Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

W dzisiejszych czasach buduje się inteligentne hotele, które są energooszczędne i przyjazne środowisku

  • Posted on: 5 February 2022
  • By: addmean
Obecnie trudno sobie wyobrazić, by hotel pracował bez komputerów. Jednak, współczesny wiek spowodował, że zrobiliśmy krok naprzód - wprowadziliśmy do hoteli system prawie sztucznej inteligencji.


Jeśli ktokolwiek kiedykolwiek zatrudnił się w hotelarstwie, jest świadom tego, jak wieloma kwestiami trzeba w nim zarządzać.


oczekiwania
Author: Björn S...
Source: http://www.flickr.com


prawo
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com


bms hotel
Author: Jessa Dow-Anderson
Source: http://www.flickr.com
Hotel to nie tylko budynek, gdzie należy zameldować przyjezdnych oraz wskazać im numer pokoju. W obecnych hotelach systemy komputerowe kierują oświetleniem, klimatyzacją, ogrzewaniem, ale także dostępem zatrudnionych do poszczególnych danych i miejsc. Też praca baru oraz restauracji bywa objęta tego typu programem. Nazywa się on BMS i bywa wdrażany w dużej ilości hoteli na świecie oraz w naszym kraju. Skrót BMS pochodzi z angielskiego Building Management System.

Chcesz wiedzieć więcej na ten interesujący temat? Namawiamy w takim razie na naszą kolejna stronę - można zobaczyć także link i należy w niego wejść.

Daje możliwość, by podwoić bezpieczeństwo w hotelu i optymalizuje pracę personelu. Poza tym, dzięki temu jesteśmy w stanie zmniejszyć koszty utrzymania hotelu. Jeśli jesteśmy menadżerem albo właścicielem hotelu, to musimy zadbać o jego rozwój. Jeśli ciekawi nas System BMS hotel nasz powinien jak najprędzej rozważyć to nowatorskie rozwiązanie. Pomimo tego, że program może się początkowo wydawać zawiły, to tak naprawdę jest stosunkowo prosty.


Wystarczy zaledwie kilka godzin kursu i każdy zatrudniony będzie wdrożony w sposób jego działania. Nie zapominajmy, aby iść z postępem oraz dbać o swój interes. Pozwoli nam to zwiększyć zyski.