Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Jeżeli nie zaaranżowałeś jeszcze swych wakacji i marzysz o wyczekiwanym wypoczynku – zainwestuj czas i pieniądze we wczasy w górach.

  • Posted on: 2 June 2021
  • By: addmean
Dużymi krokami zbliżają się wakacje Nadchodzą te letnie – ciepłe momenty. Każdy z Nas już myśli o upragnionym relaksie. Młodsi czekają na koniec szkoły. W każdej wolnej chwili, wyobrażasz sobie siebie wraz z bliskimi na łonie natury, daleko od miasta i przytłaczającej realności. Jeśli nie cierpisz siedzieć bezczynnie na piasku i wolisz czynny wypoczynek – wyjedź na wczasy w górach.


Giewont - Zakopane
Author: Oliver
Source: http://www.flickr.com
Południowa Polska krajowa, obfituje w liczne doliny górskie, wspaniałe krajobrazy i rozbudowane szlaki. Nie jesteś zmuszony wyjeżdżać za granicę, aby pocieszyć się świeżym, sterylnym powietrzem i zdrowym mikroklimatem. Turystyka w polskich górach jest znakomicie rozrośnięta. Niezależnie, które tereny chcesz odwiedzić – czeka Cię tam mnóstwo propozycji, zakwaterowania, pożyczania sprzętów, wakacyjnych atrakcji i innych. Wzgórza pełne są zachwycających miejsc.
Szczyty Tatr
Author: Samuel Kimlicka
Source: http://www.flickr.com
To nie tylko nietknięte, leśne obszary. Jest możliwość zobaczyć wiele potajemnych, nieodkrytych dotychczas kątów. W miasteczkach na wzgórzach, lokują się posiadłości zamkowe cieśniny, mosty spuszczane, ruiny i ostatki fortyfikacji, pieczary. W schroniskach na wysokości pracują wyszkoleni piloci, którzy dobrze znają te tereny i pomogą poznać najciekawsze zakątki.

Bez względu na to, czy wyjeżdżasz na wczasy w górach (polecany pensjonat Gościna u Maryny) oferowane przez biuro podróży, czy samodzielnie aranżujesz rodzinną podróż - jeżeli lubisz chodzić, możesz wykorzystać swój sportowy zmysł i spróbować wspinaczki, wyczynowych przejażdżek na rowerach po ścieżkach, skoków z mostów i pozostałych specjalnych dziedzin. W bacówkach i pensjonatach działają pożyczanie akcesorium. Nie zabraknie także góralskich, kameralnych nocy ze śpiewem, czy spotkań turystycznych w klimatycznych pubach. Każdy odnajdzie coś dla siebie. Dzieci mają możliwość skorzystać z parków linowych, torów przeszkód, terenów rozrywki i innych.

Wykonaj krok naprzód oraz sprawdź co ma praktyczna witryna (https://www.warynski.pl/mieszkania-na-sprzedaz-gdansk/) - znalezione na niej dane pochłoną Cię całkowicie, gdyż są ciekawe.

W górach, nie ma czasu na nudę i leżenie w miejscu. Jeśli lubisz długie wędrówki i wszelkie dary górskiej przyrody – powinieneś wybrać się właśnie tam na urlop w tym roku.