Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Z jakiego względu decydujemy się na wybór danego piętra w blokach? Jakie mamy plusy i minusy różnego typu opcji?

  • Posted on: 3 September 2021
  • By: addmean
Kupując mieszkanie, zastanowić trzeba się nad wieloma rzeczami. Między innymi nad tym, na którym piętrze będziemy mieszkać. Jak wyglądają za i przeciw takich wyborów?
garage
Author: Marcus Balcher
Source: http://www.flickr.com


Na początku trzeba od razu rozdzielić budynki, w jakich znajduje się winda, jak i te, w jakich jej brak. W pierwszym z przypadków z pewnością nie będzie problemu, by zamieszkać wysoko, ponieważ z łatwością się tam dostaniemy. Mało tego, im wyżej, tym ładniejszy widok za oknem, nie mówiąc już o większej odległości od miejskich dźwięków. W takim też wypadku bez wątpienia wiele ludzi zdecyduje się na wyższe piętra.


natomiast, kiedy chodzi o budynek bez windy, to trzeba pomyśleć przyszłościowo.

Zaciekawił Cię ów tekst? Kliknij w poniższy link i pod nim jest autorska witryna (https://www.c-l.pl/zywice-epoksydowe/) z dodatkowymi treściami na wybrany wątek.

Nawet gdy dziś mamy mało lat oraz nie mamy problemu z dostaniem się wysoko, to niestety, lecz z biegiem lat możemy spodziewać się, iż będzie to trudniejsze. Z takiej przyczyny parter może być bardziej praktycznym rozwiązaniem. Natomiast dostanie się wysoko, nie będzie też niestety łatwe z wózkiem oraz dzieckiem, o czym również należy pamiętać. Osobom, które mają w planach założenie rodziny, na pewno wygodniej będzie się mieszkało w bloku z windą.


ciśnienie
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com


Gdy chodzi o parter, to część osób ma pewne obawy, aby na takim niskim poziomie zamieszkać, szczególnie kiedy okna (plisy warszawa producent) są blisko ziemi. Na przykład przechodzący ludzie zaglądają nam do domu, a czasami też pukają w szybę, co może być dość stresujące, tym bardziej w środku nocy.
Natomiast, kiedy mieszkamy na wyższym parterze, to takie problemy już nie doskwierają. Zatem dobrze będzie przemyśleć ostateczną decyzję, bo jak widać, są różne za i przeciw.