamy również do przepoławiania drutu. Kolejny punkt to miarka, a właściwie miarki. Jedna tradycyjna, drewniana, składana – tzw. calówka, z kolei druga podręczna, zwijana, o długości przykładowo 5 m jak też poziomnica, bez jakiej nie damy sobie rady w wielu domowych przypadkach, przykładowo zawieszając karnisz. Jeśli chcemy sobie przyzwolić na troszkę praktycznej ekstrawagancji, osiągalne są miarki laserowe wespół z poziomicą, dzięki którym pomiar jest dokładny i prosty. Ich jedyną wadą jest za to cena. Taka radość kosztuje nawet 300 zł. To gadżet, jednakże jego potencjał wykorzystają głównie fachowcy. Gdy przyjdzie nam powiesić półeczkę docenimy kątownik stolarski, dzięki niemu dokładnie wymierzymy miejsce, w którym powinniśmy nawiercić otwory w ścianie.

Jeżeli prezentowana problematyka jest warta Twojej uwagi, wejdź koniecznie pod ten link - ta strona na pewno także Cię bardzo zaciekawi.

Skoro więc jesteśmy przy wierceniu to musimy myśleć o wiertarce, zestawie wierteł oraz kołkach rozporowych. Dobór właściwej wkrętarki nie jest wcale taki łatwy.


narzędzia
Author: Official USS Theodore Roosevelt (CVN 71) Page
Source: http://www.flickr.com
Narzędzia za 100–150 zł oferujące funkcję udaru, to w istocie sprzęt, który niestety ulegnie przy próbach borowania w twardych powierzchniach. Dlatego też powinniśmy wybrać nieco droższy model.

Nie masz zamiaru skończyć ciekawego tematu na jednym wpisie? Więc zapraszamy do kolejnych - kliknij w źródło piły trakowe i przenieś się na zbliżoną witrynę.

Naprawdę solidną, jednakże stosowną dla amatora majsterkowicza wiertarkę udarową możemy mieć już za około 300 zł. Wydatek z pewnością się opłaca. W przybory zaopatrzyć można się zarówno w sklepie tradycyjnym jak też w sklepie online. Starczy wystukać w wyszukiwarkę: piły spalinowe Kraków albo elektronarzędzia Nowy Sącz (kliknij i poznaj pełną ofertę).