Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Jakie atrakcje zaproponować może dla odwiedzających Szczyrk, noclegi i kwater w tym mieście.

  • Posted on: 29 November 2022
  • By: addmean
Wielu ludzi słysząc o województwie śląskim myśli przede wszystkim o wielkich hutach i hałdach wydobywczych. A przecież rejon ten może bardzo dużo zaoferować także dla gości, bo raptem niecałe sto kilometrów na południe rozpościera się całkowicie inna kraina, niż kominy fabryk i kopalni.

potok
Author: Aaron Choi
Source: http://www.flickr.com
Kraina lasów, przepięknych górskich szczytów i czystych strumieni, ale również miasteczek, do jakich w każdym sezonie przyjeżdżają setki tysięcy turystów spragnionych odpoczynku na łonie przyrody. A do takich miast zalicza się Szczyrk, będący obok Wisły i Ustronia najbardziej znanym miastem tamtego regionu. Szczyrk leży malowniczo w Beskidzie Żywieckim, w dolinie rzeczki Żywica. Jego lokalizacja sprawia, że stanowi świetne miejsce zarówno na pełny urlop, jak również jako baza wypadowa do pobliskich miast i turystycznych atrakcji.

Poszukujesz interesujących informacji? To dobrze, ta strona internetowa (https://www.scenariuszzycia.pl/) na pewno Cię zaciekawi, gdyż znajdziesz tam dużo bardzo pożytecznych danych.

A że w Szczyrku i w okolicy atrakcji jest co niemiara, to każdy, kto tam przyjedzie raczej nie będzie miał powodów, żeby narzekać na nudę. Przykłady - ..

Okolice Szczyrku bardzo dobrze będą się nadawać do uprawiania rowerowej oraz pieszej turystyki, tamta okolica wręcz zachęca do tego, żeby w aktywny sposób wykorzystywać czas. Wśród okolicznych gór wyznaczono wiele szlaków dla piechurów, sporo jest również tras rowerowych o zróżnicowanym poziomie trudności, które się nadają zarówno dla dzieci z rodzinami, jak i dla ekstremalnych rowerzystów. Szczyrk jest także ogromnie znanym ośrodkiem narciarskim, liczne stoki i wypożyczalnie sprzętu proponują doskonałe warunki aby uprawiać sporty zimowe.https://www.kormoran-rowy.pl/dieta-dr-ewy-dabrowskiej dieta dąbrowskiej nad morzemDuża część stoków jest sztucznie naśnieżana i oświetlana, więc pozwala na jazdę nawet jeśli pogoda mniej dopisuje. Wykorzystując swą popularnośćSzczyrk proponuje turystom bardzo szeroko rozbudowaną bazę kwater. Do wyboru są nowoczesne, drogie pensjonaty i hotele, mnóstwo kwater prywatnych, a dla osób lubiących dużo niezależności wyposażone kompletnie domki Szczyrk. Ceny noclegów, tak samo jak ich standard są mocno zróżnicowane, i raczej nie powinno być problemów żeby znaleźć tam coś odpowiedniego do możliwości.Więcej tutaj.