Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób kupić komfortowe meble na niewielki taras?

  • Posted on: 10 May 2019
  • By: addmean
Wydawać by się mogło, iż dobór mebli na balkon to banalna sprawa. Praktyka pokazuje jednak, iż jest wiele kwestii o których przy ich kupnie nie wiedzieliśmy lub nawet nie przyszłoby nam do głowy iż są ważne. Na pierwszy rzut oka wszystkie krzesła i stoliki są identyczne, a parasole różnią się jedynie kolorem, więc wybierzmy ten który się podoba i po kłopocie.


meble na balkon i taras
Co ważne w meblach balkonowych bardzo istotny jest tworzywo z którego są wykonane oraz jakość tego wykończenia. Zmienne warunki atmosferyczne, na które narażone są te meble mogą powodować iż rozsypią się po jednym sezonie. Ciekawie wyglądające stoły mogą być całkowicie niepraktyczne na balkonie, gdzie niemal codziennie należy je przecierać z brudu, który często trzyma się jak przyklejony klejem.

Za tydzień na naszym blogu opublikujemy trochę postów o temacie mebli na balkon (zobacz tutaj) czy taras (szczegóły na stronie). Podamy podpowiedzi, co zrobić, by nie „przykleić” się do taboretu w letnie dni, albo, co gorsza oparzyć się gdy siądziecie na nim w krótkich spodenkach . Znajdziecie także informacje jaki dobrać parasol i jak go zabezpieczyć by byle jaki podmuch wiatru nie porwał go z balkonu.

Co najważniejsze na blogu znajdziecie bardzo cenne informacje które wysondowaliśmy od członków rodziny które od kilku lat wykorzystują meble na balkonach i są z nich bardzo zadowolone. Sporo tekstów poświęcę bejcom i innym impregnatom do drewna o których wiemy z reklam telewizyjnych. Podzielimy je na kilka kategorii i dokładnie omówimy ich plusy i minusy. Więcej artykułów w tym temacie:


Urządzamy balkon
Author: Praktiker
Source: Praktiker
Meble na balkon (zobacz również balustrady nierdzewne balkonowe) to rozległy temat – spostrzeżemy dużo różnych problemów, które trzeba poruszyć. Wynajdziemy także trochę pomysłów na wykonanie ich samemu, np. z starego krzesła, które można złączyć razem przy zastosowaniu kilku metrowych desek w ławę, jak również jak uszyć interesujące, wygodne siedzisko, które wykorzystamy jako poduchę na ławkę, lub taboret. Zatem – do przeczytania!