Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Atrakcje i miejsca w Kotlinie Kłodzkiej, które należy zobaczyć spędzając wakacje na Dolnym Śląsku

  • Posted on: 22 December 2021
  • By: addmean
Szukając idealnego miejsca na urlop z rodziną, dobrym wyborem może być Ziemia Kłodzka. Te wspaniałe tereny usytuowane w sąsiedztwie Gór Stołowych rok rocznie przyciągają turystów a także zachwycają ich swoimi ciekawymi zabytkami a także widokami.


Organizacja spływów kajakowych - Kaylon
Author: Kaylon
Source: Kaylon.pl
Okolice Kotliny Kłodzkiej są niezwykle korzystne względem walorów leczniczych a także zdrowotnych.

Poszukując dobrego miejsca uzdrowiskowego, warto wybrać się właśnie na województwo dolnośląskie, jest tam mnóstwo sanatoriów, ośrodków wypoczynkowych oraz wspaniałe spływy pontonowe i kajakowe. Teren Kotliny Kłodzkiej nie jest zbyt duży, z tego powodu też możemy wybrać się w wiele miejsc przykładowo rowerem bądź pieszo i zwiedzić wszystkie okoliczne zabytki podczas naszego pobytu w uzdrowisku. Na pewno najciekawsze atrakcje w Dolinie Kłodzkiej to Góry Stołowe a także ośrodki narciarskie czy spływy tratwą. Nieważne czy wybierzemy się tu zimą czy może latem, z pewnością znajdziemy ciekawe atrakcje, również te dla sportowców jak rafting. Będąc na uzdrowiskowych terenach, warto skorzystać także z różnego typu zabiegów zdrowotnych lub upiększających w formie przykładowo kąpieli w solance bądź masaży oferowanych w wielu ośrodkach wypoczynkowych.

Kotlina Kłodzka to raj dla osób kochających piesze wycieczki jak i piękne rzeki. Możemy odwiedzać lasy oraz oglądać przepiękne krajobrazy oraz tutejszą przyrodę oraz mnóstwo interesujących formacji skalnych na terenie Gór Stołowych.

Szczeliniec Wielki lub Jaskinia Niedźwiedzia to atrakcje w Dolinie Kłodzkiej, które warto zobaczyć wybierając się na pieszą wycieczkę z bliskimi. Kiedy jedziemy z dziećmi, miejscem wartym odwiedzenia jest przykładowo Muzeum Zabawek albo gabloty wewnętrzne wykupić im spływ pontonowy lub rafting Możemy cofnąć się do dzieciństwa oglądając eksponaty w formie ślicznych pokojów tudzież domków dla lalek, różnego rodzaju małych samochodzików albo scen z popularnych bajek. Muzeum na pewno będzie się podobało zarówno tym najmniejszym turystom jak tez dorosłym.


Kotlina Kłodzka to doskonałe miejsce na urlop z rodziną.

Jest pełna atrakcji jak również wspaniałych górskich krajobrazów. Możesz je zobaczyć też tutaj Dolina Kłodzka i jej atrakcje. Wybierając Kotlinę Kłodzką jako miejsce naszej wycieczki na pewno wrócimy zadowoleni tudzież w doskonałym humorze. Zabiegi lecznicze pozwolą odzyskać siły jak również poczuć się jeszcze lepiej, na przykład po tygodniu ciężkiej pracy.