Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób sprawdzić czy dany deweloper jest warty zaufania? Jakie dokumenty powinniśmy przejrzeć?

  • Posted on: 3 July 2022
  • By: addmean
Wiele ludzi po dłuższym okresie wynajmowania mieszkań w końcu podejmuje decyzję o kupnie własnego lokum. Posiada już na tyle ustabilizowaną sytuację finansową, że może sobie na taki krok pozwolić. Zaczyna się wtedy zazwyczaj od przeglądania różnych ofert zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Gdy chodzi o dokonanie zakupu mieszkania z rynku pierwotnego tym większą musimy zwrócić uwagę na wybranie odpowiedniego dewelopera, jaki będzie odpowiedzialny za przeprowadzenie takiej inwestycji oraz będzie efekcie końcowym prac. Jak zatem dobrze wybrać?


nowe mieszkanie
Author: Stephan Mosel
Source: http://www.flickr.com
Bardzo często słyszy się o problemach deweloperów, najbardziej w ostatnich latach było o nich głośno. Dlatego nie dziwne, że podchodzimy do tego tematu z podejrzliwością. I tak właśnie dobrze jest do tego podchodzić, musimy bowiem sprawdzić dużą ilość informacji z możliwie najbardziej rzetelnych źródeł, by spokojnie móc powierzyć swoje pieniądze tej firmie. Trzeba zacząć od tego, że jak chodzi o szukanie mieszkania z rynku pierwotnego na pewno łatwiej będzie w większych miastach. Szczególnie jeżeli chodzi o nowe inwestycje mieszkaniowe Wrocław ma całą masę propozycji ((poznaj informacje)). Osoby mieszkające w tym mieście lub w bliskiej odległości od Wrocławia na pewno nie będą mieć problemu ze znalezieniem właściwego mieszkania. Nie ma znaczenia czy chodzi o kawalerkę, większe mieszkanie czy apartamenty na sprzedaż Wrocław z pewnością ma to wszystko.

Co zatem trzeba sprawdzić szukając właściwego wykonawcy. Najlepiej na początek wybrać się na budowę już zrealizowaną przez danego dewelopera, należy dobrze się temu przyjrzeć, zobaczyć jak budynki wykończono, porozmawia z mieszkańcami. Z pewnością powiedzą nam jeżeli współpraca z deweloperem nie przebiegała najlepiej. Właśnie te opinie powinny nam już trochę zasygnalizować. Warto przejrzeć różne fora, na jakich ludzie opisują własne historie związane z kupowaniem domu. Znajdziemy tam na pewno sporo dodatkowych opinii na temat danego dewelopera. Autor .


przeprowadzka
Author: Thomas Renger
Source: http://www.flickr.com
Trzeba poprosić konkretnego dewelopera o dokument potwierdzający wpis do ewidencji gospodarczej. Oprócz tego w przypadku przedsiębiorstw działających jak spółki z ograniczoną odpowiedzialnością należy też poprosić o odpis z KRS, jaki powie nam czy firma ma kłopoty finansowe. Przyda się też sprawdzić aktualny odpis z księgi wieczystej. Jak widać trochę dokumentów musimy sprawdzić.

Kiedy dowiesz się o publikującej interesującą Cię treść nowej witrynie, to najpierw zweryfikuj info (http://www.danjan-przeprowadzki.wroclaw.pl/krajowe-przeprowadzki-wroclaw/) dotyczące źródeł, z których pobiera ona informacje.

W związku z tym gdy interesuje nas deweloper Wrocław ma sporo sprawdzonych firm, jednak pamiętajmy aby dobrze wszystko sprawdzi by uniknąć ewentualnych kłopotów. Skontaktuj się z nami