Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Do czego może być zastosowana specjalna taśma banerowa i czym się ona charakteryzuje?

  • Posted on: 8 December 2022
  • By: addmean
Teraz na dowolnej niemal ulicy w dużym mieście są przeróżne reklamy. Tego typu dla przykładu banery. Do ich montażu niezbędna jest specjalna dwustronna taśma, która powinna mieć też specjalne cechy.
sprawdź źródło
Author: Tony Monblat
Source: http://www.flickr.com


Jakie?


Powinna być odporna na wilgoć, słońce i zimno. Tego typu taśma banerowa musi także charakteryzować się odpowiednią adhezją, czyli przyczepnością. Powinna być jednak stosowana na powierzchniach płaskich. Stosuje się w niej tzw.

Chcesz zaznajomić się z następnymi ciekawymi wpisami na zbliżony temat? Nie ma problemu. Kliknij na łącze do strony (http://wkg.pl/kamien-naturalny/) i czytaj tak długo, jak zechcesz.

syntetyczny klej kauczukowy, jaki posiada wyśmienite cechy klejące. Ma też duży zakres wytrzymałości na temperaturę otoczenia. Tego typu taśma zapewnia komfortową pracę zatrudnionym przy wieszaniu bannerów PRacownikom. Przejawia się to także przy demontażu wspomnianej taśmy. Należy ją przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w oddaleniu od bezpośrednich źródeł ciepła, przykładowo grzejników. To ważne, ponieważ od tego zależy nie tylko jej wytrzymałość, ale również gwarancja wytwórcy.


Warto również dodać, że tego typu taśma banerowa jest odporna na tak zwane ścinanie poprzeczne oraz proponowana jest w różnorodnych wymiarach w skali od 6 do aż 50 milimetrów. Dostępna jest w różnorodnych odcieniach, lecz mogłaby być też bezbarwna. Jest ona bardzo uniwersalna i ma wiele zastosowań, zatem naturalnie można ją wykorzystać także przy montażu innych środków przekazu promocji oraz przykładowo w dziedzinie remontowej. Znakomicie sprawdzi się przy klejeniu takich materiałów jak szkło oraz plexi. Można ją kupić bezpośrednio u producenta i np. w internecie.
Kosztuje naprawdę niewiele a każdemu mogłaby się przydać. Przecież niejeden właściciel spółki może zdecydować się na pewien banner, jaki będzie promował jego propozycję a i w domu z pewnością kiedyś się może przydać.