Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Ludzie, którzy obracają się w sektorach powiązanych z tworzywami sztucznymi, na pewno znają nazwę polipropylen

  • Posted on: 4 July 2022
  • By: addmean
Tworzywa sztuczne posiadają w obecnych czasach bardzo szerokie zastosowanie — na przykład polipropylenowe części są stosowane w budownictwie oraz wielu innych branżach


Reszta ludzkości też je zna, jednak nie zdaje sobie sprawy z tego, jak one się nazywają.


Lato
Author: Ben McShea
Source: http://www.flickr.com
Jeśli przykładowo zobaczymy jakieś przewody czy reklamę na słupie, to zwykle nie zastanawiamy się, z jakiego materiału są one zrobione. Interesuje to tylko speców, którzy pracują w tej dziedzinie. Może nawet okazać się, że korzystamy z różnych przedmioty, które są wykonane z tego tworzywa. Są one tak powszechne w dzisiejszych czasach, ponieważ posiadają mnóstwo zalet. Są dosyć lekkie, ale przy tym wytrzymałe. Łatwo się je obrabia. Są niepodatne na działanie warunków atmosferycznych i na wszelakie. Dzięki łatwej obróbce nie traci się również zbyt dużo czasu, żeby zrobić z nich to, czego potrzebujemy. A jak każdy wie — czas to pieniądz.

Czy nie uważasz, że informacje na opisywany wątek mógłbyś odnaleźć również na innym portalu? Naturalnie, że tak - kliknij tutaj, a ujrzysz tam serwis internetowy.

Z tego powodu modna stała się płyta polipropylenowa. Używa się jej do wytwarzania materiałów reklamowych, przeróżnego typu etykiet, artykułów biurowych oraz do ekskluzywnych opakowań na podarki, choćby perfumy czy biżuterię. Na płytach tych bez kłopotów można nanieść druk wszelkiego rodzaju (offsetowy, fleksograficzny itp.). Nadaje się także do zgrzewania i klejenia.


Płyta może posiadać różnorakie wykończenie— od wysokiego połysku przez mat. Bardzo możliwe zatem, że z owym produktem spotykamy się często od pewnego czasy, jednak nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, jak się nazywa.