Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Pustaki spod marki Porotherm - a więc, ceramika budowlana przedsiębiorstwa o nazwie Wienerberger

  • Posted on: 12 December 2020
  • By: addmean
Wienerberger, jest to firma działająca na ryneczku Polskim od 1995 roku, która zaczęła swoją produkcję i sprzedaż od marki Porotherm, która obejmuje rozwiązania dla domku związane ze ściankami i stropem.


zestaw komputerowy na stole
Author: Innalibra
Source: http://www.flickr.com


porotherm pustaki
Nasze osoby jednakże dzisiaj zaciekawia jeden rodzaj produktu spod marki Protherm, a więc jego pustaków, których to znajdziemy kilka odmian, a na temat których zaraz trochę po opowiadamy parę słówek...


łazienka
Author: Deante
Source: Deante


Nasz dzisiejszy temat jest to - jak istnieje możliwość łatwo zobaczyć - porotherm pustaki, które to powstały wewnątrz niewiarygodnie wielu odmianach oraz nazewnictwach.

Jak sądzisz? Czy dane na opisywany temat są ciekawe? Jeżeli tak, to przejrzyj tekst, a odnajdziesz w nim dużo fantastycznych wiadomości, które przyciągną Twoją uwagę.

br>
Jeśli czytasz ten artykuł to znaczy, że wątek Cię niesamowicie zafascynował - wejdź na odnośnik do strony, a znajdziesz równie atrakcyjne informacje.

Wśród wszyściutkich modeli, znajdziemy w szczególności takie jak choćby: 44 T Dryfix (bywa to pustak typu szlifowanego, który jest wypełniony wełną typu mineralnego), 44 T plus Eko Dryfix (jest przeznaczony do ścian nie posiadających dociepleń), 44 Dryfix (podobnie jak to wewnątrz przypadku modelu czterdzieści cztery T + Eko Dryfix, przeznaczony bywa do ścian bez dociepleń, wraz z tą rzeczą, że z zaprojektowaną już temperaturą samego wnętrza, którego to zaprawa bywa Sucha), czy czterdzieści cztery Profi (bywa to dokładnie to samo co nasz model czterdzieści cztery Dryfix, który to przyspiesza prowadzenie prac budowlanych), nie napomykając już na temat modeli o nazwach 22 P plus W (jest to pustak ceramiczny, który jest tak nazywanym typem „pióro-wpust”, używany przy dociepleniach), oraz o 11,5 P plus W (który to jest również pustakiem ceramicznym, którego stosujemy do budowy ścianek działowych).


Warto wspomnieć, że ogólne nazewnictwa pustaków Porotherm, to: Akustyczne (AKU), Szlifowane (które to rozdzielamy na nadmienione powyżej "Profi" i "Dryfix"), oraz ostatnie: "tradycyjne", które to mają w posiadaniu oznaczenia: Si, P + W, czy EKO, a także E3.