Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Meble do łazienki na zamówienie

  • Posted on: 29 November 2022
  • By: addmean
Meble łazienkowe stawiają wyzwanie dla wszystkich producentów. Takie meble powinny być kompaktowe, spełniające wymogi co do wyglądu i co najważniejsze odporne na oddziaływanie wilgoci. Na przestrzeni lat stworzono przedsiębiorstwa wyspecjalizowane tylko w wytwarzaniu tego rodzaju umeblowania. Obecnie w Polsce istnieją setki tego rodzaju zakładów, a meble przez nie wykonywane są bardzo popularne wśród bardziej zamożnych ludzi. Są to głównie niewielkie firmy produkujące zestawy meblowe na konkretne zamówienie klienta. Producent mebli łazienkowych ma zwykle w ramach oferty gotowe propozycje, które wykona od ręki. Przedsiębiorstwa są jednak otwarte na nawet najdziwniejsze zamówienia od klientów. Przy składaniu zamówienia, należy pamiętać o dłuższym czasie oczekiwania na produkcję mebli.

Nowe trendy
Antado
Source: antado.com.pl
W ostatnim czasie często zamawiane są meble do zabudowy (szerzej o tym - link). Można je dopasować do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz.

Interesujący tekst? Zatem wejdź w poniższy link i doczytaj tu (https://koma.pl/). Zapewne zaciekawią Cię kolejne wpisy na ten temat. Będzie fantastycznie, jeżeli Ci się podoba.

Nowoczesne meble do łazienki powinny być również praktyczne. Za lustrem można na przykład schować niewidoczną wbudowaną w ścianę szafkę na przybory kosmetyczne. Modna jest także ekologia, meble wykonywane są często z tworzyw pochodzących z recyklingu. Często spotykanym dodatkiem w nowoczesnej, ekologicznej łazience jest kolektor wody, który zbiera zużytą wodę wypływającą z pralki czy wanny, aby wykorzystać ją do spuszczania wody w toalecie. Miłośnicy nowoczesnych technologii mogą sobie zamontować również samoczyszczącą się muszlę klozetową czy interaktywne lustro z dostępem do sieci.


Oryginalność w modzie
Coraz częstszym zamówieniem są elementy umeblowania o oryginalnym kształcie i rozmiarze. Oryginalne meble łazienkowe to towar pożądany przez ludzi pochodzących z wyższych sfer. Jest to kolejny sposób do wyróżnienia się na tle znajomych. Niestety, elementy o takim kształcie często tracą na funkcjonalności, przez co istnieje konieczność montażu większej ilości szafek, bądź urządzenia specjalnego miejsca na rozmaite detergenty i akcesoria łazienkowe. Koszty kompletów mebli produkowanych na zamówienie, zależnie od producenta i użytego materiału potrafią osiągnąć nawet kilka tysięcy złotych. W przypadku bardzo nietypowych elementów i wykończeń, ceny mogą być dużo większe.


Author: k.s.