Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

W naszej ojczyźnie jest mnóstwo kamienic, którymi ktoś musi administrować, by były w dobrym stanie i zapewniały zyski

  • Posted on: 13 August 2022
  • By: addmean
Kiedyś większość spraw związanych z administrowaniem budynkami była w jurysdykcji spółdzielni. Dziś dbaniem o masę rzeczy powiązanych z zarządzaniem blokami zajmuje się ktoś inny.


płot
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com


wałek folii


Jeszcze 4 lata temu, aby zarządzać budynkami trzeba było być członkiem odpowiedniej Izby. Nastąpiła jednak zmiana i weszła w życie ustawa deregulacyjna. Dzisiaj wystarczy po prostu odbyć odpowiedni kurs przygotowujący do profesji zarządcy. Nie bywa on zbyt długi, a test, który go wieńczy, nie bywa zbyt skomplikowany. Zatem zawód zarządcy wydaje się być szeroko dostępny dla sporego grona obywateli. Jest to dosyć lukratywna profesja. Jednak powinniśmy wykazywać pewne cechy w zakresie pojmowania finansów oraz mediacji międzyludzkiej. Bierze się to z tego, że jednym z głównych zadań zarządcy bywa reprezentowanie wspólnoty za zewnątrz, ale też pośredniczenie w kontaktach pomiędzy zarządem wspólnoty i mieszkańcami. Zarządca nieruchomości musi też dopinać budżet. Zatem musi przewidywać jakie renowacje mogą być wykonane w konkretnym roku.

Czy myślisz, że umieszczone tu dane są ciekawe? Jeśli tak, to przejrzyj treść (https://www.lisiekaty.pl/technologia/zapewnienie-jakosci/), a odnajdziesz tam podobnie istotne fakty, które przyciągną Twoją uwagę.

Ponosi odpowiedzialność także za wyszukanie najlepszych oraz jednocześnie dość tanich dostawców usług (wody, prądu itp.) Do jego obowiązków należy też pełne prowadzenie dokumentacji dotyczącej budynków.
Zatem nie wydaje się być to prosty zawód, ale wszelkich ogólnych informacji można się dowiedzieć na kursach urządzanych cyklicznie. Są one rzecz jasna płatne, ale koszt na pewno się nam wróci, gdy zaczniemy pracować.