Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób znaleźć miłość w Wielkiej Brytanii? Wypróbuj portale randkowe - idealny sposób na znalezienie drugiej połowy

  • Posted on: 27 April 2022
  • By: addmean
Nie każdy ma farta w miłości. O ile do jednych przychodzi sama, o tyle inni są zmuszeni mocniej się postarać, aby znaleźć swoją drugą połówkę. Sytuacja jest jeszcze cięższa, jeżeli wyjechaliśmy za granicę i nie mamy zbyt wielu znajomych, a słabe opanowanie języka nie pozwala nam na poznanie kogoś nowego. Znakomitą metodą na pierwszą – a może nawet kolejne randki – mogą być portale randkowe.


To z pewnością o wiele lepsze wyjście aniżeli wpisywanie w wyszukiwarce internetowej haseł „szukam dziewczyny w UK”. Miłość w Anglii nie jest niemożliwa, należy jedynie orientować się, jak się do tego zabrać. Najważniejsze jest znalezienie portalu randkowego, na którym zamierzamy założyć swój profil.

Jeśli interesuje nas coś więcej aniżeli internetowe randki, dobrze jest wybrać serwis, jaki gromadzi Polaków wyjeżdżających z kraju i mieszkających we wspomnianej Wielkiej Brytanii. Dzięki temu znajomość z poznanym partnerem czy partnerką będzie mogła się rozwijać.
Jedną z istotnych kwestii jest nasz pseudonim – musi być interesujący oraz wzbudzać pozytywne odczucia, wtedy ktoś z pewnością się do nas odezwie. Co więcej należy zatroszczyć się o prezentację naszej osoby – lepiej nie fantazjować. Osoby liczące na szczerze relacje muszą pisać prawdę, w przeciwnym razie szybko(zobacz sushi ursynów warszawa ) zaplątają się w swoich kłamstwach i gorzej będzie im wyjść z tej sytuacji obronną ręką. Osoba, która nam się spodobała, też pewnie przerwie znajomość, gdy zorientuje się, iż większość była nieprawdą. Nie jest warto też zostawiać pustych pól, ponieważ przestajemy być interesujący.

Następną kwestią jest fotografia – najlepiej dodać uśmiechniętą fotkę i – naturalnie – aktualną. Fotografie sprzed kilku lat zazwyczaj wysoce odbiegają od obecnej rzeczywistości. I ostatnie, ale z pewnością nie najmniej ważne – trzeba aktywnie uczestniczyć w serwisie, a zatem wysyłać wiadomości oraz zaczepiać osoby, które chcemy zapoznać. Bierne czekanie może nie przynieść efektów przez długi czas, toteż dobrze jest wziąć się w garść i samemu postarać się o pierwsze kontakty. Z czasem będzie szło nam dużo łatwiej. Na miłość można trafić wszędzie, również za granicą. Czasem należy tylko trochę jej pomóc, a bez wątpienia w końcu w naszym życiu zjawi się ta wyjątkowa osoba.