Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Wszędzie gdzie pobierana jest woda są wodomierze

  • Posted on: 20 May 2022
  • By: addmean
Gdy wykorzystujemy z prądu czy gazu, musimy za nie płacić, ponieważ to nie jest nasza własność. Tak samo dzieje się wtenczas, gdy korzystamy z wody, za nią także musimy zapłacić odpowiedniej firmie, która trudni się jej pozyskiwaniem, filtrowaniem, udostępnianiem oraz odprowadzaniem zanieczyszczonej wody, z której my już nie wykorzystujemy.

licznik przepływu wody
Author: FreeMind
Source: FreeMind
Za używanie czegokolwiek zawsze należy zapłacić

Podawane są odpowiednie stawki, okres zapłaty, ale również musimy pamiętać o tym, że do sprawdzenia ile tak rzeczywiście zużyliśmy danego medium, konieczne okazują się być dobre liczniki (nasza strona), które będą to wszystko dokładnie notowały.

Wodomierze mieszczą się w każdym budynkuW każdym budynku, w miejscu gdzie znajduje się pokrętło do zamykania wody, mieszczą się dobre liczniki, które pokazują stan jej wykorzystania, rozbijając jeszcze pokazane wartości na wodę ciepłą oraz zimną. Takie wodomierze umiejscowione są w tak dostępnym miejscu, że samodzielnie możemy sprawdzić jak wiele tej wody w przeciągu dnia wykorzystujemy, dzięki czemu mamy szansę się dobrze przyszykować na wartość rachunku jaki zainkasujemy, identycznie jak mamy szansę określić, czy zużywamy tej wody dużo, czy mimo wszystko niewiele .https://bmeters.pl/pl/gmdm_i/584/e jak wiele musi płacić za zużytą wodę, ale także zezwalają nam kontrolować jej wykorzystania, przez co mamy szansę powiedzieć, czy zużywamy jej więcej, czy mniej.

Liczniki muszą funkcjonować bezawaryjnie

licznik wody
Author: Michael Pereckas
Source: http://www.flickr.com
Takie liczniki muszą funkcjonować bez zarzutu, gdyż jedynie wtenczas są w stanie pokazywać właściwą liczbę. Co więcej kiedy boimy się, że ktoś podpiął się do naszego licznika oraz podnosi nam ilość wykorzystanej wody, to powinniśmy powiedzieć, że montowane istnieją na nich specjalne plomby, a ich zerwanie świadczy o tym, że ktoś próbował coś zrobić przy naszym liczniku. Sami tych plomb też nie możemy usuwać, gdyż będzie się to łączyło z wysokimi karami pieniężnymi.