Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Zainwestuj w sprawdzone rozwiązania w własnym hotelu

  • Posted on: 6 December 2022
  • By: addmean
Jeśli prowadzisz hotel, określone rozwiązania są już normą więc musisz o tym wiedzieć. Nie raz nie są one takie drogie A wręcz pozwalają na zaoszczędzenie wydatków.


Każdy szanujący się przedsiębiorca śledzi wszelkie trendy powstające na rynku świadczonych przez niego dóbr.


karta hotelowa
Author: Susanne Nilsson
Source: http://www.flickr.com


Podobnie kwestia ma się z hotelami. W obecnych czasach karta hotelowa bywa standardem. Gość może otworzyć za jej pomocą swój pokój ale nie tylko. Są jeszcze włączniki i wyłączniki oświetlenia oraz prądu obsługiwane również kartą. Jest to na pewno rozwiązanie energooszczędne, gdyż w pustych pokojach nie ma zbędnego zużycia energii elektrycznej. Warto jest wybrać włącznik (zobacz nota-bene) podświetlony, by w ciemności gość nie miał problemu z jego lokalizacją.


Drzwi wewnętrznych RICHELIEU
Author: www.invado.pl
Source: www.invado.pl
Istnieją oczywiście zamki na karty hotelowe. Co ważne, ciężko je powielić, w przeciwieństwie do mechanicznego zamka. Tylko posiadacz karty może zatem otworzyć konkretne drzwi do pomieszczenia hotelowego. W razie kradzieży lub zgubienia karty starczy zablokować zamek specjalną kartą blokującą a potem wydać następną kartę. Dodatkowo dobra karta hotelowa może posiadać blokadę czasową, więc gość czy sprzątaczka będą mogli wejść do pomieszczenia w określonym czasie. Kolejną istotną sprawą jest to, iż można wszelkie zdarzenia z poszczególnych zamków odczytać za pośrednictwem karty zbierającej i wprowadzić do komputera. Karta taka gwarantuje więc niezbędny w branży komfort a także bezpieczeństwo.


Jest wiele modeli zamków otwieranych za pomocą karty.


Warto poszukać najlepszych i korzystać z owych pomocnych rozwiązań. Zawsze można skonsultować plany z konkretną, wytypowaną firmą. Warto jednak wiedzieć, że karta hotelowa to obecnie standard w cenionych hotelach.