Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Obsługiwanie klientów - ta w pełni "na żywo" a także prowadzona przez telefon

  • Posted on: 4 August 2022
  • By: addmean
Obsługiwanie ludzi to czynność, która istnieje właściwie od zawsze. Wraz z biegiem lat obsługa klienta niewiarygodnie się po zmieniała i w tej chwili przede wszystkim każdy pracownik, który zajmuje się tego typu zadaniem, musi przestrzegać dosyć wielu elementów, aby zachęcać, a nie zniechęcać potencjalnego kupca, czy tez nawet już stałego klienta.


obsługa
Author: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Source: http://www.flickr.com


Jednakże jak bardzo dobrze wiemy, pracownicy są różni, tak jak i klienci i każdy spośród nas ma całkowicie innego rodzaju doświadczenia. Dzisiaj napiszemy odrobinę o obsłudze klientów, która to jest przeprowadzana w sposób całkowicie bezpośredni (czyli twarzą w twarz) oraz przez telefon (a więc przez tak nazywany "Call Center").
licznik wody
Author: blu-news.org
Source: http://www.flickr.com


Rozpocznijmy może od naszego Call Center - jest to tak naprawdę obsługa klientów przebiegająca za pomocą telefonu. Bardzo często posiadamy z nią obecnie styczność, chociażby w momencie, kiedy to wydzwaniają do nas z banków, oferując przeróżne usługi, czy z naszej sieci komórkowej w dokładnie tej samej sprawie. Zaraz po takiej rozmowie lub nawet i już w czasie jej trwania, mamy ogólnikową opinię na temat naszego rozmówcy. Bardzo wielu spośród nich zamiast zachęcać nas - zniechęcają. Dlaczego? Odpowiedź bywa zwykle jedna i ta sama - są zbyt natarczywi. Trzeba zapamiętać, iż obsługiwanie klienta poprzez siec telefoniczną - namawianie go na wykorzystanie oferty konkretnej firmy - jest pracą dzwoniącej osoby. Im większą liczbę osób namówią na daną ofertę, tym o wiele więcej posiadają z tego korzyści.

Jeśli omawiany temat Cię zainteresował, kliknij szybko ten świetny link (https://raj-international.net/systemy-telewizji-przemyslowej-cctv/) - przeczytasz w tym miejscu dużo użytecznych informacji.

Z tego powodu ukazuje się natarczywość, choć nie wszyscy pracownicy Call Center powodują w nas od razu niechęć. Jest to zależne od człowieka.


Jeżeli chodzi zaś o tak zwaną obsługę "na żywo", to pracownicy bywają zobowiązani do kilku rzeczy, gdy pokaże się klient. Jest to tak naprawdę powiedzenie "dzień dobry" i uśmiech. Pierwsze wrażenie jest niewiarygodnie ważne, a nikt spośród nas nie chce zakupywać od kogoś, kto jest nie miły.