Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Ruch w budownictwie

  • Posted on: 4 March 2022
  • By: addmean
Z jednej strony naszą gospodarką potrząsnął globalny kryzys. Z drugiej, dzięki pieniądzom z Unii Europejskiej, w naszej ojczyźnie rozpoczyna się mnóstwo drogich inwestycji, które dają zatrudnienie tysiącom robotników. Nasze członkostwo W Unii Europejskiej stało się kołem ratunkowym dla wielu ośrodków publicznych, które jak dotąd nie były w stanie zdobyć funduszy na konieczne remonty. Dzięki różnorodnym projektom ratuje się od upadku zabytkowe budowle i centra kulturalne.
wyburzenia - slider
Author: LHOON
Source: www.Flickr.pl
Jeszcze jakiś czas temu, cała ojczyzna była jednym olbrzymim placem budowy. Wszystko to z powodu Mistrzostw Europy, które organizowaliśmy wspólnie z Ukrainą. Dzięki funduszom, które dostaliśmy w tym celu, mogliśmy zbudować nowe drogi, nowoczesne stadiony, jak również wiele innych budynków publicznych. Ze specjalnych zapomóg skorzystały przedsiębiorstwa, które działają w branży turystycznej. Odremontowano też dworce w niektórych miastach Polski.



Fundament pod budowę domu jednorodzinnego
Author: sscornelius
Jeżeli ktoś myśli, że ze względu na globalny kryzys w Polsce jest stagnacja w branży budowlanej, to jest w dużym błędzie. Pomimo trudnych warunków na rynku pracy, a także kłopotów z zaciągnięciem pożyczki, dużo rodaków kupuje mieszkania. Jeszcze większa liczba osób kupuje kawałek ziemi, na którym zamierzają postawić dom dla całej rodziny (firmy specjalizujące w wyburzaniu budynków). Choć jest to wielki wydatek finansowy, to jednak domki jednorodzinne rosną jak grzyby po ulewie. Stąd też różne ekipy budowlane nie marudzą na brak pracy. Naturalnie, sam fakt dużego ruchu w branży budowlanej nie zapewnia wielkiego sukcesu.


Należy mocno się napracować, aby być polecanym przez ludzi. Profesjonalna ekipa budowlana musi nieustannie rozszerzać spektrum swoich możliwości. Bardzo często robi się obecnie wyburzenia, dlatego w ofercie takiego działalności powinny figurować też roboty wyburzeniowe. Oprócz profesjonalnych maszyn, bardzo istotna jest doświadczona ekipa, która sumiennie i odpowiedzialnie podejdzie do swoich zadań. A jeżeli prace będą wykonywane bez usterek i w terminie, to taka firma (zobacz producent osprzętu elektrycznego) z pewnością może odnieść sukces w budowlance.