Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Poszukujesz fachowców? Być może robotnicy z Ukrainy spełnią Twoje wyczekiwania

  • Posted on: 15 June 2021
  • By: addmean
W zasadzie każdy szef firmy marzy o tym, tak aby współpracować wyłącznie z zaufanymi ludźmi, jacy realizują pracę z chęcią.
pracownicy z ukrainy
Author: DC Central Kitchen
Source: http://www.flickr.com


Na nieszczęście częstokroć można się spotkać z osobami, które całkowicie nie cenią swojej roboty, a w późniejszym czasie tylko narzekają na to, iż w naszym kraju jest bezrobocie , a także nie da się wyszukać jakiegokolwiek sensownego etatu.


wejdź tutaj
Author: newthinking communications
Source: http://www.flickr.com


Każda osoba, która pieczołowicie oraz uczciwie będzie praktykować zleconą pracę ma prawo liczyć na utrzymanie stanowiska, bądź awans, jeśli jest to rzecz jasna realne. Jeśli i Ty chciałabyś mieć w swoich szeregach ludzi sprawiedliwych, zaradnych i głównie pracowitych to poszukaj ich również poza granicami kraju. Nie ulega wątpliwości, iż każdy pragnie posiadać w swojej firmie obywateli swojego państwa, bo z nimi jest najmniej formalności, natomiast musimy zrozumieć, iż pracownicy z Ukrainy mogą okazać się lepszymi fachowcami. Charakteryzuje ich głównie energia oraz ogromna chęć utrzymania posady, w związku z tym będą robić wszystko, byle Cię tylko nie zawieść. Oczywistym jest, iż nie możesz im zaufać na słowo, zatem absolutnie musisz poprosić ich o złożenie CV , a także ewentualnych referencji od poprzedzających pracodawców. Jeżeli wszystko będzie prezentować się w porządku to zatrudnij ich na okres próbny, żeby przekonać się, iż to co oferują jest zgodne z prawdą. Autor tekstu Grupa Production Care Group.
Każdy z nas powinien szanować swoje miejsce pracy, bowiem mnóstwo osób jest chętnych na to, by zdobyć nasz wakat.

Jeżeli twierdzisz, że prezentowany tu post jest cenny oraz poszukujesz czegoś pokrewnego, to kliknij jeszcze ten odnośnik, a zobaczysz więcej ciekawostek!

Nie zapominaj o tym, że uczciwość oraz pracowitość za każdym razem popłaca, zatem nie bądź kombinatorem i mataczem, bowiem nic w życiu nie osiągniesz.