Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Nowoczesne budowle przyjazne środowisku

  • Posted on: 14 April 2022
  • By: addmean
W dzisiejszych czasach, ludzie są znacznie mocniej świadomi tego, jak ich życie wpływa na środowisko. Stąd też pojawiają się coraz to nowe pomysły na to, w jaki sposób przeciwdziałać zaśmiecaniu i zbyt dużej eksploatacji ziemi. Jedną z dziedzin, która prężnie rozwija się w tym kierunku, jest budownictwo. Współcześnie powstały tak innowacyjne technologie, że również osoby prywatne mogą je wdrożyć u siebie.


dom
Author: Carine06
Source: http://www.flickr.com
dom
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Ostatnimi laty coraz modniejsze są domy energooszczędne, przykładowo: , które wykorzystują wszelkie działania pro środowiskowe. Jednym z nich będzie montowanie baterii solarnych. Przeważnie umieszcza się je na szczycie, od strony wschodniej. Przez cały dzień bateria ta pochłania energię słoneczną a później przetwarza ją i przesyła do naszego lokum. Można dzięki temu oświetlić swoje mieszkanie, korzystając z naturalnych zasobów, nie generując odpadów.

Ciekawią Cię różnego typu inne wiadomości? Dobrze się składa, gdyż masz wybór, by przejść na kolejną witrynę i tam przestudiować szczegółowe posty.

Lampy te do tanich nie należą, jednak już w ciągu roku będziemy mogli dostrzec różnicę w opłatach za prąd, które będą raczej symboliczne.


dom
Author: Agência Brasília
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie nowoczesne projekty domów przeważnie zawierają w sobie rozwiązanie na deszczówkę. Montuje się specjalne rurki, nie tylko w ścianach budynku ale także na pobliskim mu podłożu. W momencie chociażby najmniejszych opadów deszczu, ciecz wpływa do tych kanalików, po czym przedostaje się do specjalnego zbiornika.

Jeżeli masz chęć uzyskać podobne dane na omawiany temat to odkryj więcej tu (https://www.dbenergy.pl/oferta/koncepcje-projektowe), gdyż znajdziesz tu tylko interesujące informacje na ten wątek.

Tam jest ona odkażana za pomocą ekologicznego filtra z wszelkiego typu bakterii i zanieczyszczeń, które mogą znajdować się w deszczu. Następnie, za pomocą specjalistycznej pompy jest ona wprowadzana do obiegu kanalizacji naszego mieszkania. Projekty domów, takiego rodzaju np. tego typu są coraz bardziej modne, przez co z każdym rokiem są tańsze.


Domy energooszczędne to najbliższa przyszłość. W obecnych realiach, kiedy na planecie istnieją miliardy ludzi, musimy stosować naturalne sposoby ogrzewania czy pozyskiwania wody, w przeciwnym wypadku zabraknie nam różnego rodzaju surowców. Dla nas korzystanie z tych nowinek jest opłacalne, bowiem oszczędzamy znaczne sumy.