Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Kulturysta latem – czyli jak ćwiczyć, aby doskonale wyglądać letnią porą

  • Posted on: 10 February 2022
  • By: addmean
Marzysz o świetnym wyglądzie w letnich t-shirtach? Chcesz bez niepokoju ściągnąć bluzkę na plaży oraz oszołomić swoją wybrankę rewelacyjną sylwetką? Już dziś zacznij robić ćwiczenia na biceps, a będziesz korzystnie zdumiony efektami, które uzyskasz.

Mięśnie
Author: 2014uknz
Source: http://www.flickr.com
Biceps jest mięśniem dwugłowym ramienia, jaki jest szczególnie wyczuwalny w czasie zginania ręki w łokciu. Każdy mężczyzna dbający o swój wygląd pragnie mieć jak największe bicepsy, zaznaczające się nawet bez ich napinania. Nie da się zaprzeczyć, iż takie mięśnie są niebywale efektowne, zwłaszcza gdy reszta figury także nie zostawia nic do życzenia. W jaki sposób wyćwiczyć mięśnie dwugłowe?

Najważniejsze to nie zapominać o kilku regułach, dzięki którym sprawnie uzyskamy oczekiwane efekty.

Będzie nam przyjemnie, jeśli poświęcił kilka cennych minut i przeglądnął nowy artykuł na ten temat. Pod poniższym linkiem oczekuje na Ciebie ciekawy wpis (http://www.magazynauto.pl/porady/czy-warto-skracac-okresy-miedzy-wymianami-czesci-i-plynow-w-samochodzie,aid,1867).

Po pierwsze nie prostujemy ramion do końca, co jest powszechnym błędem osób rozpoczynających takie treningi. Po drugie należy jak najwolniej wykonywać fazę opuszczania ciężaru.

Faza podnoszenia zaś powinna być szybsza i trzeba ciągle pamiętać o poprawności robienia konkretnych ruchów. Należy też właściwie dobrać ciężar, by nie okazało się, że po pierwszym treningu przesililiśmy mięśnie i teraz potrzeba nam kilku dni odpoczynku.

Jednym z najbardziej popularnych ćwiczeń na bicepsy, jakie możesz robić w domu, jest unoszenie ramion ze sztangielkami. Niestety nie przez każdego ćwiczenie to przeprowadzane jest prawidłowo, zatem za pierwszym razem najkorzystniej jest iść na siłownię, aby trener starannie pokazał nam, w jaki sposób robić ruchy. Nade wszystko nie można kiwać się podczas ćwiczeń, nie zginać tułowia oraz trzeba trzymać głowę prosto.


Bardzo ważne jest także pamiętanie o konieczności utrzymania nieruchomych barków, łokci zaś blisko ciała. Idąc na spotkanie z trenerem można prosić o pełny zestaw ćwiczeń, dzięki którym szybko zrobisz mięśnie oraz nie narazisz się na groźbę kontuzji.

Ćwiczenia najlepiej jest wykonywać w seriach. Jeżeli zatem jak większość mężczyzn chciałbyś mieć umięśnione, fantastycznie prezentujące się ramiona, ćwiczenia na biceps doskonale Ci w tym pomogą. Wystarczy trochę systematyczności oraz stosowne ćwiczenia, a będziesz usatysfakcjonowany ze swojego odbicia w lustrze i chętnie poszczycisz się bicepsem przed kumplami.