Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Najbliższa sercu jest... warszawska Praga

  • Posted on: 8 January 2022
  • By: addmean
Lubimy podejmować nowe wyzwania i mamy stuprocentową pewność, że tuż za rogiem czeka na nas coś o czym zawsze marzyliśmy. Nie wyobrażamy sobie spędzenia reszty życia w małym miasteczku, dlatego emigrujemy do większego miasta, z perspektywami. Miasta, które będzie w stanie zagwarantować nam możliwości, spełnić nasze oczekiwania i pasje.


Takiego zdania jest w obecnych czasach spora część młodych ludzi zamieszkujących Polskę. Świetnie wykształceni, kosmopolici, w każdym miejscu w Polsce a nawet za granicami kraju potrafią się odnaleźć. Może Londyn, Warszawa? Przecież to tylko 250 km od naszego dotychczasowego miejsca zamieszkania, więc rodzice nie zdążą się zatęsknić.
Jednak od czego zacząć? Oczywiście od finansów, tzn czy podołamy bez kredytu, czy jednak będziemy musieli liczyć się z zobowiązaniami wobec banku. Uściślijmy w której dzielnicy chcielibyśmy własne M. Czy w pobliżu ma się mieścić przedszkole, park, siłownia czy nasza praca. Dysponując osiemnastoma dzielnicami do wyboru, z trudem będzie nam się zdecydować.

Podoba Ci taki tekst? To super, sprawdź stronę pod tym adresem. Zobaczysz tam więcej informacji na podobny temat.

Wskutek tego musimy uwzględnić, że będziemy zmuszeni poświęcić na to projekt trochę czasu.
warszawa
Author: Monika
Source: http://www.flickr.com

Zauważono tendencję iż, dzielnice, które swego czasu nie cieszyły się szczególną popularnością, dziś są pożądane. Taką dzielnicą jest Praga.
Jeśli chcemy poczuć klimat przedwojennej Warszawy, a przy tym jesteśmy mentalnymi hipsterami - ta dzielnica jest dla nas idealna. Jesteśmy w stanie tu zobaczyć wiele budynków sprzed wojny, a warszawiacy są zdania, że to jedyna dzielnica, która przypomina "tamtą" Warszawę. Na początek najlepiej będzie, kiedy wystukamy w wyszukiwarce internetowej hasła, które ułatwią nam wybór oraz pokażą dokładną lokalizację, np. nowe mieszkania Warszawa Praga, lub mieszkanie Warszawa Praga

lub też mieszkania Praga Północ.
Z uwagi na położenie Pragi, która znajduje się w samym sercu miasta, leżąca na wschód od rzeki Wisły, wielu ludzi biznesu poważnie zastanawia się nad długoterminowymi inwestycjami w tej dzielnicy. Ta dawniej trochę lekceważona dzielnica ostatecznie zyskała na popularności, a w starych fabrykach kamienicach mają siedzibę najlepsze galerie sztuki, puby i pracownie. Tutaj również został zbudowany Stadion Narodowy – duma Warszawy. Praga to wspaniała przestrzeń dla ludzi kreatywnych, otwartych i z głowami pełnymi pomysłów - potrafiących docenić jej potencjał.