Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Waga wędkarska - czy pożądane byłoby inwestować w ów produkt?

  • Posted on: 3 August 2022
  • By: addmean
Każdy wędkarz, wybierając się na wędkowanie, marzy o gigantycznej rybie, jaką da się się pochwalić familii, a przede wszystkim kolegom. Legendy o wyjątkowych okazach są przekazywane z wielką satysfakcją. Z reguły rozmiar złowionej ryby demonstruje się rękoma. Co aczkolwiek wtedy, gdy pragniemy znać, jaką masę miała nasza ofiara?
łowienie ryb
Author: Rod Waddington
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wybitnie lubiane są wagi mechaniczne. Nie trzeba do nich bateryjki, więc tym samym nie należy się martwić o ich naładowanie. Są proste w obsłudze, a do tego mnóstwo z nich ma odwijaną miarkę o rozciągłości jednego metra. Umożliwia nam to na natychmiastowe zmierzenie złowionej ryby. W sprzedaży są tego typu wagi, które pokazują nam balast zdobyczy do dwudziestu bądź czterdziestu kilogramów. Warto namyślić się na jakie wypady będziemy jeździć, by nie okazało się, iż zakres nie obejmie obfitości ryby. Waga wędkarska nie jest spora, zajmuje niewiele miejsca, można ją dźwigać w większej kieszeni bluzy - miniaturowa waga. Tego rodzaju wagi mają także zastosowanie w mieszkaniu czy ogrodzie, więc są wszechstronne. Jeśli chodzi o drugi rodzaj, jakimi są urządzenia elektroniczne do mierzenia masy, oferują zarówno metrowe miarki. Poniektóre posiadają profilowane uchwyty dopasowane do ręki, aby łatwiej można było zważyć złowione ofiary. Przy nabyciu należałoby zwrócić uwagę, czy ekran jest podświetlany. Pozwoli to na używanie wagi podczas połowów w nocy i przy wątłej widzialności, bez potrzeby użycia latarki. Blask z reguły gaśnie mechanicznie po 10 sekundach, co szczędzi baterię. Ich skala to na ogół do dwudziestu pięciu kilogramów, lecz są również modele, którymi zważymy rybę czterdziesto-kilogramową. Ich atutem jest funkcja tarowania i spisywania wyników. Dzięki temu można bohatersko w każdym miejscu po jakimś czasie pochwalić się prywatnym uzyskiem. Czasami pożyteczną funkcją jest także konwersja jednostek.

Interesują Cię różnego rodzaju branżowe wątki? Zatem kliknij tutaj elektrozaczepy i czytaj nasze nowe newsy na ten temat. Mamy nadzieję na Twoją ocenę.

Nie raz bowiem zdarzają się wycieczki za granicę na ryby i cudzoziemcy chcąc podziwiać okaz nie będą czasem mogli dowiedzieć się precyzyjnie ile on waży.wędkarstwo
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Nie ulega wątpliwości, iż każdy wie, iż najważniejszy instrumentem podczas podróży na ryby jest wędka. Bez niej nic nie zdziałamy, chyba, iż planujemy łowić rękami czy też za wsparciem sieci. Pragnąc jednak pochwalić się swoim unikatem, a także samemu detalicznie wiedzieć, jaki efekt uzyskaliśmy, warto zainwestować w sprzęt, jakim jest waga wędkarska. Przyzwoli ona nam na zarejestrowanie wyników i także czasem przyda się w gospodarstwie domowym.