Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Jak wyposażyć toaletę dla świeżo upieczonej mamy z dzidziusiem?

  • Posted on: 4 September 2020
  • By: addmean
Przewijanie malucha poza domem może stanowić dla rodziców nie lada kłopot. Zmiana pieluchy w miejscach takich jak na przykład restauracja bądź galeria handlowa nie zawsze jest wygodna. Rozwiązaniem jest właściwie wyposażenie publicznej toalety.


Dobrze wyposażony pokój dla mamy z dzieckiem z pewnością wpłynie na pozytywną opinię rodziców o danym miejscu.


Jak wybrać przewijak?
dom z dużymi oknami
Source: flickr.com


Ze względu na fakt, iż przewijaki dedykowane są małym dzieciom, podstawą wyboru jest bezpieczeństwo konstrukcji - pod względem odporności oraz trwałości konstrukcji przewijaki. W celu zagwarantowania bezpieczeństwa dziecku przewijak może być dodatkowo wyposażony w pas z klamrą oraz etykietę, która przedstawia sposób korzystania z przewijaka. Ważna jest także troska o wysoki poziom higieny, stąd przewijak dla dziecka musi być stworzony z tworzywa prostego w myciu i dezynfekcji. W małych przestrzeniach najlepiej sprawdzi się składany przewijak.

Jeżeli prezentowany materiał jest dla Ciebie wartościowy, nie czekaj i sprawdź szczegóły tutaj części zamienne do maszyn budowlanych - zobaczysz jeszcze bardziej precyzyjne informacje.

Spore grono kobiet woli jednakże bardziej stabilne przewijaki, jakie można położyć na blacie obok umywalki lub na stole. Przewijanie z pewnością będzie bardziej wygodne jeśli wygospodarujemy miejsce na postawienie torebki ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami.


Dodatkowe wyposażenie


Trzeba mieć na uwadze, by pod każdym względem zadbać o komfort matki, która będzie korzystała z takiego pomieszczenia.


Ze względu na nieprzyjemne wonie, które towarzyszą przewijaniu dziecka, w pomieszczeniu dla matki z dzieckiem musi znaleźć się odświeżacz powietrza - odświeżacze powietrza w tego typu pokojach powinny być delikatne, tak aby nie drażniły dziecka sprawdź na stronie. Ponadto, z takiego samego powodu w takim pomieszczeniu konieczny jest kosz na odpady z pokrywką. Najlepiej jeśli będzie to specjalny kosz np. magazynowy - (kontener z rozsuwanym dnem) na pieluchy, eliminujący przykre zapachy.