Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Uwielbiamy utrwalać szczęśliwe chwile na fotkach i tak było najprawdopodobniej od zawsze

  • Posted on: 3 September 2022
  • By: addmean
Ukończenie edukacji, uroczystość ślubna, narodziny dziecka, wyśnione wakacje - kto z nas nie ma zdjęć z tych niezapomnianych wydarzeń. Nawet nasi rodzice i dziadkowie, chociaż nie mieli takich nieograniczonych możliwości robienia zdjęć jakie my mamy w teraźniejszym czasie dokładali wszelkich starań, by te najważniejsze chwile utrwalić na zdjęciu.


zdjęcia na szkle
Author: INVADO
Source: INVADO


W teraźniejszym czasie, choć w zasadzie każdy z nas jest fotografem, każdy ma możliwość pstrykać fotki, to jednak w nadal ta chęć uwieczniania ważnych chwil na zdjęciach w żadnym z nas nie zanikła. Co prawda odeszliśmy na chwilę od powszechnych, papierowych zdjęć oczarowani nowszą technologią, lecz w ostatnim czasie nietrudno jest dostrzec , iż na nowo wyżej stawiamy zdjęcia klasyczne od tych cyfrowych tkwiących w pamięci telefonu. Niezwykle modne okazują się ostatnio zdjęcia na szkle i coraz liczniejsza grupa z nas pragnie mieć taką akurat pamiątkę. Zapewne gdzieś w nas cały czas pozostała taka cicha tęsknota za klasyką, a zdjęcia na szkle pomagają nam tę tęsknotę zagłuszyć. Nie ma się czemu dziwić, bo prezentują się naprawdę wspaniale.

Kliknij ochoczo ten odnośnik - odnajdziesz tam równie cenne wiadomości. To wiarygodny serwis (https://infinitex.pl/plyty-z-wlokna-ceramicznego/), który też jest warty zainteresowania.

Wielu już się pokusiło o taką pamiątkę i okazują się być nimi wprost zafascynowani. Zafunduj sobie takie i Ty tym bardziej, iż zdjęcia na szkle nie mają wygórowanej ceny.


fence
Author: Fons Heijnsbroek
Source: http://www.flickr.com


Warto, byś i Ty miał choć jedno takie zdjęcie.
Wygląda idealnie i co najważniejsze, masz możliwość sobie na nie popatrzeć zawsze wtedy, gdy najdzie Cię na to ochota bez konieczności oglądania go na ekranie aparatu czy telefonu.