Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Konieczne artykuły dla naszych pupili

  • Posted on: 27 May 2021
  • By: addmean
Jeżeli jesteśmy właścicielami psa, to powinniśmy wiedzieć, że bez różnych akcesoriów na sto procent się nie uda się żyć na odpowiednim poziomie. W szczególności, gdy mamy szczeniaka. Powinniśmy w takiej sytuacji kupić całą wyprawkę i nie mowa tu tylko o miskach i posłaniu.
polecane produkty
Author: Thamy Cavassani
Source: http://www.flickr.com
Nie można nie pamiętać o gryzakach, bo inaczej rzeczywiście będziemy smutni. Tak, więc potrzebne są właśnie gryzaki, kiedy nie wolelibyśmy mieć pogryzionej kanapy, czy przypadkiem pozostawianych butów w zasięgu szczeniaka. Wiadomo, że nie możemy również zapominać o różnych preparatach na pchły i kleszcze i o tym, że trzeba kupić szczeniakowi szelki. Jeżeli psiak jest mały to sensowniej początkowo brać psa na spacer w szelkach, a później warto kupić smycz.

Jeśli czytasz ten tekst to znaczy, że wątek Cię niesamowicie zaciekawił - wejdź na odnośnik do strony alpakoterapia, a znajdziesz nie mniej atrakcyjne informacje.

A gdy chodzi o smycze dla psów - - to jest ich całe mnóstwo. Możemy zakupić smycze, te które mają jedną długość albo takie, które możemy skracać i wydłużać według osoby prowadzącej psa. Dlatego po prostu trzeba wiedzieć, która ze smyczy będzie najlepsza dla naszego milusińskiego. A to jest zależne od rasy i temperamentu psa.

Smycze dla naszych psówJeżeli faktycznie chcemy posiadać psa, to rzeczywiście warto dwa razy się zastanowić. Czemu? Bo niestety najczęściej widać jak to się ludzie chciało mieć psa, a potem schroniska są wypełnione porzuconymi psami i kotami z każdej rasy. Kiedy już podejmujemy taką decyzję odpowiedzialnie, to musimy pamiętać o tym, że na przykład smycze dla psów powinniśmy, co jakiś czas zmieniać.

Pieski
Author: Mark Tegethoff
Source: http://www.flickr.com
Niektórzy czekają aż dana smycz całkiem się wyrobi i wtedy idą po nową, ale nie jest to najlepsze rozwiązanie.

Odpowiada Ci ten artykuł? Super, ale kliknij ponadto tutaj - zobaczysz w tamtym miejscu niezwykle użyteczny link (http://acana.com.pl/karma/), który również będzie dla Ciebie interesujący.

Smycz powinna być porządna, a ponieważ nie da można jej sensownie wyczyścić, a zdarzają się przeróżne sytuacje, to warto po pierwsze kupić dwie smycze, bo kiedy jedną w jakiś sposób wyczyścimy i zechcemy żeby cała była sucha, to musimy mieć smycz zapasową, bo psa tak czy siak trzeba wyprowadzić na spacer. Co do prania smyczy, to bardzo dużo zależy od tego, jaka ona jest, bo niektóre można wrzucić do pralki, ale one też się wtedy szybciej niszczą. Tak, więc trzeba pamiętać o tym, by dbać nie tylko o szczeniaka, ale również o akcesoria dla niego.