Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób spełnić plany o własnym mieszkaniu?

  • Posted on: 27 October 2020
  • By: addmean
Własne mieszkanie to marzenie każdego z nas. Jednak nie wszyscy możemy je spełnić. Zazwyczaj na przeszkodzie stoją finanse, a faktycznie ich niedobór. Niewiele osób stać na zakup czterech kątów za gotówkę, natomiast o zdolność kredytową również nie jest łatwo. Jeśli już jednak mamy to szczęście i możemy sobie pozwolić na kupno lokum zostaje w dalszym ciągu jedna kluczowa sprawa – wybór właściwego dewelopera.


Płyty ogniochronne firmy Knauf
Author: Knauf Sp. z o.o.
Source: Knauf Sp. z o.o.
Wrocław to miasto wielu możliwości. Nie zdumiewa w takim razie fakt, że też sektor nieruchomości jest nadzwyczaj ogromny.

Jeśli fascynuje Cię przedstawiany artykuł i chcesz dowiedzieć się więcej na ten wątek, to na pewno pełen opis (http://www.francke-art.pl/meble-metalowe/szafki-rtv/nowoczesne/) okaże się tutaj bardzo pomocny.

Dla klienta to doskonała sytuacja, gdyż posiada obszerne pole manewru jak również możliwość porównania ofert i wyłowienia najlepszej. Nim jednakże podejmie rozstrzygającą decyzję warto dowiedzieć się o firmie jak najwięcej, aby potem uniknąć dokuczliwych niespodzianek. Najlepiej rozpocząć od sieci. Wpisując do wyszukiwarki frazę: deweloper Wrocław wejdziemy nie tylko na oficjalne strony www firm budowlanych (np. ), lecz również na fora internetowe.

Jeżeli w znajdującym się tutaj poście nie znalazłeś interesującej Cię informacji, to kliknij ten odnośnik i zobacz sam (https://megastyro.pl/pl/otuliny-styropianowe-elementy-ciete/) inny tego typu tekst.

Ich użytkownicy mogą nam dać wartościowe wytyczne oraz opowiedzieć o własnych wrażeniach z daną firmą. Z pewnością nie należy się kierować wyłącznie osądami umieszczonymi w sieci, ponieważ na ogół są one różne. Niemniej stanowią bardzo dobry wstęp do dalszej weryfikacji.


Wyświetl większą mapę
Wkładając własne fundusze w nabycie mieszkania (kliknij tu) warto dowiedzieć się jak najwięcej o kondycji finansowej dewelopera. Służy temu Krajowy Rejestr Sądowy oraz Krajowy Rejestr Długów. Dzięki tego rodzaju danym będziemy wiedzieć, czy firma nie jest poddana działaniu upadłościowemu, zaś jej akcje bądź udziały nie są poddane egzekucji komorniczej. Zdołamy się także dowiedzieć, czy rachunki powiernicze są prowadzone przez dewelopera oddzielnie dla każdej inwestycji. Służy to przekonaniu się, czy wpłacone przez nas środki pieniężne są wydatkowane na budowę naszego mieszkania.


Gdy już zaznajomimy się z rezultatami wyszukiwania dla frazy: mieszkania na sprzedaż Wrocław, przed planowanym kupnem możemy zażądać od przedsiębiorstwa wzoru umowy przedwstępnej. Posiadając go i szczegółowo się z nim zapoznając posiadamy pełne przekonanie, iż umowa będzie dla nas korzystna oraz nie zawiera zapisów bezprawnych. W razie wszelkich podejrzeń należałoby zweryfikować je na stronie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta.