Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

obszerny kalejdoskop środków do sprzątania - sprawdź co nalezy wiedzieć

  • Posted on: 19 December 2022
  • By: addmean
Dzisiaj trudno sobie wyobrazić działalność gospodarstwa domowego bez chemii gospodarczej. Pomimo, że w milionach domowych szafek leżą pokaźne liczby specyfików chemicznych stosowanych w gospodarstwach domowych, nie zawierają one żadnego zagrożenia dla ludzi, jeśli są poprawnie wykorzystywane. Przestrzeganie głównych reguł ostrożności zezwala na uniknięcie niebezpiecznych wypadków.


Wszystkie środki higieny, jakie proponuje sklep chemia jak ten Hortus Chemia muszą być
produkty chemiczne
przechowywane w miejscu niedostępnym dla najmłodszych. Jeśli trzymane są w niskich szafkach łazienkowych, czy też kuchennych, muszą być one zamknięte na klucz, czy też blokadę. Nie wolno gromadzić i użytkować produktów, których czas ważności już minął. Kompletnie nie można stosować w żadnym celu opakowań po starych środkach myjących, czyszczących, albo dezynfekujących.

Zaciekawił Cię nasz wpis? Zatem namawiamy Cię - wejdź na nową witrynę i dokonaj oceny naszych opisów. W przypadku pewnych wątpliwości - pytaj!Aktualnie jakąkolwiek cześć domu możemy uprzątnąć przy pomocy ekologicznych wyrobów. Takie produkty są nierzadko droższe, ale z reguły zużywamy ich mniej. Ekologiczne produkty czyszczą równie skutecznie co ich tradycyjne odpowiedniki.
Niewątpliwą różnicą jest zapach przy porządkowaniu. Ekologiczne środki czystości przechodzą rygorystyczne sprawdziany potwierdzające ich efektywność, również bezpieczeństwo dla zdrowia i otoczenia.


Mikstury ekologiczne oferowane przez sklep chemia (www), podobnie jak standardowa chemia jest skuteczna w działaniu, usuwa brud, osad wapienny, zacieki, lub resztki mydła. Różność polega na tym, że nie mieści alergenów. Preparaty ulegają w 100% biodegradacji, to znaczy nie zanieczyszczają środowiska naturalnego. Wszystko to sprawia, że ich aktywność jest mniej drażniące od standardowej chemii gospodarczej. Nie oznacza to całkiem, że nie jesteśmy zmuszeni zachować rezerwy przy ich użytkowaniu, jest ona określona zawsze niezależnie czy są to mieszanki ekologiczne, czy standardowe.
Ekochemia to trend, który trzyma się już od kilku lat. Ekologiczne środki czystości to duży kalejdoskop naturalnych preparatów, które są opcją dla standardowej chemii gospodarczej. Używanie ekologicznych środków jest miarą odpowiedzialności i dbałości nie tylko o schludność, lecz również o środowisko naturalne.