Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Jacuzzi to relaks dla ducha i ciała Pamiętaj jednakże, iż w wodzie mogą przebywać groźne związki chorobotwórcze. Co na to poradzić?

  • Posted on: 3 September 2021
  • By: addmean
Gdy mróz szaleje na zewnątrz, tym bardziej marzymy o czymś przyjemnym, takim jak jacuzzi. Jednak czy jest to pomoc dla zmęczonych mięśni i wspaniały sposób na odpoczynek, a może to kąpiel z zawierającej grzyby i cząsteczki chorobotwórcze zupie?
klik
Author: Arto Brick
Source: http://www.flickr.com
Jak się okazuje obie odpowiedzi może mieć w sobie nieco prawdy.

Wejdź na stronę autora (https://www.warynski.pl/blog/czy-warto-kupowac-mieszkanie-na-parterze/) - tam wyszukasz wiele ciekawych wiadomości, które rozszerzą Twą wiedzę na opracowany tu atrakcyjny temat.

Najlepszy czas na jacuzzi? Wytchnienie po ciężkim dniu czy odpowiednie pory dnia w jacuzzi? Wszystkie odpowiedzi są właściwe, bo każda pora jest dobra na taki odpoczynek, a każdy równocześnie ma inne potrzeby, co doużywania jacuzzi. Jak ktoś nie lubi rano wstawać może bez stresu sobie pospać, a kąpiel w jacuzzi (strona internetowa) przełożyć na późniejsze godziny. Niektórym jednak tego typu komfort odpowiada w porze porannej. Warto pamiętać jednak, że na wybranej pływalni odnajdziesz możliwość kąpieli w bąbelkach. Równocześnie stale mogą pojawiać się wątpliwości nawiązujące do czystości w takim miejscu. W każdej chwili bowiem ktoś korzysta z jacuzzi.

Tak więc należy zapytać się, czy ktoś zadbał o zmianę wody, wyczyszczenie jacuzzi? Czasami tak się zdarza, że odpoczynek w jacuzzi zostaje zakłócony przez kogoś z personelu pływalni, gdyż niezbędne jest zrobienie ważnych zabiegów sanitarnych. Niestety, nie tylko my jesteśmy fanami jacuzzi. Podobne zamiłowanie wykazują mikroby.jacuzzi
Author: Karen Highland
Source: http://www.flickr.com
Zanim wejdziesz do jacuzzi, trzeba zagadnąć osoby z obsługi, jak czyszczony jest basen. Jeżeli normy są przestrzegane, to na pewno zostanie Ci udzielona długa i zadowalająca odpowiedź. Jeśli będziesz mieć wrażenie, że coś jest nie tak, lepiej zrezygnować z kąpieli. Nowoczesne, ale i kosztowne środki do dezynfekcji takich urządzeń raczej należy stosować kilka razy w tygodniu.

Jednocześnie, niektóre urządzenia lub sama woda wymagają regularnych zabiegów, a chociażby kontroli. To ważne choćby z tego względu, że może powstać realne zagrożenie ze strony bakterii Legionella pneumophila. W takich miejscach są też spotykane pałeczki jelitowe, gronkowce czy grzyby. Mogą one atakować drogi moczowe, układ oddechowy i skórę. Warto pamiętać, że kąpiele w jacuzzi to niezwykle relaksujące doświadczenie.

Jeżeli bardzo intryguje Cię nakreślana tutaj problematyka, oprócz tego koniecznie zobacz tekst w serwisie omawiającym zbliżone tematy.

Jednak, jeżeli jesteśmy na innym basenie po raz pierwszy warto się zorientować, jakie środki używane są do oczyszczania i dezynfekcji jacuzzi.