Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Aranżacja ogrodu – wybór ogrodzenia

  • Posted on: 15 March 2019
  • By: addmean
Tradycyjne drewniane ogrodzenia ciągle są popularne. Jest coraz większy wybór, a instalacja banalna.
Panelowe ogrodzenia mają nowoczesne kształty i są autentyczną dekoracją ogrodu.

Brama ogrodzeniowa
Author: lavilleautady
Source: flickr.com
Zdecydować się na ogrodzenie: z metalu czy drewna? To zwykły dylemat tych, którzy planują ogród. Chętnie używane są Anotis Wrocław. To nie tylko drewno. W ofercie są też betonowe lub metalowe ogrodzenia. Na ich korzyść działa bardzo szybki montaż. Wystarczy zdecydować się na odpowiedni płot, zamówić i poczekać na przesyłkę. Kolejny krok, to instalacja ogrodzenia.

Czy warto wybrać systemy ogrodzeń?Oczywiste, że to jeden z szybszych pomysł na eleganckie ogrodzenie. Z drugiej strony ogrodzenia półokrągłe Anotis z drewna i wikliny, czy też nowoczesne z metalu albo tradycyjny płot – opcji jest mnóstwo. Nabywamy wykonane części, najczęściej dostępne od razu. Nie trzeba więc czekać na wykonanie. Nietypowe rozwiązania potrzebują większej cierpliwości, bo nawet kilku tygodni. Zatem [ogrodzenia systemowe anotis.pl pozwalają na samodzielny montaż. Do zestawu dołączana jest instrukcja montażu wyszczególniająca części ogrodzenia.

Zakup panelowego ogrodzenia

ogrodzenie
Author: ARAD
Source: ARAD
Ogrodzenie można kupić w stacjonarnym sklepie lub przez Internet. Sklepy w internecie mają szeroką ofertę i najczęściej, tak jak kwestiach, wabią cenami. Trzeba jednak pamiętać o szczegółowych wymiarach terenu. Najlepszy jest wybór modelu płotu, dalej trzeba podać liczby takie jak w planie zagospodarowania terenu. Ważne dane: długość, wysokość ogrodzenia, liczba furtek, rodzaj i zakończenia przęseł. Firmy sprzedające systemy ogrodzeń proponują wizytę przedstawiciela, który zrobi szczegółowe obliczenia. Jego doświadczenie pomoże w uniknięciu błędnych pomiarów.

Zanim kupimy gotowe ogrodzenie trzeba sprawdzić, czy w miejscu, w którym mają stanąć, nie przebiegają żadne media, które utrudnią instalację. Ważne jest to, że ogrodzenie nie może być wyższe niż 2,2 metra, a ogrodzenie niższe niż 1,8 metra nie może mieć ostrych zakończeń.


Author: Natalia Słomowska
Source: Anotis