Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Światło w projektowaniu wnętrz

  • Posted on: 11 November 2020
  • By: addmean
Oświetlenie to jedno z najważniejszych elementów w urządzaniu pomieszczeń. Można nim zaczarować całe wnętrze a także sprawić, iż będzie nowoczesne. Najnowsze trendy to przeskalowanie, potężne sofy, ogromne stoły, lecz także klosze oraz lampy podłogowe, a nawet zegary.


łazienka
Author: PRAKTIKER
Source: PRAKTIKER
Czy pamiętacie, co przeżywał Gulliwer, kiedy trafił w swej podróży do ziemi wielkoludów? Czy też Alicja w Krainie Czarów po wychyleniu napoju z wiadomej flaszki? Aktualnie, by pośpieszać za modą, wszyscy winniśmy poczuć się trochę jak dzieci w świecie zbyt wielkich dla nas przedmiotów (tutaj więcej).

Masz wielki kłopot ze znalezieniem dobrego rozwiązania Twojego dylematu? Na pewno skutecznie pomoże Ci ta strona www (https://wibako.pl/products/137_nagrzewnice).

Skąd ten kierunek? Mieliśmy wzory rodem z baroku i materiały hi-tech przeniesione ze statków kosmicznych. Wszystko już było. Z tej przyczyny próba wypatrywania nowego nie w układzie, lecz w skali. Okazuje się, iż to świetny trop.Oświetlenie pomieszczeń to jedno z najważniejszych czynników w urządzaniu mieszkań.

Podobała Ci się nasza informacja z witryny (https://bestem.com.pl/produkty/opakowania-tekturowe/)? Jest nam niezwykle miło. Oczywiście pragniemy nakłonić Cię do lektury nowego tekstu o tym samym temacie.

Nie lękajmy się, że abażur będzie zbyt duży do naszego wnętrza, gdyż o to właśnie chodzi. Oświetlenie, dzięki swojej dwoistej naturze, już na starcie osiąga wyższość nad czysto namacalnym otoczeniem. Powieszona w powietrzu lampa zyskuje idealną ekspozycję i jest widoczna ze wszystkich stron. A my? Kierowani atawistycznym impulsem, gromadzimy się naokoło kręgu światła, szukamy w nim poczucia bezpieczeństwa. I choć wielgachne lampy mogą się wydawać zbyt majestatyczne do zwyczajnego domu, dobrze jest spróbować. Alkierz a także gabinet, intymne zakątki mieszkania, na skutek przeskalowanej postaci oświetlenia staną się domkniętą całością. Przepych?
lampka nocna
Author: Amanda Halprin
Source: http://www.flickr.com
Tak, ale nie wypływający z przekroczenia zdobień, ani nagromadzenia obiektów, lecz z odczucia że wnętrze pozostało zaprojektowane do końca, często za sprawą jednego przedmiotu. Lampki nocne stanowią nieodłączny element alkierzy ().


Kreują one odpowiedni nastrój służący relaksowi.Inną istotną kwestią jest oświetlenie łazienki. Czesanie, golenie, regulowanie brwi, mycie rąk, szczotkowanie zębów - całe mnóstwo codziennych czynności, przy których konieczne będzie stosowne oświetlenie łazienki. W handlu znajdziesz lampy, jakie można ulokować obok lustra, dzięki temu lepiej zobaczysz to, co wykonujesz, a również lampy instalowane na ścianach a także suficie tworzące relaksujący nastrój w łazience.