Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Zamierzasz wziąć kredyt na budowę domu? W tym miejscu dowiesz się, jak się o niego ubiegać

  • Posted on: 21 December 2020
  • By: addmean
Marzenia o własnym domu towarzyszą wielu osobom, jakie nie mogą sobie wyobrazić życia bez pięknego ogrodu, dużej kuchni, w której będą mogły jeść posiłek wspólnie z rodziną i werandy, na jakiej w letnie popołudnie będzie można czytać ulubioną książkę. Niestety większość ludzi nie może wybudować domu bez zaciągania kredytu, zatem warto jest dowiedzieć się, w jaki sposób mamy się o niego ubiegać, jeśli w niedługim czasie mamy zamiar rozpocząć działania powiązane z podpisaniem umowy.

Kredyt na mieszkanie
Author: 401(K) 2012
Source: http://www.flickr.com
Starania wyglądają praktycznie tak samo, jak w przypadku zaciągania kredytu mieszkaniowego. Jedyną różnicą jest fakt, że nie kupujesz nieruchomości, a chcesz ją postawić. Na początek kluczowy jest wybór banku, którego propozycja i warunki będą nam pasować. Najkorzystniej jest wybrać się do kilku instytucji i poprosić o zaprezentowanie możliwej dla nas propozycji, a potem dopiero podjąć konkretne decyzje.

Jeśli zafascynował Cię ten wątek, poznaj ponadto inne nasze strony (https://wolplanposadzki.pl/wylewki-cementowe/), gdyż prezentują one zbliżony temat, zatem z pewnością Cię zafascynują.

Dzięki temu będziemy mieć większy pogląd, toteż wybór będzie łatwiejszy.

Potem trzeba umówić się na spotkanie z doradcą bankowym, który wyliczy naszą zdolność, sprawdzi wiarygodność kredytową (pożyczka pod zastaw działki rolnej) i poda informacje dotyczące wkładu własnego, gdyż kredyty zazwyczaj wymagają określonej sumy, jaką będziemy mogli wpłacić na początku. Jeżeli nie chcemy wpłacać takiego wkładu, konieczne będzie innego typu zabezpieczenie, na przykład zakup ubezpieczenia. Ważne są też dokumenty, które musimy złożyć do banku. Są to nade wszystko poświadczenia o osiąganych dochodach oraz o zatrudnieniu, o które musimy prosić naszego obecnego pracodawcę.

W przypadku osób mających własną działalność gospodarczą, wymagane będą jeszcze zeznania podatkowe, wyciągi z rachunku, a także umowy oraz inne dokumenty, które wskazują na zarejestrowanie w urzędach. Trzeba również przynieść dokumenty wskazujące na status nieruchomości oraz oczywiście złożyć wniosek o kredyt. Ponadto wymagane jest pozwolenie na budowę domu bądź umowa z deweloperem.

Żeby zgłębić wiedzę na przedstawiany wątek obejrzyj stronę (http://dobroplast.pl/produkt/okna-elewacyjne-p-line/), która zawiera interesujące dane na przedstawiany temat - wystarczy kliknąć!

Potem czekamy już wyłącznie na otrzymanie kredytu oraz możemy myśleć o naszym nowym domu, który wkrótce stanie. Polecamy kredyt pod zastaw mieszkania

Orientując się, w jaki sposób postępować, łatwiej będzie ci zacząć starania oraz szybciej otrzymasz kredyt, który jest Ci konieczny. Kup ładną działkę w przyjemnym otoczeniu, ponieważ już niedługo zaczniesz tam stawiać dom, a najistotniejsze to czuć się dobrze w miejscu, do którego będziemy co dzień wracać.