Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

W dzisiejszych czasach buduje się inteligentne hotele, które są energooszczędne i przyjazne środowisku

  • Posted on: 22 October 2020
  • By: addmean
Obecnie trudno sobie wyobrazić, by hotel pracował bez komputerów. Jednak, współczesny wiek spowodował, że zrobiliśmy krok naprzód - wprowadziliśmy do hoteli system prawie sztucznej inteligencji.


Jeśli ktokolwiek kiedykolwiek zatrudnił się w hotelarstwie, jest świadom tego, jak wieloma kwestiami trzeba w nim zarządzać.
oczekiwania
Author: Björn S...
Source: http://www.flickr.com


prawo
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com


bms hotel
Author: Jessa Dow-Anderson
Source: http://www.flickr.com


Hotel to nie tylko budynek, gdzie należy zameldować przyjezdnych oraz wskazać im numer pokoju. W obecnych hotelach systemy komputerowe kierują oświetleniem, klimatyzacją, ogrzewaniem, ale także dostępem zatrudnionych do poszczególnych danych i miejsc. Też praca baru oraz restauracji bywa objęta tego typu programem. Nazywa się on BMS i bywa wdrażany w dużej ilości hoteli na świecie oraz w naszym kraju. Skrót BMS pochodzi z angielskiego Building Management System.

Chcesz wiedzieć więcej na ten interesujący temat? Namawiamy w takim razie na naszą kolejna stronę - można zobaczyć także link i należy w niego wejść.

Daje możliwość, by podwoić bezpieczeństwo w hotelu i optymalizuje pracę personelu. Poza tym, dzięki temu jesteśmy w stanie zmniejszyć koszty utrzymania hotelu. Jeśli jesteśmy menadżerem albo właścicielem hotelu, to musimy zadbać o jego rozwój. Jeśli ciekawi nas System BMS hotel nasz powinien jak najprędzej rozważyć to nowatorskie rozwiązanie.

Przypadł Ci do gustu ów tekst? Zatem z pewnością masz zamiar poczytać więcej. Jeżeli tak, to kliknij w podany link i idź do źródła (http://hsgsun.com.pl/). Przyjemnego czytania!

Pomimo tego, że program może się początkowo wydawać zawiły, to tak naprawdę jest stosunkowo prosty.
Wystarczy zaledwie kilka godzin kursu i każdy zatrudniony będzie wdrożony w sposób jego działania. Nie zapominajmy, aby iść z postępem oraz dbać o swój interes. Pozwoli nam to zwiększyć zyski.