Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Jakie mamy najbardziej popularne rodzaje poddaszy? W jaki sposób są one wykorzystywane na co dzień?

  • Posted on: 13 August 2022
  • By: addmean
Stawianie własnego domu to konieczność podjęcia sporej ilości decyzji, jakie zaważą na późniejszym komforcie użytkowani tego typu budynku mieszkalnego. Jedną z decyzji jest pomyślenie nad rodzajem poddasza.


zbliżenie - dom
Author: ​ Diego Adan Rios
Source: http://www.flickr.com


Jakie można wymienić częste wybory?


Sporo ludzi decyduje się na projekt, gdzie znajduje się poddasze użytkowe. Wtedy jest do dyspozycji o pełnych wymiarach parter budynku, z kolei góra ma często sporą ilość skosów, z tego względu wymaga pomysłowego zaaranżowania.

Spodobał Ci się ten materiał? Jeśli tak, to niewątpliwie ucieszy Cię wiadomość, że inny tego rodzaju tekst jest na wyciągnięcie ręki. Po prostu zobacz ten link żeliwo sferoidalne z certyfikatem weflo.

Projekty takich miejsc mają naprawdę dużo wyjątkowych możliwości, gdy chodzi o aranżację, z kolei nie da się ukryć, że funkcjonalność piętra ze skosami jest gorsza niż dolnej kondygnacji. Z tej przyczyny też w takich domach najczęściej to dolna część jest taką intensywniej użytkowaną częścią zwaną dzienną, a góra idealna jest do zagospodarowania takiej strefy nocnej, w jakiej możemy zaaranżować ładną sypialnię. Wtedy skosy nie będą zbyt dużym problemem.


Warszawa
Author: Wawel Service
Z kolei, innym typem projektów są budynki parterowe, gdzie poddasze jest nieużytkowe. tego typu budynki z reguły zajmują więcej przestrzeni na posesji, tym bardziej jeżeli chcielibyśmy posiadać większy metraż. Natomiast na pewno są dość funkcjonalne, tym bardziej dla osób w starszym wieku, jak i niepełnosprawnych, gdyżcała powierzchnia może być na tym samym poziomie i być łatwiej dostępna.


W takim projekcie poddasze pełni z reguły funkcję strychu, na jaki nie zagląda się aż tak często. Jak widzimy, różnica w obu pomysłach jest znacząca, a wybór wbrew pozorom nie jest łatwy. Wszak podejmujemy decyzję na bardzo długie lata.