Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Posiadasz za dużo niezajętego czasu? Więc nie siedź apatycznie

  • Posted on: 2 January 2022
  • By: addmean
Często narzekamy na brak czasu, jednak wbrew pozorom, kiedy mamy go bardzo dużo zaczynamy się nudzić. Nie umiemy znaleźć sobie miejsca, jesteśmy w pogotowiu i czekamy chyba na konkretny impuls, który da nam znak do działania. Tymczasem istnieje mnóstwo pomysłów na spędzenie wolnego czasu, oto kilka z nich.


Author: Vivarto
Na wstępie będzie domowo, ale nie zamierzamy proponować oglądania telewizji. Zamiast tego, włącz komputer i odtwórz serial, który chciałeś już dawno obejrzeć, ale zawsze nie starczało cina niego czasu. Nieważne czy to serial familijny (dobre kino rodzinne), serial fantasy, a może też serial z gatunku horrorów (horrory dla odważnych) albo serial komediowy. Był jakiś w pewnym momencie życia, który planowałeś pooglądać, lecz nie starczyło ci czasu, gdyż wtedy byłeś zabiegany, miałeś dodatkowe obowiązki, zacząłeś się już wciągać i nie dokończyłeś go. Teraz jest świetny czas, żeby to nadrobić.


Posiadasz za dużo czasu? Zabierz się za porządkowanie na przykład szaf, na które na co dzień brakuje ci czasu. Mogą to być również te ogólnie rozumiane porządki w domu jak i w obejściu (w końcu posprzątasz strych albo wyplewisz chwasty), ale także przez to pojęcie można rozumieć drobne naprawy i remonty. Istnieją czasami takie małe zaniedbania, które masz ochotę nadrobić, ale nie ma kiedy, to jest właśnie ten moment, żeby naprawić zepsutą półkę czy pomalować zabrudzoną już ścianę.


W ten wolny czas możesz też odświeżyć swoje dawne kontakty. Bez wątpienia masz znajomych, z którymi kiedyś byłeś w dobrych relacjach (i nie mówię tu o byłych partnerach), a których teraz zaniedbujesz, nie zupełnie z własnej woli, ale niestety przez codzienne obowiązki: dzieci, kariera, inne poważne rzeczy. Z powodu nadmiaru wolnego czasu możesz to teraz naprostować, możesz spotkać się z kolegą lub koleżanką, którą dawno miałeś okazji spotkać, by powspominać.

Myślisz, że wspomniane informacje są godne uwagi? Doskonale, zatem na pewno szczegóły tu rezonans kraków umieszczone także Cię zaciekawią.

Możesz też oczywiście odwiedzić jakiegoś członka rodziny, dawno nie widzianego.


A słuchając tych porad możesz też po prostu usiąść gdzieś w zacisznym miejscu i pomyśleć: kim jestem, dokąd zmierzam, gdzie widzę siebie za parę lat? Ta chwila dla siebie, na którą nie możemy sobie pozwolić na co dzień naprawdę ci pomoże. Spośród wszystkich wartości, które mamy lub życzylibyśmy sobie mieć właśnie tego brakuje nam najbardziej – chwili dla siebie, chwili, żeby pojąć samego siebie.