Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Sprawunki i zakupy w stolicy Śląska czyli co interesującego mogą zaoferować dwie najpopularniejsze handlowe galerie w tym mieście.

  • Posted on: 19 August 2021
  • By: addmean
Katowice od długiego czasu są uważane za stolicę Śląska, zresztą potwierdza to współczesny układ administracyjny, w jakim Katowice stanowią stolicę województwa śląskiego. W mieście tym jest więcej niż 300 tysięcy mieszkańców, kilka razy więcej w okolicznych miejscowościach, ciężko więc być zdziwionym, że w tym rejonie w dynamiczny sposób rozwija się zorganizowany handel. Oczywiście podstawę stanowią tutaj wielkie hipermarkety, na terenie Katowic funkcjonują chyba wszystkich liczących się w naszym kraju firm.


Katowice
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
Sporo, podobnie jak w pozostałych miastach, jest także różnych dyskontów, no i oczywiście bez przerwy nieźle się trzymają niewielkie, osiedlowe (administrowanie nieruchomościami wrocław) sklepiki, w których warto zakupić przeczytaj więcej tutaj. Ta część handlu chyba się najszybciej rozwija, o ile kilka lat temu działało około 40 marketów, o tyle obecnie jest już ich siedemdziesiąt. Wielu ludzi obawia się, że w pewnej chwili w tym mieście pozostaną tylko dyskonty i banki, zresztą takie zjawisko zaczęło niepokoić włodarzy, którzy próbują wymyślić, w jaki sposób można by było zapanować nad tą sytuacją.

Lecz zakupy w Katowicach to nie jedynie markety i sklepy, ale także kilka dużych galerii handlowych, gdzie można kupić oferty na stronie www. Niewątpliwie bardzo ważną rolę w lokalnym handlu odgrywa Galeria Katowice, położona w sąsiedztwie dworca kolejowego. Oferta tej galerii to pięć poziomów, na jakich funkcjonuje blisko 250 placówek prawie wszystkich znanych i cenionych w Polsce marek, kawiarnie, bary i restauracje, a także nowoczesne kino, w jakim da się wypocząć w czasie zakupów.


Centrum handlowe
Author: Robert Linsdell
Source: http://www.flickr.com
Galerię zaprojektowano z dużym smakiem i elegancją, stanowiąc jeden z ładniejszych obiektów tego typu na Śląsku.

W dzisiejszych czasach naprawdę trudno znaleźć jest wartościowe dane, więc zgłąb przydatne notatki, które przykują Twoją uwagę.

Podobnie wielu ludzi ma zdanie o Silesii City Center, działającej od blisko dziesięciu lat galerii uznawanej za największy obiekt tego typu w rejonie. Liczby nie mogą tu kłamać, wielkość 86 tysięcy metrów kwadratowych i ponad 300 sklepów jednak muszą zrobić wrażenie. Ale najlepiej tę galerię wyróżnia liczba marek, swoje sklepy mają w niej bowiem otwarte firmy, jakich nie można spotkać w konkurencyjnych galeriach w żadnej okolicznej miejscowości.